Pleja Světlo Krystal: SDĚLENÍ K ENERGIÍM - Transformace  Příliv silných vesmírných energií

Přátelé drazí,

Připravme se na to, že nás čeká ještě větší transformační extrém než jak to vnímáme a cítíme poslední měsíce, dny, okamžiky.

Asi tak kolem února, března začne ta pravá vesmírná párty, kdy z centra Galaxie - Hvězdy Alcyone, budou k nám na Zemi dopadat silnější dávky Světla. A jak sami víte, přijímači těchto vysokých energií jsou lidé s vibračně navýšeným vědomím - pracovníci Světla a mladší populace dětí křišťálových a diamantových, či z řad indigových, již v dospělém věku.

Koncem roku 2017, přesněji 30.12. (poslední dobou jsou ty kontakty častější) mě telepaticky kontaktovali mí plejádští druhové (hvězda Maia), aby mi sdělili, že pro nás pracovníky Světla bude rok 2018 energeticky hodně silný, bude obrovský nárust energií, ať nejsme zaskočeni ale dobře připraveni neboť z centrálního zdroje Galaxie budou přicházet tak silné energie vysoké frekvence, že jen s vyššími vibracemi (v energiích Krista) jsme je schopni bez větších fyzických potíží přijmout.

Takže je potřebné na sobě dost zapracovat abysme měli dostatek energie toto vše zvládnout.

Meditace, relaxace, dostatek odpočinku, spánku, pitné vody, plody země, procházky v přírodě.

Prostě dělejte to co vám přináší radost a vnitřní naplnění. Lidé se silným Duchem (Světlem) a milujícím srdcem (ve vibraci lásky) by i toto náročné období měli bez nějakých větších potíží zvládnout. Věřím, že s láskou v srdci to jistě zvládneme.

S láskou a Světlem <3 PLEJA

Zdroj: Autorka a zdroj článku: Pleja Světlo Krystal 


Hana Sahhu-arah: rozhovor s průvodkyní hvězdných duší 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč