Lenka Vlášková: Léčivý výklad srpen 2017

SRPEN se nese v duchu vděčnosti, za plody za naši práci, ať jsou plody jakékoliv trpké, sladké, kyselé – je třeba je přijmout a příště udělat věci jinak.


BERAN (21.3. – 20.4.)

Tvé srdce se zaobaluje do strachu, závislosti. Sedíte skrčeni pod tíhou strachu, pod tíhou strachu udělat krok do neznáma. Strach má Vaše srdce, je tu zobrazen jako stín, který ovládl Váš zrak – Váš úhel pohledu.

„Zvedni se, podívej se strachu do tváře. To on Vám nedovoluje volně dýchat, protože, si nedovolujete jít za hranici toho, kde jste ještě nebyli. Buďte odvážní. Váš nepřítel je jen pohled na danou věc nic víc.“

Okovy, které drží Vaše tělo, jsou jen myšlenka, nadechněte se a najděte sílu udělat krok a tím jít naproti strachu, jen tak ho lze transformovat.


BÝK (21.4. – 21.5) 

Sedíte na bájném ptáku, je tu silný vítr. Jste pořád připraveni k nějakému boji, Vaše postavení těla je v opozici. Hrdě nesete onen meč, jenž znázorňuje myšlenku, ego, určitou tvrdost a nepřijetí. Může se to na první pohled zdát jako dobrý nápad, ale tenhle boj nevyhrajete.

„Stáhni své zbraně, i když se cítíš jako vítěz a vezmi to z jiného konce. Boj plodí boj a ego, je místo, které nemá nikdy dost, až boj skončí, najde si něco jiného, tvůj boj nikdy neskončí, pokud je hnán bojem. Tvůj boj skončí v procesu přijetí všeho, proti čemu jste se postavili.“

Slož své zbraně, přijetí toho s čím nesouhlasíš, přijetím toho proti čemu bojuješ – tak přijde mír.


BLÍŽENCI (22.5. – 21.6.) 

Je čas sklizně. Je doba, kdy dostáváme vše, co jsme si zaseli. Nyní můžeme ochutnat vlastní medicínu na sobě samých. Pokud Vám plody toho všeho nechutnají, pak víte, že příště to musíte udělat jinak. Dělat stejné věci a čekat jiné výsledky je holé bláznovství.

„Jsi jako farmář, který obhlíží své pole a raduje se z každého daru, jenž mu byl dán. I ten dar, který chutná hořce a trpce, je darem, jak příště věci vidět a dělat jinak. To je poselství sklizně – vše co sklidíte, dává smysl a ukazuje další kroky.“ 

Život a pohyb v něm je darem, nikdy není ničím jiným, to jen ten kdo ho hodnotí je tím vším znehybněn a život stojí na místě.


RAK (22.6. – 22. 7.) 

Emoce se nalévají do poháru na Vaší hrudi. Emoce odtékají, ale nepřichází úleva. Je to jako stát v bouři, vypustit páru, ale úleva je jen minimální a za nějakou dobu se pohár zas naplní a vy zas musíte pustit páru.

„Ponořte se do emocí, nechte se jimi pohltit, nechat si od nich říct, proč jsou s vámi, proč se opakují a co potřebují.“

Prožívat emoce, je důležité, ale většina z nás vlastně neví jak na to. Než začnete explodovat do okolí, zkuste se zastavit, nasát emoci nádechem a komunikovat s ní. Zkuste nebít v tu chvíli tou emocí, ale hledět na ní a chtít ji pochopit, uslyšet jí.


LEV (23.7. – 22.8)

Proud hojnosti je jako chameleon, mění své podoby velmi rychle a je velmi přizpůsobivá. Je třeba nepoutat hojnost svou představou o tom, jak by se měla projevovat, ale nechat ji, aby Vám ukázala, jak se nyní chce projevit.

„Projevuji se různými podobami, někdy jsem i tím co je běžné a chci, abyste mě tak viděli – jako běžné věci a byli za ně vděčné, jen tak rostu, být vděčný za to co mám, za maličkosti, které se mi dostávají, protože z toho rostu.“

Projevte vděčnost všemu co JE.


PANNA (23.8. – 22.9)

Jsou doby, kdy naše kroky a cesta jsou bolestivé, kdy to není zcela jednoduché. Každý takový proces sebou nese velkou dávku odvahy a odhodlání. Sundat masku a jít bez toho všeho balastu, cestou pravdy.

