Horoskop srpen 2017Lev: Tento měsíc je pro Vás možností dojít ke štěstí. Přichází vám finance. V práci vás čeká povýšení a nebo změna zaměstnání. Stačí jen odpustit minulost a otevřít dveře přítomnosti. 

Panna: Čeká vás velmi milé posezení s přáteli. Přijdou vám pozitivní zprávy a bude důvod k oslavě. Jen se zbavte strachů a vše půjde správnou cestou.

Váhy: Ukončete minulost. Tato situace vás posílí a dojdete k poznání. Čas pracuje pro vás, zhojí všechny rány a bude zase dobře. Poslechněte svou intuici a jděte dál.

Štír: Právě nastal čas - změnit úhel pohledu. Víte, že to jde i lépe. Zamyslete se, co můžete udělat jinak a prožijte vše správně, tak, jak se má. 

Střelec: Budete se radovat a prázdniny vám dají možnost prožít dobrodružství. Pozitivní myšlení, plodí pozitivní situace a vám, pokud toto pochopíte, svítá na lepší časy.

Kozoroh: Je čas udělat další krok. Moudře jste zvažovali své investice a začíná se vám dařit. Vaše plány se zhotní :-)

Vodnář: čeká vás odměna za tvrdou práci. Dělejte to, co víte, že je pro vás dobré a dále jděte po duchovní cestě. Pro vás nyní vychází slunce za mrakem.

Ryby: Stačí se rozhodnout a vše půjde lépe. Příliš rozebíráte a řešíte. Povolte otěže a přestaňte myslet na problémy. Jen si to zhoršujete. Propusťte zbytečné napětí.

Beran: Odpusťte minulost. Zabouchněte ty vrata za minulostí a už se tam nikdy nevracejte. Odejděte vstříc novému životu. Přestaňte mlátit hlavou do vrat a zkrátka je otevřete.

Býk: zklidněte mysl a informace, které potřebujete vám přijdou v meditacích. Buďte v klidu, smiřte se z minulostí a začněte žít "Tady a Teď" 

Blíženci: Máte před sebou novou a napínavou výzvu. Máte prostředky i znalosti, aby jste ji překonali. Důkladně kontrolujte všechny smlouvy.

Rak: Vášeň a zase vášeň. Dejte jí průchod. Buďte připraveni to pořádně rozjet :-) máte příležitost zažít vzrušení a dobrodružství. 

Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif