Každá žena dostala při svém narození do vínku obrovský dar  "posvátné ženství" svou "vnitřní Bohyni"  která roste a silí spolu s věkem. Tak, jak se postupně vyvíjíme, ať už vědomě, či nevědomě, tvoříme svou ženskou stránku. 

Bohužel, naše okolí nám ve většině případů brání, abychom ji tvořily správně. Nejčastější a největší překážkou ve správném vývoji našich ženských energií jsou bloky, které způsobují naši rodiče. V dětství jsme okolo sebe viděli, jak naše matky trpí ve vztahu s naším otcem, jak jsou neprůbojné, nechají si ubližovat, podvádět se a jak sebou nechají manipulovat. A my jsme si bohužel, tento program nahrály do naší řídící jednotky. 

Dalším blokem je program "nenavidím sama sebe" většinou si tento program nahrajeme během dospívání. Ženy okolo nás krásné, štíhlé a božské a my jim nesaháme ani po kotníky. Ale nenapadne nás postavit se před zrcadlo a vidět tu nádhernou andělskou bytost, která se uvnitř skrývá. Zarytě si nalháváme, že jsme ošklivé a nezasloužíme si lásku. 

Nebudu zde uvádět všechny překážky , které brání ženám být "bohyní" 

Raději Vám dám návod, jak se "stát božskou"

Přestaňte se schovávat za temným závojem utkaným ze strachu a bolesti. Přestaňte se bát - být sama sebou. Přijměte se taková jaká jste, neboť, pokud se Vám nelíbí, co vidíte, máte možnost přece změnit úhel pohledu a dívat se na sebe s láskou a úctou.

Začněte pomocí afirmací, které jsem vytvořila, měnit způsob svého myšlení a nechte už konečně dospět "Vaši vnitřní ženu". Dovolte jí, aby vyrostla a byla stejně velká jako vy. Aby zazářila, oslnila a probudila svou posátnou ženskou sílu, své sebevědomí a své božství. 

Sama, bez vaší pomoci, to ale nedokáže. Dejte si závazek, že už bylo dost nářků a sebeponižování. Dejte si závazek, že od teď se stáváte sebevědomou, krásnou a úžasnou ženou, která činí jen taková rozhodnutí, jaká sama chce. 

*** STAŇTE SE BOHYNÍ ***

  • Miluji se a vážím si sebe sama. Dávám si závazek, že od teď se budu k sobě a ke svému tělu chovat láskyplně a s úctou. Hýčkám se a vždy si najdu čas na sebe a na vše, co potřebuji já i mé tělo. 
  • Jsem šťastná, neboť jsem taková jaká mám být. Jsem sama sebou a s láskou se přijímám. Vždy láskyplně říkám svůj názor a dávám najevo svému okolí, co potřebuji. 
  • Já jsem láska - miluji a jsem milována.😍 
  • Děkuji Amen 

Opakujte každý den až do konce měsíce června a uvidíte, jak se změní Vaše myšlení a váš pohled na sebe sama. 

S láskou Vaše Tina Energy - Kartářka

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Podívejte se na autorku článku v naší databázi terapeiutů: Tina Energy

loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif