Kalendář:
Příznaky transformace TV
Datum:
09:00 18.02.2017 - 17:00 19.02.2017
Url:
https://www.facebook.com/events/1147228948725353

Popis

MASSAGE IN SCHOOLS PROGRAMME (MISP) pomáhá harmonizovat vztahy mezi dětmi ve školách a v rodinách. Je určený pro děti ve věku 4-12 let (varianta mini-MISP od 2 let) - děti se masírují mezi sebou navzájem ve svém běžném oblečení v oblasti hlavy, krku, ramen, rukou a zad.

MISP Instruktor dochází do škol a zařízení pro děti, kde děti naučí jednoduchou masážní sestavu. Masážní tahy demonstruje ve vzduchu, na sobě nebo jiné dospělé osobě (dospělý se dítěte nedotýká, nejde-li o rodiče tohoto dítěte). Každé dítě si samo určí, zda chce masáž přijmout nebo ne - názor dítěte je respektován.

Děti se tak učí empatii a respektu, mají možnost zažít si, že jsou individuálně vnímány a respektovány. Děti s tendencí k vyčleňování se z kolektivu se do něj díky Massage in Schools Programme lépe začleňují (i např. s ADHD, poruchami autistického spektra,....).

Program MISP se úspěšně aplikuje již ve více než 38 zemích světa a osvědčil se jako efektivní nástroj proti šikaně.

Intenzivní 2 denní kurz je vhodný pro učitele, pedagogické pracovníky, sociální pracovníky, rodiče a zájemce o práci s dětmi. Po úspěšném absolvování získáte mezinárodní certifikát, který Vás bude opravňovat k výuce Massage in Schools Programme (MISP) ve školách, zařízeních pro děti a s rodiči dětí.

Lektorka: Jitka Chrtková, členka asociace MISA Česká republika a MISA International Board

Zároveň budete mít zcela mimořádnou příležitost setkat se s paní M. Elmsäter ze Švédska (spoluzakladatelkou programu MISP), která se bude účastnit tohoto kurzu. Tlumočení z/do angličtiny je zajištěno.

Na 2denním intenzivním kurzu se naučíte:
- masážní sestavu MISP a mini-MISP
- různé formy dotekových a pohybových aktivit pro děti
- informace o vědeckých výzkumech a studiích o vlivu pečujícího doteku a masáží na vývoj dítěte, jeho zdraví a psychiku
- základní informace o temperamentech dětí, nervové soustavě a hormonálním systému dětí
- osvojíte si dovednosti, jak program MISP implementovat ve školách, školkách, dětských skupinách, komunitních centrech, zařízeních pro děti, atd.

Cena intenzivního 2denního kurzu: 5.500,- Kč

Cena zahrnuje MISP manuál, MISP výukové karty, občerstvení, roční členství v asociaci MISA Česká republika. Po absolvování kurzu obdržíte mezinárodní certifikát od asociace MISA (Massage in Schools Association).

Kurz se bude konat v krásných prostorách s rodinnou atmosférou v centru Prahy. Pro mimopražské účastníky možnost noclehu v místě konání za 150 - 250 Kč/osoba/noc.


Přihlášky na kurz a dotazy:
Jitka Chrtková - MISP instruktorka a trenérka
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře

Komentáře  

0 #1 dadamako 2017-01-30 09:07
Dobrý den, je prosím tento kurz akreditován MŠMT? Děkuji
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Další zajímavé články:

banner2.gif