Lenka Bicencová: Věštba z tarotu tarotu MAGIE DRUIDŮ pro úplněk 6. září ve znamení RYB pro jednotlivá znamení

Zářijový úplněk nastane ve středu 6.9.2017 v 09:02 ve znamení RYB. Ryby jsou vodní znamení (stejně jako RAK a ŠTÍR), tudíž spadají pod živel VODY a je to znamení, které je hodně citlivé a také hodně uvnitř sebe. Nevnímá svět jen na povrch ale víceméně jde hodně do hloubky.

Tento den si dejte pozor hlavně na chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinku mozkovou (endorfin, melatonin)Pokud pro tyto části těla něco uděláte v tento den, bude to mít dvojnásobný účinek. V tento den se nedoporučuje operace.

Také se nyní doporučuje sběr kořenů bylin – mají nyní největší sílu.

Obecná charakteristika tohoto úplňku:

Nyní je možný nový začátek. Stále v sobě nosíme starou energii boje. Někdy jsme byli v životě konfrontováni a vyhodnotili jsme to jako nejlepší možné řešení a teď ji využíváme hodně často. Vlastně vždy, když se „cítíme jakkoli ohrožení“. I když to tak ani nemusí být. To je ale minulost. Dnes už se po vás boj nechce a už vůbec ne ve všech situacích. Transformujte tuto energii.

dále pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Budete v nějakém směru nyní omezení. Nebudete moci dělat vše podle vašich představ. Pracujte na svém zdokonalování, ať je to rozvoj nějakých zručností nebo duchovní práce či cokoli jiného. Nenechte se odpudit malým zklamáním. Nebojte, tohle rychle přejde. Až to omezení odezní, hodně se vám uleví. Měli byste více odpočívat, šetřit své síly. Meditační téma: INTUICE, SPOJENÍ S NÍ

 Býci 21.4. – 21.5.

Jste v situaci, ze které se vám stále nedaří vymotat. Nyní máte ale velkou šanci, skrze vaší rodinu, se od toho osvobodit! Uvědomte si svou velkou vnitřní sílu, máte na to! A ještě vás podpoří rodina! To dáte!!!

Meditační téma: ZISK

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Vypadá to na rozhodování se mezi dvěma partnery. Ten nebo ten. Rozhodnutí je jen ve vašich rukou!! Nebudete-li si vědět rady, spojte se se svou intuicí. 

Meditační téma: LÁSKA PARTNERSKÁ

 Raci 22.6. – 22.7.

Hojnost bude tématem tohoto úplňku. Mohlo by se vám dařit, jen jednejte svobodomyslněji. Nenechte se odradit odmítnutím. Neuzavírejte se, ale jednejte svým srdcem.

Meditační téma: ZABEZPEČENÍ

 Lvi 23.7. – 22.8.

Tento úplněk budete sklízet úspěchy i ve vašem domově – bude docházet k uzdravování vztahů. Buďte za to vděční. Za vše, co vám nyní přichází do života.

Meditační téma: VDĚČNOST

 Panny 23.8. – 22.9.

Nyní jste tak trochu usnuli na vavřínech. Ano, nyní se vám daří, ale pozor na to. Zázemí, štěstí i veškerá hojnost, to vše vám bude nakloněno. Jen se tím vším nenechte uspat k nečinnosti. Nemuselo by se vám to v dalším měsíci vyplatit.

Meditační téma: ŠTĚSTÍ

 Váhy 23.9. – 23.10.

Finance, zázemí a jistoty, to bude téma tohoto úplňku pro vás. Budete nuceni se zdokonalovat. Uvědomte si, že jste to jen vy, kdo si určuje, jak jeho život bude vypadat. Proto neukazujte prstem na toho, kdo vám ublížil, ale vytěžte z toho to dobré. Díky němu se posouváte dál, pracujete na sobě. Dopřejte si čas. Vše nejde zvládnout naráz. Meditační téma: ŽIVOTNÍ NABÍDKA

 Štíři 24.10. – 22.11.

Ukončíte něco, co vás zatěžovalo, co ublížilo vašemu srdci. A vy si budete moci vytvořit klidné a bezpečné zázemí a začít se otevírat. Jupí!! Úžasný pokrok! Gratuluji!

Meditační téma: VEDENÍ OSTATNÍCH, INSPIRACE PRO OSTATNÍ

 Střelci 23.11. – 21.12.

Nyní si projdete velkou zkouškou. Bude to se ženou, která je vůči vám uzavřená. Připravte se na to. Na druhou stranu si uvědomte, že vám je zrcadlem..ukazuje vám, na čem je třeba ještě máknout. Budete se rozhodovat, co dál. Ujasněte si to a neplýtvejte zbytečně energií.

Meditační téma: KOSTKY JSOU VRŽENY

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Uvědomili jste si, že jen vy máte život ve svých rukou. Nyní k vám přichází plody vaší práce. Ano, toto si zasloužíte. Měli byste zažívat znovuzažehnutí plamenu vašeho partnerského vztahu. Budete pro mnohé inspirací.

Meditační téma: VEDENÍ OSTATNÍCH, INSPIRACE PRO OSTATNÍ

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Pracujete na sobě a to vám přináší pocit uspokojení. Vzali jste svůj život do svých rukou. Jen v jedné oblasti to ještě není úplně ono. Ta oblast se týká bolesti, kterou máte uvnitř svého srdce. Spojte se s ní. Najděte příčinu a pomozte svému srdci se od toho už osvobodit.

Meditační téma: BOLEST V SRDCI

 Ryby 21.2. – 20.3.

Tento úplněk je před vámi rozhodování. Budete řešit váš milostný život a jeho směrování. Některé věci se vám nebudou líbit…budete s nimi bojovat. Ale zase některé vaše představy nebudou moc reálné, na to se připravte.

Meditační téma: ILUZE


Navazující články:

Renata Petříčková: Horoskop SRPEN 2017 pro všechna znamení podle Zlatého tarotu

Daniela Hannah: Horoskopy na ZÁŘÍ 2017

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif