Pleja Světlo Krystal: SDĚLENÍ OD ALAJE Z PLEJÁD

LÁSKA JE ŘEŠENÍ NA VŠECHNO ❣️

Najděte zpět spojení do Zdroje (Světlo). 

Choďte často do přírody čistit své tělo od negativních energií. Choroby pocházejí z negativních energií či z potlačených neléčených emocí. Některé jsou z karmických důvodů a některé jsou vytvářeny tajnou světovou vládou. 

S frekvencí Kosmické Lásky můžete transformovat veškeré negativní energie. S energií Lásky jste schopni předat moudrost. S moudrostí můžete vymazat negativní Karmu a jste vědomými tvůrci svého života, protože spolupracujete s duchovními zákony. 

MOUDROST přichází skrze pochopení a zvládnutí zkušeností z vašeho života. To zvyšuje vaše duchovní vědomí. 

Předtím než jste se inkarnovali na Zemi jste si vybrali jisté lekce, které jste chtěli zažít a zvládnout, abyste duchovně vyrostli a vyvinuli svou Duši. Laskaví lidé z jiných planet vás nebudou rušit ve vaší výuce. Nikdy bychom vám nebrali tuto možnost vývoje. Ukazujeme vám způsoby, jak toho můžete sami dosáhnout. Právo zasahovat máme pouze tehdy, pokud se také inkarnujeme na Zemi. A to bylo realizováno mnoha lidmi ze stovek láskyplných ras, nejvíce od nás Plejáďanů, protože jsme se Zemí silně propojeni z minulosti a protože jsme toto podnikli také na dalších planetách a o proto jsme zkušenější.

Touto cestou k vám můžeme hovořit přímo a sloužit jako magnet (příjímači) pro vyšší Kosmické energie. Jsme Pracovníci Světla z mnoha talenty. Milujeme umění a vše co je harmonické. Nemáme nic společného s vašimi pozemskými organizacemi nebo sektami. 

Někteří z nás pocházejí z velmi vysokých dimenzí, ve kterých vše je čisté Světlo. Všechno co děláme je v souladu se zákony Bytí, Karmou a pravým časem jednat. Měli byste také vědět, že jsou různé skupiny Plejáďanů.

V Plejádském hvězdném systému je přes 2000 planet a všechny z nich jsou různě vyvinuté, v různých dimenzích. Některé skupiny jsou součástí Galaktické Federace a některé ne. Některé mohou být tady a v budoucnosti dělením svého vědomí (pozn.- bilokace) a jeho přenesením do dvou těl. Když čtete informace o Plejáďanech měli byste použít své Vyšší JÁ k rozlišení, jestli tyto informace pochází od nás nebo od negativních mimozemšťanů používajících naše jméno k šíření dezinformací nebo jednoduše řečeno od sobeckých lidí, kteří chtějí získat pozornost (pozn - jsou ovládáni právě těmi negativními mimozemšťany).

Kontaktujeme vás, ale většinou na astrální rovině když vaše racionální ego spí. S Vyšším vědomím budete cítit jestli je informace pravdivá (čistá) nebo ne. Nebudete používat omezené lineární racionální myšlení. Budete používat sférické myšlení pro vidění tématu z každé úrovně. Nemůžete dosáhnout duchovního uvědomění rozumovou myslí (pozn.- hmotná část). Pouze milujícím Srdcem (pozn.- duchovní část) bez systémů víry a pouze když spolupracujete s Bytím a svým Vyšším JÁ. 

Použitím energie svého Srdce cenným způsobem přispíváte planetě. Každý čin, myšlenka nebo pocit mění budoucnost protože budoucnost není fixní věc, vaše myšlenky a emoce mění budoucnost každou vteřinu (pozn.- proto ani nemůže být předem nic dané, předurčené). Takže existuje mnoho variant (realit) budoucnosti. V životě neexistují náhody. Všechno co se děje má důvod, i když ten důvod nevidíte okamžitě....

Část 3 - Plejáďan ALAJE 

https://www.youtube.com/watch...

777ALAJE original video - https://www.youtube.com/watch...

MEDITACE PRO PLANETU ZEMI

Lidi nebo situace přitahujete, když jste pro ně vytvořili ty správné energie. Používáním vaší srdeční energie a meditace urychlujete svůj (duchovní) vývoj. Protože potom jste v souladu se Zdrojem, s Centrálním kosmickým Vědomím.

Meditace je vše co vás uklidňuje a uvolňuje. Takže to není pouze sedění v tichosti, je to také když čtete, malujete, zpíváte, chodíte na procházky do přírody nebo někomu dáváte Lásku. Vše co ve vašem mozku způsobuje vyzařování alfa a atheta vln. 

S tímto na paměti, pojďme udělat krátkou MEDITACI k aktivaci vaší energie a vyčištění planety od negativních energií...

Část 4 - Plejáďan ALAJE 
(meditace s Alaje je od 0:45 min ) 
https://www.youtube.com/watch...
777ALAJE original video - https://www.youtube.com/watch... 
💙💙💙💥

LÁSKA JE KLIČ  💖

Zdroj: Autorka a zdroj článku: Pleja Světlo Krystal 

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč