MĚSÍC BŘEZEN 2018 A JEHO ENERGIE - rady, jak jim co nejlépe čelit.

Čeká nás opravdu intenzivní a speciální měsíc a signály jsou tu všechny.…

Okolnosti každodenního života jsou ve skutečnosti nevyčerpatelným zdrojem podnětů a intenzivních situací.

Také že všechny věci, které se nám dějí, a které se budou dále dít, budou sloužit právě pro to, aby přinesly hlubokého léčení nás samotných, budou nás doprovázet a vést k uvědomění si situací, před kterým jsme chtěli utéct. A jak jinak, vždyť jsme připraveni jít dál, chceme postoupit výš, stát se zralými a zářit a začít znovu od začátku.

Někteří z vás jsou možná unaveni, a to je pochopitelné, ale to, co je silnější, než vyčerpání je fakt, že boj, který vedeme ke konci nás vede k ukončení cyklu souboru otázek, především na materiální úrovni: pracovní a administrativní záležitosti, nebo záležitosti spojené s tělem a se zdravím.

Problémy nepřichází nikdy proto, aby nám přinášely potíže, ale aby nás přiblížily k léčivému pochopení naší psyché, našeho těla a našeho srdce.

Takže nezbývá nic jiného, než se do toho pustit s odvahou a klidem a s vědomím, že každá věc, která se nám děje nám dovoluje udělat ze svého života nový strhující začátek. Kromě toho, měsíc březen díky své z podstaty plynoucí přirozenosti, do nás vlévá příval nadšení a chuti znovu se otevřít druhým, i díky spojenci, kterým je přicházející jaro.

Toto znamená, že budeme mít trochu více fyzické, psychické a emotivní energie, abychom vědomě řídili zkušenosti, které si přejeme.

Dva dny po úplňku, který je 2. března se můžeme začít zhluboka nadechovat a začít pociťovat úlevu. Určitě budeme cítit menší tíhu a hustotu a budeme se cítit ve všech smyslech lehčí. Březen nám daruje energii plnou sprintu, až do jarní rovnodennosti se budeme cítit plni chutě žít, zkoušet dělat nové věci a budeme mít chuť se znovu zrodit z různých úhlů pohledu.

Nenechejte si utéct tento okamžik, ale prožívejte ho, jak nejlépe můžete, buďte duchem, který žije ve společenství s hmotou.
Jsme zde na planetě Zemi, abychom si prožili lidskou dimenzi v harmonii s božskou úrovní.

Jak se bude přibližovat rovnodennost, budeme prožívat další velmi silný „kvantový skok“; budeme jej cítit v týdnu před 21. březnem na rozhraní měsíce v novu 17. března.

Rovnodennost má tříštivou energii především pro fyzické tělo, na rozdíl od slunovratu, protože slouží k tomu, aby se odstranily toxiny z organizmu, takže bude docházet k většímu fyzickému a emočnímu propouštění, které bude mít pro mnohé z nás příchuť hlubokého léčení a pro jiné osvobození se od nátlakových omezení a břemen.

Moje rada je začít s detoxikačním programem, který v tomto měsíci pomůže především pro zdravé tlusté střevo a játra, je tedy vhodné se vyvarovat všech potravin, které se stávají pro střeva lepidlem, jako například bílá mouka a mléčné výrobky, a upřednostňovat celozrnné obiloviny, a především ty bez lepku a omezit co nejvíce alkohol a tuky živočišného původu.

Co se týká emotivních záležitostí, můžeme jim pomoci stravou, ale také tím, že budeme hodně pobývat v přírodě, dělat procházky, nebo meditace a budeme se snažit pochopit původ nepříjemností, abychom s nimi mohli pracovat za pomoci dobré vůle svého srdce.


Autorka článku: Samapatt Eliana Toschi - italská vědma a astroložka

Samapatt Eliana Toschi se stala v roce 1983 žákyní mistra Osho. Začala svoji cestu hledání a poznání sama sebe prostřednictvím meditačních technik mistra Osho, žila a pracovala v duchovních komunitách v Itálii, Evropě a také ve Spojených státech. V roce 1987 se vydala do Indie do ašrámu Poona-India,kde získala diplom jako Osho Astrologer na Osho Multiversity, následně se věnovala různým oborům,jako je Prana Healing, Tibetan Pulsing, Reiki, Channeling, Taroky, Energy work, Hypnóza a Pnl, a dalším technikám, jako je Encounter, Rebirthing, Bioenergetika, Tantra, Primal a jiné meditační terapie, jako Mistyc Rose a NoMind, Body work, masáže, tanec, divadlo a ještě mnoho dalšího.

V roce 1990 se vrátila do Itálie, po smrti mistra pokračovala a žila s žáky v různých meditačních centrech na severu Itálie, kde pokračoval ve své cestě až do okamžiku, kdy potkala svého současného partnera, se kterým šla žít do Toskánska, kde žije i nyní. Zde pokračuje ve svém učení evolutivní a karmické astrologie a v roce 2000 se začala zajímat o metodu Rodinných konstelací Berta Hellingera.

Rozhodla se tedy projít vyškolením na průvodce Rodinnými konstelacemi a také absolvovala školu Holistické celostní poradkyně.
Dnes je astroložkou poradkyní, Celostní poradkyní s holistickým zaměřením a průvodkyní rodinnými konstelacemi.
Píše články a horoskopy pro specializované časopisy, pro internetové stránky, věnuje se individuálnímu poradenství a vede kurzy a semináře.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč