Krystal světelné knihovny

Tento krystal je jasné, tekoucí světlo. Přichází k vědomým lidem, kteří jsou čistí ve svých záměrech, jsou zcela ve svém srdci, v pokoře a vděčnosti. K lidem, kteří vibrují na energii Mistrů – Tvůrců. Poté se objeví, doslova vám vstoupí do života a změní ho. Zavolá si vás, ví o vás, miluje vás, zná vás a vy znáte jeho…

V dávných dobách jste spolupracovali jako jeden. A nejen vy, celá skupina lidí, všichni jako jeden, všichni v čistotě záměru, v lásce, v naprosté harmonii a propojení. S tímto krystalem vám do života vstoupí zázraky, s tímto krystalem se vše protočí a otočí, dokonale do sebe zaklapne. Je to zcela nad vaše lidské chápání, jak ho znáte. Tato energie se nachází za prostorem a časem.

Katedrála vibruje na frekvenci Tvůrců. Je multidimenzionální… Je tudíž složena z více těchto světelných knihoven, které všechny do sebe dokonale zapadají, stejně tak, jako skupina lidí s ní tvořící.

Zavolá si vás všechny, co jste s ní kdy byli ve spojení. Ukáže se vám v celé své světelné kráse a otevře brány. Nejsou to klasické dveře do chrámu, jak je znáte. Jsou to bezčasová multidimenzionální okna.

Svetelná knihovnaVstupte dovnitř a tvořte. V rukou máte své krystaly, které se při vstupu dovnitř rozmnoží. Zpevněte jimi podlahu, věže, zdi katedrály. Skládáte společnou mandalu, která se roztáčí do vícedimenzionální podoby a prostupuje středem chrámu. Otevírá se portál… Mistři do ní vysílají barevné paprsky a láskyplné záměry. Katedrála se přesouvá do jádra Země. Zde se roztáčí a maže všechny „předpokládané reality – verze“ této planety. Všechny konce světa, třetí světové války a jiné. Mění směr, otáčí se a posiluje všechny verze, které jsou v souladu s láskou, životem a Zdrojem. To samé vytváří katedrála ve vašich životech. Maže nefunkční vzorce a posiluje, zpevňuje láskyplné nastavení, tak jako vy jste zpevnili její zdi.

Ivona AntaliiMáte trvalé spojení… Zjišťujete, co vše tento krystal umí. Můžete do něj vstupovat znovu a znovu. Stojíte uprostřed a vnímáte katedrálu z tekutého světla, kterým protékají diamantové třpytky. Podíváte se jinak a vidíte nádherný čirý chrám, jako by byl z průhledného ledu, skla, krystalu. Je tady velké množství obrovských protáhlých oken. Katedrála je živá, komunikuje s vámi a vy s ní. Různé chrámy v ní se proti sobě otáčí, interiér se mění. Najednou je uprostřed velká koule, která je chvíli multidimenzionální mapou vesmíru, vesmírů, poté je mapou Země, ve které vidíte její mřížky a sítě. Chrám se opět otáčí a uprostřed je mlhovina, ve které vidíte různé události, které můžete měnit. Další otočení a uprostřed je krystal, další a je tam knihovna, další a je tam brána. Vše se rychle mění…


Katedrála vás učí, je spojena s vaším vědomím, je vaším vědomím. Propojuje se, s vaší DNA, vstupuje do ní, rozšiřuje ji. Maže staré, nefunkční programy, a nahrazuje je novými. Cítíte tu obrovskou sílu a stabilitu. Ne sílu, ze které máte strach, ale sílu, která přináší radost a jde ruku v ruce s láskou, tvořením, světlem. Vše se propojuje. Uchopte to a vykročte… Portály jsou otevřeny, knihovna je otevřena. Chrám tohoto krystalu máte v sobě. Vstupte dovnitř…

S láskou - Antalii

Autorka článku: Ivona Antalii, atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz


Navazující články:

Antalii: Titan + Bosna (můj výlet na pyramidy)

Antalii: 11.11.2016 se otvírají multidimenzionální portály po celé planetě

Antalii: Muži, novodobí rytíři světla

Ivona Antalii: Multidimenzionalita

Ivona Antalii: Atlantida Léčivé chrámy a Potopa

Ivona Antalii: Spojení

Ivona Antalii: Přijetí

Ivona Antalii: Diamantový Věk


Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč