Dnes je příhodné zbavit se všeho, co už do našeho života nepatří,co nás jakýmkoliv způsobem omezuje.

Na papír napište červenou tužkou vše, čeho se potřebujete zbavit, co vnímáte jako nefunkční, omezující, co vám brání být sami sebou, čeho se bojíte, co vás trápí ( strachy z ..., sliby, prokletí...a pod.)

Pak zapalte bílou svíci a s tichou prosbou: "Prosím a žádám o tomto magickém úplňku o pomoc s odpuštěním. Žádám živel ohně o odstranění všeho z mé minulosti, co už nepotřebuji. Nyní prosím, aby všechny situace, byli odpuštěny a transformovány na pocit štěstí. Nad svíčkou svůj papírek spalte.
Popel odevzdejte vodě: S pokorou a láskou nyní prosím a žádám živel vody o přijetí a proměnu v lásku" poděkujte!

Právě v čase úplňku - vypište, spalte... odplavte, vše, co vás tíží.
Po rituálu doporučuji sprchu. Při sprchování si vizualizujtem jak z vás stéká všechno špatné, Co možná nejpodrobněji si představujte, jak staré energie odtékají a jak vás voda očišťuje a nabijí novou světelnou energií. Budete se cítit skvěle. Opakujte po 3 dny až do neděle.
😇 andílci vám pomohou, stačí je jen požádat.

Úplňková věštba (andělské poselství)

Dnes není žádný problém, který by jste nezvládly.

Ano je úplněk, ale to je právě to správné období pro ukončování různých nezvládnutých situací. Takže dnes směle do toho. Ukončujte a odpoušťejte. Přestaňte mít trpělivost s lidmi, kteří vám ničí život a postavte se na vlastní nohy. Je čas si dupnout a nědělat ze sebe obět.
Během pár dní se vám dostane možnosti ke studiu, budete mít možnost na sobě pracovat. Učit se a otevírat se novému životu, využijte tuto jedinečnou šanci i když ještě nevidíte výsledky vaší práce, již začíná nést ovoce.
Síla a požehnání dnes plyne z univerza všem, kteří chtějí svůj život změnit, není nic, co by jste nedokázaly, jen přestaňte myslet omezeně a otevřete se víře a své duši. Buďte sebevědomí, důvěřijte si a váš život se změní.

S láskou Vaše Tina Energy-Kartářka

Úplněk ve Střelci nastane 9.6.2017 v 15:09 hodin.

Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Střelce.
Téma: uzavírá, ukončuje a budeme mít jasno v oblasti vzdělání, úřadů a soudních záležitostí ale také má co mluvit do tématu dalekých cest a zahraničí.
Orgány ovlivněné: Játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.
Tyto orgány jsou ode dneška citlivé a ještě 3 dny po úplňku, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je, cokoliv uděláme pro tyto partie se o úplňku znásobí.

Jak již jsem se zmínila - tento úplňek ukončuje a uzavírá a rozhodně jej využívejte k výkladům karet a energy terapiím, neboť vše, co ukončíme se projeví silnějším účinkem. Pokud máte jakékoliv bloky z minulosti, je ten správný čas je odevzdat. Doporučuji všechny formy odpuštění, odevzdání a propuštění.

Využijte pro své rituály živel ohně, který trasformuje a pomáhá spálit vše staré. Napište si, co chcete z minulosti odevzdat a spalte. Tyto rituály vás posunou a uleví se vám.

S láskou Tina Energy - kartářka

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Podívejte se na autorku článku v naší databázi terapeutů: Tina Energy

loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif