Access Energetic Facelift

Včera jsem měla úžasný zážitek a tak se hned dnes jdu podělit o své nadšení. O nadšení, co je zde ještě možné ohledně harmonizace fyzického těla. Včera jsem si dělala další kurz z Access Consciousness – Access Energetic Facelift a W0W.

Access Energetic Facelift, je tělový process, kdy pomocí pozic rukou v horní části těla a na obličeji omlazujete obličej a odvracíte proces stárnutí. Nejen, že toto má vliv na fyzickou stránku obličeje, ale stejný efekt se udává ve vašem fyzickém těle. On se i efekt fyzicky nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se projeví ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu.

Často se totiž stává, že se skrýváme za určité masky, nosíme i masky ostatních, máme strach vypadat, tak jak doopravdy máme, protože máme spoustu špatných zkušeností (a to nejen z tohoto života) týkajících se krásy, fyzického těla a toho jak přijímáme sami sebe a jak jsme přijímáni ostatními.

Velkou roli zde sehrává schopnost přijmout posuzování od ostatních, ve smyslu nechat tato posuzování projít skrz náš energetický system bez toho, aniž by se na nás “nalepily”. Ono se lhce řekne a hůře udělá. Pomáhá zde další nástroj Access Consciousnes a to si říct, klidně 10x-20x, že ostatní mají jen “zajmavý pohled na věc”. Ve chvíli, kdy jsme ochotni toto udělat, tak můžeme být doopravdy kýmkoli a čímkoli, protože je nám jedno, co na nás ostatní.

Během kurzu jsme obdržely i velké množství verbálních procesů. Řeknete si  krása, to je povrchní záležitost, ale tyhle procesy šly neuvěřitelně hluboko. Samotnou mě překvapilo, na jaká další témata je naše krása navázaná. A kolik můžeme skrze téma krásy změnit i v dalších oblastech našeho života.

Sama jsem před kurzem měla zvláštní ráno, které ukázalo moje hlavní téma týkající se krásy a i odvahy vyzařovat, to kdo doopravdy jsem. Bylo to téma navázané na krásu a sílu a na to, že nemůžu mít obojí.

Moje limitace byla ta, že ve chvílích, kdy jdu do krásy, tak odevzdávám svou sílu a ve chvílích, kdy jdu do síly, tak jdu radši zároveň radši do ošklivosti.

Plynulo to z minulých životů, ve kterých jsem buď svou krásu zneužila k moci, nebo i pro svou krásu a vnitřní opravdovou sílu byla zabita. Během semináře vyplavaly na povrch i další limitace. Jak limitace mého vlastního kulturního prostředí, limitace ženského rodu. A já se divila, že když přijedu do ČR, tak do 2 dnů nateču, mám pocit že mám 5 kilo navíc a po příjezdu do UK zase do 2 dnů splasknu….

Bodejď by ne, když v Čechách je historicky zakořeněno, že pořádná ženská je “krev a mlíko”, kdo “žere” má se dobře, kdo nejí tak je divnej a ženy v rodu si vždy přišly nedostatečně, ošklivě, a že mají kila navíc.

Určité procesy se dotkly i toho, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a i sexuality, která logicky je navázaná na fyzické tělo, pocit z něj i tělesnou krásu.

Velmi mě zaujal rozdíl v energii, která proudí při Access Bars a která proudí u Access Energetic Facelift. Samotný proces Access Bars je velmi laskavý a příjemný, ale energie Access Energetic Facelift, vše bere ještě minimálně o jeden level výše. Těžko popsat slovy energii…Ale vnímám ji jako více lásky, péče a výživy. Zároveň jako by byla tato energii více “čistší”, povznášející a opravdu z vysokého plánu existence, prostě božská.

Co když můžeme nechat jít naše posuzování ohledně stárnutí a otevřít se nové realitě?

Co když můžeme nechat naši krásu plně vyzařovat ven a prosvěcovat všechny reality?

Co je zde ještě možné?

S láskou

Lucie

Autorka: Lucie Švecová http://svecova-lucie.cz

Lucie SvecováNyní nabízím klientům 3 služby:

  1. ošetření energií Shamballa 1024,
  2. EFT,
  3. léčení ve stavu théta (ThetaHealing®).

Tyto techniky si nejvíce získaly mé srdce a vykrystalizovaly do trojlístku služeb, které nabízím klientům. Jsou to metody pro harmonizaci duše, mysli, emocí, těla a života vůbec.

Tyto metody si získaly mou přízeň pro jejich jednoduchost, jemnost a velký respekt k osobě klienta a trvalý efekt. Veškeré metody, které používám s klienty, jsem nejdříve vyzkoušela na sobě a jsou i mými každodenními pomocníky v udržení harmonie v mém životě. Neustále na sobě pracuji.

Harmonizace sebe a ostatních se stala mou vášní a životním stylem. Stále se učím a doplňuji si své vzdělání a sleduji dění a poslední trendy ve svém oboru, abych mohla nabídnout svým klientům to nejlepší ze sebe. Ať už zažíváte hlubokou osobní krizi, nebo Vám jen nějaká část života nefunguje, nebo Vás nějaký problém vyvádí z rovnováhy, ráda Vám nabídnu pomocnou ruku a bezpečně provedu po Vaší cestě za harmonickým životem.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč