Minulý měsíc byl o léčení skrze obrázky, červenec bude více o textu. Výklady jsou pro každé znamení, ve formě vize. Tenhle výklad není o léčení instantním – kdo něco takového čeká, prosím Vás v zachování Vašeho zdravého rozumu  ani to nečtěte.

Vhledy pomocí výletů do jiných sfér nejsou pro každého, ale věřím, že ten kdo to má vidět, si v tom to své najde. S láskou a úctou ke všem bytostem, které byli u tvoření a pomáhali mi, DĚKUJI.


BERAN (21.3. – 20.4.)

Sedím v křesle, které je ve vodě. Dívám se na hladinu a rukou se jí něžně dotýkám. Jako bych se dívala na svůj odraz a hledala svou vlastní pravdu. Jak to mám já? Jak to cítím? Kdo jsem? Co chci? Jak to chci? Co potřebuji? Moje hlava je obklopená mnoho hlasy vnějších okolností a nejsem schopná si vybrat, potřebuji se ponořit do sebe, VIDĚT SAMU SEBE. Nemáš náhodou strach ponořit se do hlubin a najít sama sebe? Nebojíš se toho? Věřit sama sobě – to je velká zodpovědnost.

Sedím a točí se mi hlavou tolik věcí – co jsem já a co je někdo jiný? Kde končím a začínám? Najednou se ozve hlas:

„Zapomeň na začátek a konec – najdi se ve svém středu, kde nic nezačíná a nic nekončí. Dotkni se něžně svých pocitů, které nyní máš a sleduj, jen to pozoruj. TICHO a pravdivý pohled, který vychází z Tvého středu je tím co je cestou k sobě.“

Horoskop na červenec


BÝK (21.4. – 21.5)

Z úst mi vylétá pták, vypadá jako racek. Druhý mi sedí na hlavě. Jsem klidná, jakoby oni byli mou součástí. Šeptají slovo SVOBODA. Vyjadřovat se, mluvit, projevit se svobodně, neznamená ubližovat, házet odpovědnost na druhé, je to zcela něco jiného. Racek zahalí mou tvář a jeho křídla mě nesou, cítím vítr, moje tělo je volné, svobodné a přesto je to jiný pocit, než v mých domněnkách o tom, co svoboda je. Moje svoboda je domněnka, opravdu ji nežiji.

Přichází stařena, na hlavě má sovu, páva a havrana. Říká:

„Až na sklonku života, jsem zjistila, že až smrt a obava s ní a setkání s ní mi ukázalo, co svoboda je. Nyní mohu klidně odejít. Ty ale můžeš žít dál a nést moudrost svobody dál.“ 

Mladá žena sedí u svého psa a klidně se dívá. Přináším ti poselství, řekla:

„Nehlásám žádnou pravdu, pouze jsem pravdou. A být pravdou je o zodpovědnosti, pravdivosti a mírnosti k druhým, jejichž svět je plný nesvobody. Dodávám svobodu tam, kde není tím, že se stávám bránou plnou pochopení k nezodpovědnosti ostatních.“

Horoskop na červenec


BLÍŽENCI (22.5. – 21.6.) 

Za list minulosti jsi schovaná, listy mám všude, škrábou, ale přesto to vydržím a raději se za ně schovám. Vydržím nepříjemnosti a držím.

Jsem na pláži a v dálce je pyramida. Vychází z ní žena. Je ozdobená různými korálky a kameny a taky brouky. Ti září a svítí jí na cestu. Jde směrem ke mně.

„Přináším Ti vizi z dávných dob, jenž zasahuje tvou přítomnost. To jak s tím naložíš, nechám na tobě.“

Vidím muže, jenž stojí nad grafy a něco urputně počítá. V tom slyším tu ženu promlouvat – je to mírně zastřené, tady cítím, že málo kdo je připraven tuto informaci zachytit, přesto ji tedy předám dál.

„V minulosti je tam muž, který je veden vyšší mocí, ale on ji nevnímá a dívá se na grafy a matematické tabulky. Dívá se přísně, dívá se velice egoisticky. LOGIKA je minulostí, řád je minulostí, systém je minulostí je na čase odkrýt tuto minulost, za kterou se schováváš a nechat ji být. Chránilo Tě to před mnoho věcmi, jako je láska, poznání a víra v sebe. Odhoď už to, co tě chrání. Poděkuj tomuto muži a dovol mu odejít, aby bylo možné v přítomnosti naplno prožívat TADY a TEĎ.“

Horoskop na červenec


RAK (22.6. – 22. 7.)

Je tu tma – stará, unavená žena, jde tmou. Na konci své poutě se setkává s ženou, v jejíchž rukách dřímá meč.

„Kam jdeš? Tady přece Tvá cesta končí.“

Neodpovídám, protože i když jsem tady stará nemohoucí žena, uvnitř se cítím tak silná. Nemohu jít ale dál, stojí mi v cestě. Kdo to je? Co chce? A k čemu má ten meč? Je tohle konec? No to jsem si moc neužila. Celý život, jsem se snažila pořád narvat do nějaké představy a teď vidím, že to mě brzdilo být mladá.

Žena si mě prohlíží a pak na mě promluví:

„HEJ TY, pojď sem.“

Co na mě takhle volá, prej – hej ty… cítím se fakt docela uraženě.

„Já jsem tvůj stín a chci, aby ses na mě podívala. Budeš schopna?

Ne nejsem schopna, vidím sebe, jak sedím v nějaké bedně a cpu se tam i když se tam nevejdu – zezadu na mě tato žena klepe a říká: „Vstávej z té krabice, VSTAŇ.“

Na záda mi sedl pták a odlehčil má záda, jsem nyní schopna se více ohnout, být pružná a cítím se lépe. Ano, nebyla jsem dost láskyplná ke svému stínu, pořád jsem si jela svou a ona rostla. Už se nikdy nenarvu do něčí představy, jen proto, abych vypadala lépe v očích těch, co po mě chtějí, abych byla někým, něčím jiným.

Horoskop na červenec


LEV (23.7. – 22.8)

Máš svůj rytmus. Slyším hudbu a tančím, moje tělo pluje s hudbou, se sluncem s měsícem se Zemí – jsem, JEN JSEM. Přichází starý muž a nese nějaký graf. Je zahalen do hnědé barvy, mává na mě, ale mě se tak nechce přestat tančit.

„Ženo milá, ženo krásná pluješ si tu s hudbou svého života, pluješ a jsem moc rád, přináším ti zprávu, na kterou jsem přišel kdysi, když jsem byl TY. Ano jsem tvá minulosti. Přišel jsem na určité vzorce a ty ti chci předat, abys věděla, co už žít nemusíš, co už není třeba. Až zase budeš cítit dno, až zase budeš cítit, že se nedaří, nejde, je toho moc, je toho málo – ať už je to cokoliv, co tě provází, pamatuj, že tohle už zažívat nemusíš. Pluj životem, jakoby to byla voda, přizpůsobuj se té energii, nebraň jí, nechtěj ji vyřešit, nechtěj se ji zbavit – jen pluj a raduj se ač k úsměvu je daleko a slzy se hrnou ven – raduj se za slzy, raduj se za pláč, raduj se vždy a pokud není zrovna radost ve tvém prostoru, raduj se, že radost není, neboť pluj s tím co je. Nechtěj být jinde, než jsi.“

No, přestala jsem tančit, a koukám na toho muže a v tom zmizel. No počkej, volám. To je jako všechno? Počkej…  

„Nezapomeň – nemusíš žít to, co bylo vyřčeno v minulosti, jako obrana, jako záchrana, jako potřebná věc – tady už to potřeba není, tady už je čas nastavit si to jinak. Nejsi tím co sis nastavila, nejsi ničím, co je nastaveno – jsi jen proud vody, který tančí.“

Stojím tam, přemýšlím, nechápu a pak mě napadne, prostě tančit dál – co bylo tím prvním – byl rád, že tančím, možná je klíčem něco jednoduchého, možná to není vůbec tak moc složité.

Horoskop na červenec


PANNA (23.8. – 22.9)

Moje duše se pohybuje mimo tento svět. Slyším divnou hudbu, unáší mě to daleko. Jiná duše mi podává ruku, abych šla s ní.

„Pojď semnou, chci Ti něco ukázat. Nemusíš se bát, tvá duše se vrátí tam kam má.“

Vidím obraz ženy, která sedí a sloupává se jí kůže, je odevzdaná, sedí na ní mouchy, první můj dojem byl smích, protože jsem si vzpomněla na hlášku – mouchy snězte si mě. Najednou se ocitám zase v jiném prostoru a čase s duší, která mě vede po jiných sférách.

„Tvůj sen je skutečností, žiješ ve snu a venku tě ožírají mouchy, tvé tělo je kotva, jak se o ni staráš?“

No jak, he. Dobře.

„A Tvá duše? Kde je?“

No zdá se být mimo, mimo tělo, mimo prostor, jakoby nebylo to tělo ani moje.

„Přesně tak, návrat do těla, vyžaduje BDĚLOST, nádech a výdech, bušení srdce, ŽIVOT. OŽIV své tělo, oživ své tělo svou duší – svou pozorností, která je více než péče zvenčí. PROBUĎ SE skrze TĚLO.“ 

Cítím návrat do těla, cítím své tělo – cítím SEBE. Jsem bytost celistvá, duše patří do těla.

Horoskop na červenec


VÁHY (23.9. – 23. 10)

Ach tak těžké kroky jsou, jako bych šla snad proti nejsilnějšímu větru, který jsem kdy zažila, nohy se mi bortí do bahna, jít je neskutečně náročné.

„Víš, co chceš?“ ozvalo se…

No tady v té chvíli cítím, že tohle fakt ne – je to náročné, je to těžké.

„CO CHCEŠ, CHTĚJ TO.“

Tady bohužel vize skončila, takové sdělení mě nepřišlo úplné a tak se znovu nořím do vize a byla jsem z ní vykopnuta a to doslova. Ozvalo se tam.

„Uzdravení je v takové primitivní větě. Co chceš? CHTĚJ TO. Rozhodni se proto, to, že něco chci, ještě vůbec neznamená, že je to chtěno. Někdy něco chceme, ale tam hluboko uvnitř to zas až tak úplně nechceme, že. Přemýšlej.“

Horoskop na červenec


ŠTÍR (24.10. – 22. 11)

Sedím někde a poslouchám řečníka, prstem ukazuje nahoru a je ve svém sdělení přísný a moc se mi tu nelíbí, cítím se tu jak ve škole. Musím se smát, připadá mi to jako místnost z Harryho Pottera, muž má kabát a vypadá jako kouzelník. Míří na mě dost divným pohledem. Říká, co máme a nemáme dělat, učí nás život – co to je – říkám si. Rychle pryč. Dveře jsou ale zavřené, už na mě křičí a žádá mě, abych se vrátila, já musím pryč, dusím se – pomozte mi – dusím se. Bouchám na dveře a volám o pomoc, ale nikdo nepřichází.

Vize se mění, vidím ženu, je černobílá, podává mi štětec a žádá mě, aby její život namalovala na barevno, vše se mění a barvy jsou černobílé.

„Namaluj si svůj život v barvách, jaké Tě baví. Nenech se zotročit světem, jenž barvy nezná, neboj se odmítnutí, divnosti a toho, že budeš odmítnuta. Namaluj se barvami života, jdi do toho naplno. Jestli jsi někdy v situaci, kdy se cítíš pod tlakem okolí, toho co máš, co nemáš – a dusíš se – nabarvi si svůj svět, nenech své barvy blednout – ŽIJ.“

Horoskop na červenec


STŘELEC (23.11. – 21. 12)

Sedím a mám přes ramena nějakou látku, na rameni mi sedí motýl, je barevný, má zelenou barvu a když na něj svítí světlo je do žluta. V rukách držím květinu, která se klube ze semínka – je to něco nového co se tu rodí. Jsem jemná, ve velké úctě. Úžasná energie.

Najednou cítím velké teplo, přichází oheň – má velké oči. Pomalu se zvedám a couvám – hele chlapče, ať mě nespálíš, mě proběhne hlavou.

„Změna je někdy pěkně horké sousto, není to jen o příjemnosti, je to o všem, co k tomu patří. Aby nastala změna, musí se spálit vše, co sem už nepatří a to někdy pálí.“

No odkud ses neobjevil, bylo mi dobře, hochu. Takže se mi to moc nezdá. V tom vidím obraz ohnivé ženy, sedí v meditační poloze, z břicha ji vystupují draci, kteří chrlí oheň do jejího rozkroku – tolik lásky, pokory je v tom cítit.

Odmítám oheň, odmítám ve změně to, co musím zahodit – AHA.

„Přesně tak, odmítáš ve změně, to co pálí, to co je třeba odevzdat, ale i to k tomu patří.“

Horoskop na červenec


KOZOROH (22.12. – 20. 1)

„Umřeš-li v hlavě, tvá žárovka se rozsvítí a kolem tvé hlavy budou samé knoflíky.“

CO????? Divnější větu jsem fakt slyšet nemohla, tomuhle sdělení se trošku směji, pořád se mluví o tom, jak hlava škodí a jak ji vypnout a jak ji utišit – no A KNOFLÍKY? Ehm

Pořád čekám, co bude dál, tohle lidem nemohu napsat, to by je asi neuspokojilo… že

„No právě milá Athelaj. dokud ti co čtou, budou v hlavě příliš živý, nikdy slovo knoflík nepochopí, neboť vidí knoflík jako takový. Nejde o ten knoflík, jde o tu absurdní představu, až něco vykonám, bude něco jinak, bude něco jiného. A ono se možná stane jen to, že přijdeme na to, že pokud hlava umře a její nadvláda skončí, bude jasné, že se rozsvítí světlo a co bude ukázáno je metafora bytí.“

Ano, ale mohu požádat, pro lidi sdělení, které bude srozumitelnější? Děkuji

„Až budeš zasévat semínko (myšlenku) vzpomeň si, na to, že až tvé semínko vyroste, budeš jím a ono bude tebou. Co chceš, aby bylo Tebou? Co chceš, abys byla? Toto sdělení jinak podat nechceme, děkujeme.“

Horoskop na červenec


VODNÁŘ (21.1. – 20. 2)

Sedím u moře a poslouchám z mušle zvuk moře. Zajímavé se mi to zdá – sedím u moře fyzicky a přesto poslouchám z mušle zvuk moře.

„Je ti to dobře podivné. Poslouchat realitu sebe sama, je někdy těžší, než si ten samý zvuk pustit z jiného zdroje.“

Čas zdroje vnějšího končí – taky takový věčný koment k dnešní době, neotravuje Vás to už trošku? Mě trošku jo – komentáře k tomu jak máme být v sobě, jak nemáme poslouchat pravdu druhých je snad na každém kroku, až na to začínám být trošku alergická. Přemýšlím si o tom a říkám si, že až tohle pustím do světa, svět už nebude jako dřív, haha. Jestli to mám vůbec zapotřebí.

„Ale, ale vodnář to tak tento měsíc má. Sedí u zdroje a přitom se obrací na zdroj jiný – sice skoro tlumočí zdroj vlastní, ale to je to co chybí – tlumočníků bylo dost, je třeba zahodit všechny tyhle zdroje zvenčí, i když jsou krásné a občas potřebné, tak teď ne. Je čas věřit svému moři, že jeho zvuk je ten co promlouvá přímo k duši, jen si sednu a poslouchám, zahodím to kolem a jen poslouchám navzdory všem, kdo mušle u uší mají.“ 

Sundám tedy mušle z uší, zvuk moře je více zřetelný, je svěží a je k tomu i bonus – krásně to voní a cítím to všemi smysli. Jsem tím, jsem tam, vnímám to celá – není to jen o tom to slyšet, je to o tom to PROŽÍT.

Horoskop na červenec


RYBY (21.2. – 20. 3.)

Plazím se po zemi, vypadá to v tom obraze, že umírám vyčerpáním nad nějakým řešením. Konečně to skončí, utrpení skončí.

Obraz se mění, žena, jejíž vlasy jsou korály a vodní tvorové, kolem jsou ryby – krásný obraz očištění. Milé rybky, škoda, že nemůžete, taky vidět ten obraz, bohyně vycházející z moře – voda z ní odstranila bláto a krev a ona tančí s vlnami a vychází na břeh.

„Jsi nyní v procesu čištění, to nic. Neboj se. Přišla jsem tě uklidnit, vyjdeš jako bohyně, jen důvěřuj moři emocí, moři všemu co tě obklopuje, a dovol věcem umřít, dovol si padnout a už netáhnout břemena, která už tu být nemají. Uvolni se a já tě očistím.“ 

Obraz se mění, jsem mladá žena, a nahlížím do nějakého kotlíku, ze kterého jde světlo. Jsou tam dvě masky – světlá a tmavá – je to poznání. Nyní jsme v době poznání na nejhlubší úrovni, nebojte se, nepanikařte – nechte výklad, aby Vám dodal energii v další práci. POKRAČUJME v očištění s důvěrou.

Horoskop na červenec

S láskou napsala a s láskou malovala Athelaj a všechny bytosti, jenž pomáhali – děkuji.


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

www.athelaj.cz 

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif