MAGIE DRUIDŮ pro novoluní 21. srpna 2017 ve znamení LVA

Novoluní nastane v pondělí 21.8. 2017 ve 20:30 ve znamení LVA. Toto je druhé novoluní následující po sobě ve znamení LVA. Toto znamení nás nyní trénuje.  Lev je znamení ohnivé stejně jako STŘELEC a BERAN. V tomto novoluní si dejte pozor na své ego. Někdy může mít tendence se zbytečně nabubřovat.

O tomto novoluní si dávejte pozor na srdce, aortu, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls. Jsou v tomto dni obzvlášť citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je. Pokud pro ně můžete nyní něco udělat – udělejte to. Bude to mít dvojnásobný účinek. Každopádně je nevystavujte zbytečně nadměrné zátěži.

Obecná charakteristika tohoto novoluní:

Nyní máte velkou šanci uchopit váš život. Vzít ho do vlastních rukou. Přestat být obětí, stát se tvůrcem. Jak si přejete, aby se váš život odvíjel? Toto vše převrátí váš život vzhůru nohama. Nezůstane kámen na kameni – aspoň názorově. A vy budete moci stavět nové. A při tom všem jste podporováni energií samotného slunce. Jen pozor na vaše ego, aby toto celé nepokazilo.


A nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Nyní se vám otřese zem pod nohama. Nic nezůstane stejné. Udělejte si v hlavě pořádek a uvědomte si, co byste teď od života chtěli. A pak si uvědomte, že je to jen ve vašich rukách. Jděte si za tím. Ale nezapomínejte na city – své i ostatních.

Téma k rozjímání: VAŠE VNITŘNÍ SÍLA

 Býci 21.4. – 21.5.

Nyní jsou nachystány oslavy. Oslavujte s vašimi blízkými, dopřejte si dobrého moku, dobrého jídla i vnitřní pohody. Opět budete hozeni před problém. Kostky už jsou vrženy, ono to nějak dopadne.

Téma k rozjímání: ONEN MUŽ, který vás provází celým tímto rokem. Co vám to má dát, proč se vám to děje a jak z toho ven.

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Toto novoluní bude hlavním tématem láska a váš partnerský vztah. Pokud žádný nemáte, tak je dost velká pravděpodobnost, že se někdo objeví. Bude to nejen o fyzické přitažlivosti, v tomto vztahu bude i láska! A ve vás se rozjedou boje. “Co když mne odmítne??” Dejte si pozor, aby vaše strachy vše nezhatily. Pokud vztah už máte, tak je dost pravděpodobné, že se nyní vyloupne nějaký starý vzorec a vy s ním budete bojovat. Nenechte se ničit vašimi myšlenkami. Naopak, zapracujte na nich a změňte je.

Téma k rozjímání: ZKLAMÁNÍ, SMUTEK

 Raci 22.6. – 22.7.

Nový začátek se stále nedaří, nyní je to ovšem o vašich myšlenkách. Sklouzli jste k negativitě. Udělejte s tím něco nebo budete sklízet dopad těchto myšlenek. To byste přece nechtěli, ne?

Téma k rozjímání: PARTNER VAŠEHO ŽIVOTA

 Lvi 23.7. – 22.8.

Stále budete na vlně sklízení ovoce vaší dobře odvedené práce. Užijte si to. Ano, ta cesta, po které kráčíte, je správná. Pokračujte ve své dobře vykonané práci.

Téma k rozjímání: ŽIVOTNÍ CESTA

 Panny 23.8. – 22.9.

Budete v sobě mít spoustu vnitřních rozporů týkající se vaší rodiny. Nechte se vést vaší intuicí a proběhne u vás důležitá transformace, která celou tuto situaci vyvolala. Jen proto se vám to děje, abyste se zase posunuli o kousek dál.

Téma k rozjímání: TRANSFORMACE

 Váhy 23.9. – 23.10.

Teď půjde o rodinu. Můžete narušit její harmonii. Stačí, když se necháte zdolat pokušením. Nedělala bych to. Mohlo by to mít vážné následky. Určitě byste toho pak litovali. Zvažujete to?? Tak zvažujte dobře, abyste pak neplakali.

Téma k rozjímání: NOVÉ ZAČÁTKY

 Štíři 24.10. – 22.11.

Nyní máte velkou šanci vyřešit problém, který se vytvořil kdysi. Uvolněte se a jděte do toho. Hravě. Neprožívejte to tak. Život je hra! Už se před vámi rýsují nové cesty…. To je ale krásný výhled, že?:)

Téma k rozjímání: SOUZNĚNÍ

 Střelci 23.11. – 21.12.

Sejděte se s přáteli. Ujasníte si některé věci díky společným debatám. Taky si uvědomíte, kde to ve vašem životě vázne a vázlo a budete mít tendence to řešit. Jděte do toho. Nyní je ten správný čas.

Téma k rozjímání: FYZICKÁ PŘITAŽLIVOST

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nyní je ideální čas zapracovat na vašem vztahu. Udělejte vše pro to, abyste se v něm cítili dobře. Necháte-li to být, bude vás to neuvěřitelně vyčerpávat.

Téma k rozjímání: ZABEZPEČENÍ

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Strachy, které nyní zažíváte, vás velmi vyčerpávají. Uvědomte si, že kam dáváte energii, tam se to posiluje. Neustále se věnujete strachům a tím je posilujete. Zkuste se spíše spojit s vaší vnitřní silou.

Téma k rozjímání: MOUDROST

 Ryby 21.2. – 20.3.

Tento nov budete řešit vaší vnitřní sílu. Opřete se o ní a budete tím moct vyřešit složitou situaci, která se týká vás a někoho vám velmi blízkého. Bude to další lekce a půjde o to, jak ji zvládnete.

Téma k rozjímání: FÉNIX – ZROZEN Z POPELANavazující články:

Renata Petříčková: Horoskop SRPEN 2017 pro všechna znamení podle Zlatého tarotu

Daniela Hannah: Horoskopy na ZÁŘÍ 2017

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Cesta Duše
  • Numerologie
  • Přitahování Partnera
  • Přitahování Peněz
  • Vibrace
  • životní Lekce
banner2.gif