Inkarnovali jsme se do negativního prostředí, dobrovolně, abychom poznali, jaké to je žít mimo Jednotu a mimo Lásku. Ano, přináší to sebou i velmi tvrdé zkušenosti, které jsme si před vstupem na Zemi naplánovali prožít. Abychom pochopili jak je život cenný, museli jsme poznat jaké to je, když ztratíme život, abychom si vážili druhých lidí, museli jsme je ztratit... Různé ty lekce nás měli naučit, abychom pochopili svou životní cestu. Nyní všechny tyto zkušenosti máme, mají obrovskou hodnotu. Lekcemi už neprocházíme, teď procházíme tvrdými zkouškami. Projdeme skrze ně? 

Ano, to počasí začíná být velký extrém. Ty bouře se silnými lijáky, krupobitím je čištění Země od starých energii. Lidé si za to mohou sami. Ne že nepřijímají uprchlíky (jak víme, vesměs jsou ekonomičtí) kteří se stali oběťmi systému ale že k nim lidi cítí nenávist, zlobu a tím zasévají negativitu na Zemi. Brečí na špatném hrobě jak se říká. Tito lidé z různých národů, jsou jen zneužiti, využiti nečistými úmysly mocenských elit, k jejich vlastním cílům. Takže ta nenávist není vůbec ku prospěchu, ale ku naší škodě. Škodíme si tím sami. Takovéto situace máme řešit s klidnou myslí, moudře a v lásce, ne v nenávisti a zlobě. Ale taky neznamená, že se necháme zotročovat a vzdávat se své svobody. Ano máme být milující a soucitní, láskou k bližnímu svému ale taky máme být obezřetní a chránit si svou svobodu, ne se nechávat různě omezovat, otročit. Správně rozlišit, vypozorovat, co je přínosné a co není.

Jeden malý kontinent přece nemůžeme přijímat toliko lidí z národů a ještě k tomu s odlišnými zvyky a mentalitou. To je sebevražda. Lásku ano ale ne nenávist. Takže testem nyní procházíme bídně a pak to vypadá, tak jak to zrovna je. Jenže není se čemu divit, nejsme všichni stejní, jsme směsice vědomí, pocházející z různých úrovní Bytí. Jak se potom můžeme domluvit, když je mezi námi i různých pravd, názorů, rozhodnutí, činů? Nemá to v této hustotě 3D, lehké nikdo z nás. Ale informovanost je už natolik dobrá, že by se lidé v Evropě mohli už konečně zvednout ze dna a pozvedávat vibrace namísto jejich snižování. Nenávistí se tak akorát posiluje temná strana a to my nesmíme dopustit. A pojmenovávat se mezi sebou, xenofobem, islamofobem, sluníčkářem či fašistou není hodno naší Duše, to k nám nepatří, není naší přirozeností.

Naší přirozeností je pouze Láska v srdci. 

S láskou <3 PLEJA 
Tady a Teď

Autorka a zdroj článku: Pleja Světlo Krystal 
Tady a Teď

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč