Je čas zdolat další metu

ÚPLNĚK VE VODNÁŘI 2017

Je období sklizně, nejen ovoce a zeleniny, ale sklizně vašich obrovských zásluh. Všichni, kdo jste na sobě v minulém půl roce tvrdě pracovali, nastává vám období nových začátků a velikých pokroků. Je čas se pustit do nových ambiciózních plánů, přestěhovat se a nebo si udělat vize ohledně bydlení. Rozleťte se do světa za novým poznáním a zážitky. Cestujete a užívejte si života.

Odvedli jste skvělou práci, ale nezapomeňte, že učení dělá mistra :-). Zvažte možnost dalšího růstu, pomocí vzdělání, kurzů, či seminářů. Věřte nebo ne, máte před sebou úžasnou příležitost, dát své duši další metu. Překonat sebe sama, zapracovat na svých snech a vizích. Je čas se tento týden pustit do práce. Využijte ty nádherné silné energie, které nyní vibrují kolem nás a začněte krok po kroku, měnit od základů celý svůj život a sama sebe. 

Vaše cesta ke světlu započala. Pokud budete využívat všechny možnosti, které se vám nabízí, pak projdete tím tmavým tunelem na jejímž konci čeká světlo. Láskyplné, nežné a zářivé světlo, které pulzuje, stejně, jako tepe krev v našich žilách. Je to překrásná životadárná síla, která nás stvořila.

 Otevřete mu nyní svou náruč...

SEMINÁŘ TINY ENERGY NA TÉMA JAK BÝT SAMA SEBOU:

VIDEO SEMINAR TINA ENERGYJiž nyní si můžete objednat ON-LINE VIDEO seminář s názvem "Buď konečně sama sebou" pro ženy

Jedná se o videokurz, který v ženě probouzí její přirozenou krásu a její ženské energie a který Vám dává možnost, sama sebe milovat, začít žít znovu a konečně jinak.

OBSAH VIDEO SEMINÁŘE: DÉLKA 45 minut

1 blok - Povídání o energiích, co je potřeba udělat, aby se Vaše osobnost prozářila a vymanila z negativních bloků. Jak pracují energie? Jak využít energie Bohyně pro svůj šťastnější život?
2 blok - Meditace odpuštění sama sobě, rodičům, bývalým i současným partnerům.
3 blok - Meditace s bohyní Isis - přijetí vnitřní Bohyně, probuzení ženských energií a otevření se posvátnému ženství
4 blok - pozitivní myšlení a afirmace, přepsání nevyhovujících vzorců chování a jejich nahrazení novými láskyplnými.

CENA VIDEOSEMINÁŘE JE 333,- KČ

(Zakoupením tohoto videosemináře přispíváte částkou 33,- Kč na provoz projektu Příznaky transformace TV. Předem děkujeme. Vaše PT TV.)

Objednat seminar

S vaše láskou Tina Energy - Kartářka

Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif