Vnímej své srdce, střed hrudi, srdeční čakru. Lidská bytost má velkou sílu a potenciál v této oblasti. Sílu a zároveň něhu a jemnost...

Veškeré situace můžeš přefiltrovat přes tuto oblast a nechat je přeměnit. Vdechni je do oblasti hrudníku, vnímej jak se spojují se světlem, prosvětlují a ven vycházejí v nové, čisté, láskyplné verzi.

Můžeš si zde představit i krystal, diamant, Slunce a jak se v něm vše mění a ven vychází obnovené. Krystal můžeš vnímat i před srdeční oblastí a vidět jak do něj z Vesmíru, ze Slunce, ze Zdroje proudí velké množství paprsků, realit, možností. Nech projít krystalem tu možnost, která je v tuto chvíli pro Tebe a všechny zúčastněné v souladu s energií srdce.

Každý den jdi vědomě do této oblasti, každý den zde vědomě dýchej, uvědom si centrum v hrudi. Stačí chvilka, když se probouzíš, když jedeš v autobuse, vlaku, když se procházíš v parku, když usínáš.

Když máš z něčeho radost, tak ten pocit vdechni do hrudi. Miluješ hory? Vdechni zde hory. Miluješ moře? Vdechni moře... Miluješ Slunce? Vdechni ho srdcem a nech odtud rozlít do celého svého těla. Vdechuj květiny, vůně, barvy, krystaly, hudbu, hrající si děti, zvířata, která odpočívají, oblíbený parfém, přírodu, vesmír, hvězdy, nebe.

Vnímej, jak oblast Tvé hrudi září, tryskají z ní do všech stran barevné, duhové, zlaté, diamantové i jiné paprsky. Cítíš zde hřejivý, vibrující a hladivý pocit.

Vnímej srdce, jako bránu ke své duši. Komunikuj s ní... Co jí dělá radost, s jakými lidmi by se ráda setkala, co by ráda tvořila, dělala, jaká místa navštívila? Nepřemýšlej o tom a jdi do toho...

Jsi nyní lidská bytost, jejíž největší síla i jemnost se nachází v srdeční čakře. Tvoř z tohoto místa, tvoř z radosti, tvoř ze světla, tvoř z této síly i jemnosti, tvoř z této energie a předávej ji skrz sebe dále. Nečekej, že se Ti tato energie vrátí, ale buď mile překvapen-a, když se tak stane. ;-)

Neočekávej nic, jen buď, žij, tvoř, raduj se, sdílej, spojuj se s lidmi, kteří také tvoří srdcem a znásobuj tak tuto energii.

Energii, která jako světelný maják svítí přes všechny dimenze daleko do Vesmíru i hluboko do Země.

Ponoř se do svého srdce celou svou bytostí, vnímej jeho vůni a miluj se...

S láskou - Antalii

Autorka článku: Ivona Antalii Juříková

Energie Nové Země...
Kurzy, meditace, semináře
Atlantské, osobní přepisy

www.kliceksrdci.cz


Navazující články: 

Antalii: Nová cesta

Antalii: Záblesky nového

Antalii: Vztahy nové doby

Antalii: Mandala života

Ivona Antalii: Multidimenzionalita

Ivona Antalii: Atlantida Léčivé chrámy a Potopa 


Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč