Luisa Muratori: URGENTNÍ VZKAZ Z VALPISA

URGENTNÍ VZKAZ Z VALPISA OD LUISA MURATORI PRO VŠECHNY

Dnes v noci, na rozdíl od ostatních nespočet nocí dosud prožitých, jsem cítila a viděla „TEMNÝ ZÁVOJ“ jak se zvedá a odhaluje nebe a zemi svobodné, čisté, svěží a velmi povzbuzené!!!

Portál jarní rovnodennosti 20:20 dne 21. března je nyní úplně otevřený a již zanechává velmi silné vlny přenádherných energií, které již vstupují do země.

Cítila jsem, že tyto energie vyčistí, jako vesmírné pometlo jakoukoli temnou formu ze země, osvobodí ji od všech potkanů a brouků, kteří se usídlili uvnitř ní, až už z toho nemůže!!!!!

Mám na sobě v tento okamžik tuto energii, která mi dovolila uspíšit vizí mnohé věci, které se budou dít v blízké budoucnosti, jako například po nuceném uzavření, budeme mít všichni touhu se všichni spolu sejít, ale mezi tím získáme větší planetární jasnost, a každopádně pro Itálii končí naše dlouhá černá noc a jako národ budeme připraveni nabídnout pomoc těm zemím, které nyní vstoupí do těžké vlny!!!!!!!!

Vesmírné lodě federace nyní vstoupily do atmosférického pole země a jsou připraveny vysílat světelné paprsky GAMMAHERTZ s vysokou vibrací (5D), které budou nasměrované a přijímané planetou Zemí, která je ihned odešle atomovému jádru dnes večer od 20.00 do 21.00!!!!!

Takže dnes večer, v tuto hodinu buďme k dispozici pro kanalizaci a přijetí této nové a futuristické vlně energie, která spustí naše léčení a léčení planety!!!!!

Všechny moje myšlenky obav úplně zmizely z mého mozku a nyní vidím všechno velmi jasně!!!!!!!!

Samozřejmě jsem k dispozici všem, kteří teď potřebují objasnění některých věcí!!

PAMATUJTE: DNES VE 20.20 začátek kanalizace energie GAMMAHERTZ – až do 21.21 DNES JARNÍ ROVNODENNOST 21. BŘEZEN 2020.

SPOLEČNĚ S VESMÍRNÝM KRISTEM Z VESMÍRNÉ LODI PHOENIX !!!!!!!


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč