Energie Archanděla Rafaela, pomáhá uvolnit bolest

V srpnu přichází čas rozhodnutí - poselství archandělů

Archanděl Michael: Je potřeba opravdu udělat rozhodnutí, které změní váš dosavadní život a všechno vám hned půjde lépe. Proč neustále přemýšlíte, analizujete a rozebíráte problémy stále dokola. Je to zbytečné. Překážku máte přijmout, přeskočit a jít dát bez toho, aby jste se otáčeli zpět.

Archanděl Gabriel: Všechny problémy a překážky dokážete vyřešit, máte k tomu, všechno, co potřebujete. My jsme stále s vámi a věřte nám, že máte možnosti, jen je přes své zaryté myšlenkové pochody zkrátka nevidíte. Modlíte se a bojujete proti větrným mlýnům a přitom, je to tak jednoduché. Pokud přestanete bojovat a situace přijmete, jak jsou, pochopíte, že tyto jsou důležité pro váš vývoj, mračna se rozplynou a vy půjdete po cestě své duše.

Archanděl Rafael: Všechno má svůj důvod. Každá nemoc i rýma má svůj původ ve vašich myšlenkách a bolesti. Přestaňte se litovat a otevřete se novým příležitostem, žít život bez nemocí a beze strachu. Všechny vaše cesty vedou ke štěstí, snažte se vidět za obzor, vidět tu lepší stránku věci a přestat se topit v myšlenkách, které ovládá vaše ego. Vaše léčení započně odpuštěním minulosti. 

Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif