Jak se posouvat mezi realitami.

Zdravím Bojovníci,

Mnoho lidí zajímá, jak změnit jejich realitu a posunout se do další, takže dnes Vám vysvětlím, jak toho dosáhnout. Je to velmi jednoduché. Už teď se chvilkami posouváte. Existuje nekonečně paralelních realit, které existují současně a Vy ve všech žijete. Koexistujete v nich, i když si toho nejste vědomi. Můžete si vybrat, jakou chcete zažít, pokud pochopíte, že život je jako film tvořený z obrázků.

Harmonie  mozku Alexandra MeadorČas neexistuje. Je pouze TEĎ a Vy jste tvůrci tím, že si vyberete, který obrázek kam patří. Pak se ten obraz projeví skrze Vás do TEĎ. A to se děje skrze změnu Vaší vibrační reality. Klíčem je Vaše vnímání. Vše co vnímáme se vždy rovná naší frekvenci. Možná toto nechápete skrze Váš vědomý mozek, protože Vaše vyšší vědomí to dělá automaticky za Vás. Ovšem, můžete se na tom aktivně podílet, zúčastnit se, až když jste připravení. Prožíváte sami sebe na úrovni, na které sami sebe vnímáte. Pokud si zvolíte věřit, že fungujete na vyšších vibracích, začnete tím ovlivňovat Vaše okolí.

K tomu, aby se vykrystalizovalo Vaše nové nastavení potřebujete 6 měsíců. Pokud začnete zvyšovat svojí frekvenci, začnete odhalovat více ze svého vlastního vyššího tvoření. Uvidíte to, ucítíte to. Budete tím. Dovolíte si jít tam, kde jsou vaše nejkrásnější myšlenky. Což znamená, že budete v neustálém stavu štěstí, radosti a inspirace. Budete mít pocit, že jste na vrcholu, namísto běžného pocitu, že jste dole. Po každém kroku o úroveň výš se budete vidět víc jako Bůh, než oběť. Změníte frekvenci svého vědomí a uvědomíte si nové paralelní reality, kterých jste si předtím vědomi nebyli. Pochopíte to z pozice starých úrovní, které se již na Vás neaplikují, a získáte přístup ke skutečné moci. Moci ovlivňovat vlastní realitu.

Galaktické propojeníVesmír se vypne a zapne dle podmínek vašeho vědomí a děje se to tak rychle, že je to jako blikající světélko, které je tak rychlé, že to ani nemůžeme vnímat. Pohybuje se tak rychle, že vypadá, jako by neexistoval. Proto máme někdy bolesti hlavy, protože se snažíme pochopit něco z nižší úrovně vědomí. Když se Vaše vědomí rozšíří, stanete se inteligentnější, rychlejší, vyrovnanější, osvícenější s Božským vnuknutím. Tak se do té své existence pořádně vžijte! Převezměte kontrolu nad svým vibračním stavem. Ať Vás vaše existence baví a užijte si jí. Vytváříte jí každým okamžikem. Obejměte jí a buďte vděční za to, že jste naživu. Život je Vaše plátno, vyberte mu barvu a nechte svého Ducha, ať se skrze něj vyjádří. Kam jde Vaše pozornost, tam plyne energie.

Autorka: Alexandra Meador

Překlad: Ondřej Rimmer Brož http://www.iluminace.com exklusivně pro web internetové televize Příznaky transformace TV: http://www.priznakytransformace.cz

Zdroj: https://higherdensity.wordpress.com/2017/09/07/galactic-connection-how-to-shift-into-a-parallel-reality-spiritual-warrior-secrets-by-alexander-meador-9-6-17/

Tento článek je dovoleno sdílet a kopírovat na jiné weby pouze se všemy uvedenými AKTIVNÍMI ODKAZY!

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč