• Simple Item 30
  • Simple Item 29
  • Simple Item 22
  • Simple Item 27
  • Simple Item 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nadcházející události PT TV

29čen
Monika Nisznanská - TERAPEUTKA V ROZHOVORU S AVOU CHRTKOVOU BROŽOVOU.Dnes je toho tolik na poli osobního rozvoje, že člověk téměř neví, kam dřív skočit a pro co se rozhodnout. Máte to taky tak?Ještě před 17 lety, kdy jsem se sama vydala na cestu za sebepoznáním, jsem taky tápala, kde začít a co je to nejúčinnější. Teprve před pěti lety se můj život začal téměř zázračně měnit k lepšímu.Vděčím za to terapii, která je tak mocná, že si zasluhuje stát u každého z nás na začátku sebepoznání a cesty za větší životní spokojeností. Dokáže totiž významně zkrátit cestu za pocitem vnitřního štěstí. Je to léčení našeho dětského já, tedy bolestí a strachů, které si neseme ze svého dětství.Ráda vám prozradím v čem tkví její kouzlo. Je totiž až neuvěřitelně přímá a jednoduchá a jde k jádru našich problémů, které máme v jakýchkoliv oblastech našeho života. Monika Nisznanskápečovatelka o vnitřní svět člověka a průvodkyně na cestě za radostí živé vysílání sledujte zde: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-82-82-description">
5čec
Živé vysílání na téma slovanské moudrosti slov s paní Věrou Ovečkovou ne náhodou zrovna na státní svátek den slovanských věrozvěstů, kteří byli bohužel příčinou vymýcení přirozeného způsobu života starých Slovanů a odtržení od kořenů - našich předků. " id="dp-module-upcoming-default-136-events-83-83-description">
7čec
Ve dnech 7. - 9.7. 2017 se uskuteční v PLZNI v pořadí již 49. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, intenzivní pracovní dílny, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. TĚŠIT SE MŮŽETE například na Bernda Franka (Německo), Juditu Peschlovou, Iris Erdenechimeg Palaanovou (Mongolsko), Magdu Matuškovou (Guru Sansar Kaur), Mgr. Miloše Matulu, Estelu Palaris Orbito (Filipíny), Sandhu Singh Bhagwanta CSc. (Indie) a další. Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny. Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku…V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.Pro občerstvení i relaxaci bude také otevřena venkovní zahrada s posezením." id="dp-module-upcoming-default-136-events-65-65-description">

Lenka Bicencová

Tento úplněk  nastane ve čtvrtek 12. ledna  v 12:33 ve znamení Raka. Rak patří mezi vodní znamení, pod nadvládu živlu vody stejně jako štír a ryby.  Přiřazená planeta tomuto znamení je Měsíc, planeta emocí. Rak je spojen s cykličností, náladami, emocemi. Pro raka je rodina vším.

Dejte si pozor na žaludek, sliznice, vaječníky, dělohu, vaginu, prsa, pohrudnici, pobřišnici, lymfatický systém a sternální kost. Budou nyní více náchylníUděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

Téma tohoto úplňku všeobecně:

O tomto úplňku máme velkou šanci si dořešit něco z dávné minulosti a posunout se dál. Na nový, osvobozený a energeticky nabitý začátek plný skvělých nápadů. Osvobodit se od minulosti, která už se nám stejně pomalu a jistě bortí a my máme jen dvě možnosti. Buď v tom budeme stále bláhově setrvávat, až se to zhroutí úplně i s námi a my si sáhneme na dno nebo se od toho osvobodíme a vyrazíme  s novou energií vstříc našemu opravdovějšímu a lepšímu životu.


Berani 21.3 – 20. 4.

Uzavřené emoce. Dejte si na ně pozor. Budete-li moudří, budete je pouštět ven. Tento úplněk zrcadlí přesně to, na co si máte dávat pozor po celý tento rok. Pouštějte své emoce, zejména pláč. Nepotlačujte ho. Bude to učební lekce tohoto úplňku.

Meditační téma: VEDENÍ OSTATNÍCH, INSPIRACE PRO OSTATNÍ


Býci 21.4. – 21.5.

Nyní přichází vaše učení. Hned na začátku roku budete volit. Volit, co je pro vás nejlepší. Budete hledat, jak znovu začít. Uvědomte si, že jen vy máte váš osud ve svých rukách a podle vašich rozhodnutí se váš život bude odvíjet. Zvažte to správně. Špatná volba ublíží nejen vám, ale i spoustě lidí z vašeho okolí, které inspirujete. I oni  mohou pak špatně volit.

Meditační téma: LÁSKA


Blíženci 22.5. – 21.6.

Tento úplněk vám připomene zklamání nebo rozčarování, něco co se stalo kdysi, v dávné době a nemáte to stále dořešené. Proto se vám nyní děje to, co se teď děje. Vystupte už z role oběti! Moc vás to vyčerpává. Zaměřte se na to, nyní máte velkou šanci to dořešit. Mohla by vám s tím pomoci mladší osoba ve vaší blízkosti, které důvěřujete.

Meditační téma: VYČERPÁNÍ


Rak 22.6. – 22.7.

Budete zářit jako sluníčko a nebudete vidět problém, který se ve vašem domově vyskytuje. Zkuste se na něj zaměřit. Pokud ho nebudete přehlížet, můžete předejít následkům. Pokud se vám to nepodaří, tak vám to určitě dá “na frak”. Ale je pravda, že vás to zase posune.

Meditační téma: SPOJTE SE S MOUDREM UVNITŘ VÁS


Lvi 23.7. – 22.8.

Snažte se tento čas držet v rovnováze. Jednejte čestně a férově.  Pokud na někoho vymyslíte nějakou “kulišárnu”, mohlo by se vám to vymstít. Stejně to platí i s úřady.

Meditační téma: ZÁKON


Panny 23.8. – 22.9.

Nyní se rozsvítí slunce ve vašem partnerském vztahu. A nejen v něm, ale ve všech vztazích. Užijte si to. Jen dejte pozor, sluníčko může i pálit, tak pozor na jeho sílu.

Meditační téma: ÚSPĚCH


Váhy 23.9. – 23.10.

Začíná se před vámi rýsovat něco nového a harmonického. I když se cítíte vyčerpaní, tohle si užijte. Dostáváte se na výsluní. Všichni k vám vzhlíží. Toto vám přinese vnitřní naplnění. Oslavte tento postup! Zasloužíte si to!

Meditační téma: OSLAVA


Štíři 24.10. – 22.11.

Tento úplněk přináší posun z vašich strachů. Už jich bylo dost a už dost dlouho rušily váš spánek. Intuice vás vyvede z celé nemilé situace ven. Následujte ji. Pak budete opravdu spokojení a přijde nový začátek.

Meditační téma: RODINNÁ POHODA


Střelci 23.11. – 21.12.

Váš partnerský vztah projde zásadní proměnou. Jak to vypadá, tak jeden z vás řekne DOST! Takhle už to dál nejde! Ano, bylo důležité si tady vymezit nějaké hranice, dát tomu řád a fungovat podle něj. Nezadařilo se? Je to jen na vás dvou, jak to bude dál. (Spíše to vypadá na stopku z pozice muže)

Meditační téma: PARTNERSTVÍ


Kozorozi 22.12. – 20.1.

Otevřete se vašemu vedení. Vím, bude to pro vás něco nového. Ale povede vás to na vaší cestě seberealizace. Je to pro vás nyní velmi důležité – spojení sám se sebou.

Meditační téma: SPOJENÍ SE SE SVĚTLEM UVNITŘ VÁS


Vodnáři 21.1. – 20.2.

Je tu omezení, ze kterého jste zklamaní. Dost pravděpodobně to může mít něco společného s vaším otcem. Pusťte všechny emoce s tou situací spojené ven. Potřebujete se od toho osvobodit.

Meditační téma: DOKONČENÍ A POSUNUTÍ SE DÁL


Ryby 21.2. – 20.3.

Uvědomte si, co od vašeho života budete chtít. Naciťte se na své srdce a začněte na tom vědomě pracovat. Srovnejte si to v sobě a pak se vydejte krůček za krůčkem za vaším cílem. Důležité ale je, abyste se nenechali omezovat minulými porážkami. Od toho je třeba se osvobodit, abyste mohli být úspěšní.

Meditační téma: TY JSI TVŮRCE SVÉHO ŽIVOTA


Chcete-li se k vašemu znamení pro následující rok 2017 dozvědět více, klikněte na tento odkaz >> 


Navazující články:

Jitka Bártová: Rok 2017 je z numerického pohledu rokem jedničky a kartou Mága

Lenka Bicencová: POSELSTVÍ KARET pro váš milostný život na rok 2017 pro všechna znamení

MERLINOVA MAGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA LEDEN 2017 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Václav Urban: DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ: Co se právě děje na Zemi!!

Daniela Hannah: Horoskopy na LEDEN 2017 pro jednotlivá znamení

 


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

NOVINKY videa Příznaky transformace TV

gramatika-pro-nil.gif

Internetová televize Příznaky transformace přináší svým divákům videa, články, semináře, horoskopy, duchovní filmy na téma: osobní rozvoj, záhady, vzestup vibrací, astrologie, zdravý životní styl, dietní recepty, vědomý život, láska k sobě, psychologie, léčitelství. esoterika a mnoho dalšího.

Náš projekt byl založen v říjnu 2010 jako facebookový profil pro sdílení příznaků transformace a dalších situací, které s sebou přináší probuzení a přechod od nevědomého života k vědomému.

V létě 2013 přišel nápad začít natáčet videa a začali natáčet videa a stali jsme se televizí. První rozhovory, první dokumenty, první recepty na přípavu veganského jídla. Svá videa jsme publikovali na youtube a na facebooku.

V srpnu 2015 spatřil světlo světa náš rozsáhlý portál, na kterém publikujeme mnoho článků autorů, kteří s námi přímo spolupracují. Naši čtenáři milují věštby, horoskopy, články o zdravém životním stylu, záhady i sdělení k aktuálním energiím.

Na portál jsme začali umísťovat nejen naše videa ale i videa z youtube, které by mohly naše diváky zajímat. Umístili jsme také databázi terapeutů, eshop a začali dělat pravidelná žívá vysílání na různá témata.  Na náš portál chodí průměrně 100 000 unikátních uživatelů měsíčně. Náš facebook rozste přibližně rychlostí 1000 fanoušků za měsíc. Připojte se k nám a staňte se odběratelem našeho youtube kanálu, mezníkem bylo na jaře 2017- 1 000 000 shlédnutí.