Kalendář:
Příznaky transformace TV
Datum:
10:00 10.02.2017 - 19:00 12.02.2017
Url:
https://www.facebook.com/events/703949349771009

Popis

Ve dnech 10.-12.2.2017 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 48. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech současně více než 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí.

Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, intenzivní pracovní dílny, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. TĚŠIT SE MŮŽETE na PharmDr. Margit Slimákovou, Dari Puspa Kabardinu, Karla Funka, Estelu Palaris Orbito (i s možností individuálního léčení přímo na místě), PhDr. Miluši Kubíčkovou, Martinu Boháčovou...

Součástí festivalu budou také dny s makrobiotikou a raw stravou.
NOVINKOU je pak páteční tématický blok přednášek nazvaný "Šifra ke Svobodě".

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny. Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Další zajímavé články:

banner2.gif