„Měsíc svítí, každý krok je ozářený ve tmě světelným orchestrem. Maska padá na zem a oči vidí všechny ty obrany a stěny, jenž ochraňoval srdce. Kráčej, jednoho dne dojdeš a bude zas jiná cesta.“

Proces je cesta plná proměny, světlo bude viděno a cítěno na samém konci a bude to stát za to.


 

VÁHY (23.9. – 23. 10)

Poslání přichází skrze pohled na věci z jiného úhlu.

„Jednoho dne, budete schopni vidět věci jinak. Hlouběji. Více s odstupem. Až tento den dojde, budete vědět, že vy nejste tím, co jste si mysleli, ale že jste už vším, čím chcete, že je to tu pořád, nikam to nemizí, to jen Váš pohled zakalí pravdu.“

Odstup, to je pro Vás velmi zásadní slovo v tomto měsíci. Ale ne ignorace, ale být schopni nebýt tím co Vás pohltilo, ale podívat se na vše s otevřeným srdcem a chladnou hlavou.


ŠTÍR (24.10. – 22. 11)

Bolest se zdá tak reálná, je cítit na fyzickém těle, je to projev nejvyššího tlaku, který na nás může být vyvíjen. To co cítím na těle a hluboko ve svém srdci, musí být pravdou – bolest je reálná.

„Bolest je zpráva, před ní se však tyčí myšlenky. Bolest je vždy konec toho řetězce, ale není jejím začátkem. Pokud jsi v bolesti, musíš jít na samý začátek a tou je myšlenka, nikoliv bolest.“

Projdi za bolest až k jádru – myšlence – může to být i emoce, ale za emocí je vždy myšlenka – hledej myšlenku, jež způsobila bolest.


STŘELEC (23.11. – 21. 12)

Jako labuť chycená v pasti, se dívá na ptáka, který kolem ní lítá a nabádá ji k letu, ona však nemůže, cítí se uvězněná.

„Někdy se cítíte, tak v pasti, že není vidět východ. Východ je tu ale vždy, jen není takový, jaký si ho představujete. Představa o tom jak by věci měli být a jak by měla situace vypadat je klec, do které zavíráte sami sebe.“

Představa ničí proud ve kterém se nacházíte, někdy nejsou věci, tak jak je chceme ale mohou přijít ještě úplně jinak, většinou tak, jak vůbec nečekáme.


 

KOZOROH (22.12. – 20. 1)

Otevřete se hojnosti Srpna, otevřete se všemu, co přichází, je to tu. Energie se vrací zpátky – chytejte.

„Srpen je pro Vás měsícem plných návratů, nejen v energii. Vrací se Vám to, co jste ve své mysli nosili. Vše přijměte s láskou. A z toho co Vám přišlo, si udělejte radost, myslete více na sebe. Užívejte si všechnu tu energii, radost a lásku, která přichází – buďte ji otevřeni, jen tak může přijít do Vašeho života.“


 VODNÁŘ (21.1. – 20. 2)

„Poustevník stojí na vysokém kamenném podstavci a hledí do dálky, světlo, které drží mu svítí v rukou, aby viděl před sebe. Pokud chcete vidět do dálky, teď to nepůjde. Je třeba důvěřovat procesu, cestě, životu a vesmíru, že vše co se děje, je v pořádku. Srpen je o maximální vědomé přítomnosti. Poustevník je moudrý, může se zdát, že je sám, ale má velkou podporu na své cestě na to nikdy nezapomínejte. 

Ať už kráčíte kamkoliv, pamatujte, že jediné co je důležité je krok dopředu – ten který právě děláte – jen kráčejte a důvěřujte.


RYBY (21.2. – 20. 3.)

„Opíráte se o muže, opíráte se a dáváte důvěru mužům, dovolujete jim, aby byli tím, čím jsou. A dovolujete sami sobě, abyste byla tím, co potřebujete a tím co s vámi rezonuje. Srpen bude silnou energií mužské a ženské polarity – partnerství – dostane nový rozměr, energie se zjemní.“

Jste poslední znamení a máte kartu plnou jemnosti a pochopení – v srpnu se stanou magické změny, pokud jim půjdete naproti. Povolte v sobě ten tlak, lpění a nechte se nést mužem, dejte mu prostor, aby mohl být muž, dejte mu prostor a on se změní, protože bude moci, už konečně dostane příležitost vedle Vás růst v klidu a s láskou.

 

S láskou napsala a s láskou malovala Athelaj a všechny bytosti, jenž pomáhali – děkuji.


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

www.athelaj.cz 

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif