Dobrý den, Vaše Výsosti… hovořím prosím s energií Karla IV.?
Ano…
Mohu Vám položit pár otázek?
Ano zcela jistě…
Rád bych Vám nejprve popřál vše nejlepší k Vašemu dnešnímu výročí narození…
Děkuji, ale nejste dnes první…
Jak se díváte na dnešní Čechy s odstupem několika set let?
Vzhledem k tomu, že vše pozoruji od své působnosti pouze astrální projekcí bez jakékoli hmotné zkušenosti, nechci vyjadřovat žádné ukvapené soudy. Šlo o moji volbu, neboť jsem již nechtěl svou energií plýtvat a dobrovolně jsem se stal pozorovatelem postupné destrukce svého vrcholného díla a svých původních záměrů. Vše nabralo ten správný směr z duchovního hlediska, neboť mým cílem nebylo velebit České země po materiální stránce, ale připravit je na vysoký duchovní růst. Proto i destrukce mého díla má vlastně pozitivní charakter. To co se ve vaší současnosti odehrává, je skvělý bod na cestě vašeho duchovního růstu. A čím dříve si to každý jednotlivec uvědomí, tím bude zdárný vývoj vaší země dovršen.
Co říkáte na dnešní dění na politické scéně?
I to je součást vývoje. I doba mé vlády byla pouze nějakou součástí tehdejšího vývoje. A pokud mě dnešní historie velebí jako otce vlasti a upravuje si určitá data a určité informace z mého vládnutí, pak z vaší perspektivy nemůžete nikdy pochopit skutečnou pravdu, neboť i já jsem musel dělat určité politické kroky k dosažení svých cílů, abych nebyl ve své době označen například za kacíře nebo blázna. I já ctil zákony mé říše a podstupoval nepopulární rozhodnutí jako například zabavení majetku, popravy a další. Nehodnoťte ani nesuďte vaši současnou situaci, ale vycházejte z vlastního srdce, které vám vždy dá pravdivé informace.
Můžete se vyjádřit k tomu, co se děje dnes v Evropě?
Vše je součástí předem nastaveného vývoje a mohu vám sdělit pouze jedinou radu…nenechte se zmást vlnou strachu, neboť k tomu nemáte žádný důvod…
Slavíte své výročí?
Tam, kde momentálně jsem, není čas prioritou…já pouze pozoruji, co pomocí času vytváříte vy a důvod k oslavám mi dává spíše vývoj vašeho ducha, který jde přesně podle mých informací a tedy i představ.

Děkuji Vám a věřím, že se opět brzy setkáme při rozhovoru v kvantovém poli.
To zcela bez pochyby a bylo mi ctí.

Autor čtení z kvantového pole: 

Jiří Lexa - harmonizace kvantovou vlnou http://www.kvantovacesta.cz 

Jiri Lexa harmonizace kvantovou vlnouHarmonizace kvantovou vlnou je účinná metoda napravující naše problémy na fyzické i psychické úrovni. Dokáže však pomoci i v nápravě finanční prosperity, pracovních i partnerských vztahů. Všechno je totiž o našem myšlení a pokud jsme schopni zharmonizovat nebo chcete-li dostat do rovnováhy naše myšlenky, tak se doslova v našich životech dějí zázraky. A pokud chcete, pomohu Vám nalézt tuto rovnováhu, aby jste byli pouze vy tvůrci vaší reality, neboť nás nemůže nikdo vyléčit, ani jinak uzdravit, kromě nás samotných. Každý z nás má totiž neomezené schopnosti, které si ve většině případ nedokážeme pouhým rozumeme představit a právě v tomto bych vám rád ukázal návod, jak nalézt schopnosti sám v sobě a nemuset se spoléhat na pomoc zvenčí.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč