V červnu začíná nová fáze neomezených možností a příležitostí pro ty, kdo na sobě pracují. odpouštějí a uzavírají svou minulost. Ať už odpuštěním, či jakýmkoliv jiným způsobem. Pro ty z vás, kdo si vytyčily své cíle a nechali se vést svou intuicí je připraven úspěch. Pomalu se začnou zhmotňovat vaše vize a přijde vám do života i větší hojnost. Můžete si dovolit investovat, neboť vás čeká profesní a finanční růst. Koncem měsíce už budete mít důvod k oslavě. Najdete nové spoupracovníky, nebo lidi, kteří vám pomohou s vašimi plány. Zlepší se vám i situace v rodině. Čeká vás volnost a můžete se pustit i do odvážnějších projektů. Vyvarujte se jen přehnaných reakcí a dejte si pozor, aby jste neměly na hlavě růžové brýle. Buďte individuality. 

***JSTE OSOBNOSTI A ZATÍM SI STŮJTE***

Pro ty, kdo na sobě nepracují, zde máte možnost začít a postavit se svým strachům. Najděte vnitřní sílu a konečně zavřete dveře za minulostí a dovolte si žít "Tady a teď". Vy máte naopak moudře zacházet s finančními prostředky, neboť váš život ještě není stabilní a úspěch vás teprve čeká, až pochopíte, jak důležité je zbavit se strachu, závislostí i lpění na materiálních věcech a jak důležité je nemít v sobě pocit oběti a začít žít jinak. Najděte si někoho, kdo vás povede po cestě poznání. Nějaký svůj vzor, nebo duchovního učitele. Vždyť je okolo vás tolik příležitostí a tolik lidí od kterých se můžete učit. I vy sami se přece můžete vdělávat a hledat si ty správné informace, které vám pomohou duchovně růst. Uvědomte si, že to Vy sami jste strůjci svých osudů, a že jen vy máte moc a sílu změnit svůj dosavadní život. Vaše myšlenky a pocity tvoří vaši realitu a pokud najdete víru a pokoru a opustíte vaše straré a zaryté vzorce chování, pak vám andělé pomohou a váš život se změní. 

***JE ČAS ZMĚNIT ŽIVOT A NAJÍT SVOU CESTU DUŠE***

Poselství Archanděla Michaela:

"Milované lidské bytosti, nyní je čas, aby jste opustily všechny situace, které vám brání se pusunout z minulosti do přítomnosti. Uvědomte si, že máte v rukou mocný nástroj - Vaší intuici - a skrze tu, my andělé vám napovídáme, jak máte svůj život změnit. Naslouchejte nám, skrze pocity a uvědomujte si své myšlenky, neboť tyto myšlenky jsou naše vedení. Pokud se budete řídit svou intuicí, čekají vás nové začátky a lepší život. Pro každého je připravena neomezená hojnost, každý z vás může mít po čem touží - stačí jen když si dovolíte, tuto hojnost vesmíru přijmout." 

Afirmace na červen:

Dnes je nádherný a úspěšný den. Daří se mi vše, na co sáhnu. Vše po čem toužím se mi postupně plní. Mám sílu jít si za svými sny. Zaměřuji své myšlenky na výsledek, kterého toužím dosáhnout. Jdu po cestě k úspěchu. Odevzdávám své pocity lítosti, viny a úzkosti andělům. Přijímám pomoc, neboť jsi ji zasloužím.Jsem osobnost a dělám jen, to, co opravdu chci. Je čas se pohnout vpřed. Poslouchat svou intuici a začít žít. Tady a teď se rozhoduji změnit svůj život. Děkuji Amen 

Opakujte tyto afirmace každý den po celý měcíc červen a uvidíte sami , jak se váš život změní. Otevřete se z láskou novému životu.

S láskou Vaše Tina Energy - kartářka

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif