HAARP je zodpovědný za nedávné hurikány!

Světově uznávaný fyzik Dr. Michio Kaku učinil šokující prohlášení v živém vysílání televize, když se vyjádřil, že HAARP je zodpovědný za nedávnou sérii ničivých hurikánů.

V interviewu na stanici CBS, Dr. Kaku přiznal, že nedávné lidmi vytvořené hurikány, jsou výsledkem vládního programu modifikace počasí, při kterém je obloha postříkána nano částicemi a bouřky jsou poté aktivovány použitím laserů.
V rozhovoru Michio Kaku probírá historii modifikace počasí předtím, než ho záměrně zaměstnanci CBS přeruší.

High-Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) tedy volně přeloženo jako program vysokofrekvenčního aktivního červánkového výzkumu, byl založen v začátcích 1990 let jako součást výzkumného programu ionosféry. Je částečně placen Americkým letectvem, námořnictvem, Univerzitou ve Fairbanksu na Aljašce a Projektem agentury pokročilého obraného výzkumu známého jako DARPA.

Podle oficiálního vyjádření vlády, technologie HAARP umožňuje armádě upravovat a používat počasí jako zbraň pro vytváření zemětřesení, záplav a hurikánů.

Anongroup.org oznamuje, že jeden detail v mnoha akademických papírech a patentech o umělém upravování počasí elektromagnetickou energií a vodivými částicemi ve stratosféře uvádí, že laserové paprsky mohou vytvořit plasmové kanály ve vzduchu, které poté ovlivňují vodu a led. Podle profesora Wolf Kaspariana:

„Pod těmito podmínkami běžného bouřkového mračna, ve kterém se nachází jak led tak extrémně zmrzlá voda, nejde rozpoznat, jestli byly tyto plazmové kanály použity k ovlivňování procesu a průběhu přírodního úkazu. V těchto podmínkách typických pro tzv. Cirrusové mraky, tedy oblaka se vzhledem vláken, mohou být použity tyto plazmové kanály pro mnohonásobné zesílení efektu narůstání množství ledu.

Cirrusové mraky

Během pár minut, laser dokáže silně vylepšit a zvětšit obsah části ledu ve velké hustotě téměř stonásobně, i když zasáhne jen menší množství mračna. 

Cirrusové mraky

Nově vytvoření částice ledu, rychle sníží tlak vodní páry a tím se led nahustí, což vede k optickému zvětšení vláken mraků až o trojnásobek. Na fotce lze vidět porovnání tzv. chemtrails před a po 17. minutách působení na stejném místě. 

HAARP

Korporace Raytheon BAE Systems a General Electric, byli označeni jako firmy, které nejvíce podporují ať už finančně, výzkumně tak technologicky tento výzkum převedený do praxe. Podle Petera A. Kirbyho je od začátku centrem geoinženýrství univerzita vMassachusetts.

S tímto velkým množstvím právě probíhajících hurikánů pustošící Ameriku, povodně jež devastují Indii a požáry co vypalují Severozápad Pacifiku, je téma ovládání počasí za účelem destrukce stále více a více ve veřejných médiích a očích obyvatel této planety. Prosím šiřte dále tyto informace, čím více lidí to pochopí, tím větší tlak bude na ty, co to vytvářejí, aby přestali. Jde i o naše životy.

Zdroj: http://yournewswire.com

Autor: Sean Adl-Tabatabai

Přeložil: Ondřej Rimmer Brož http://www.iluminace.com

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč