Ohnivé znamení LVA aneb jaké energie nám NYNÍ vládnou

Nyní jsme pod nadvládou tohoto majestátního znamení. Lev sebou nese sílu, odvahu, úspěch a lásku.

Lev v partnerském vztahu:

Lev je majestátní symbol ctnosti, odvahy a jeho partnerský vztah trvá celý život. Je to král zvířat, který dokáže pobavit, zaujmout a udělat svou patnerku sťastnou. Přátele si vybírá podle jejich kvalit. Je velmi vybíravý a touží po dokonalosti. Láska musí být pro lva nápadná a dramatická a prožívá ji naplno. Jsou romantičtí a chtějí být zbožňováni. Těžko jim odoláte. Dlouhodobá partnerství uzavírá se vzdušnými znameními Blíženci a Váhami. Muž bývá dominantní, romantický a velmi žárlivý. 

Miluje svou ženu, pokud je mu oddaná, potřebuje jistotu a stabilitu. Je nespoutaný, vášnivý, pozorný milenec a silný soupeř. Žena si partnera omotá kolem prstu, je okouzlující a má obrovský smysl pro dobrodružství. Je dobrou matkou, ale na druhou stranu vyžaduje dost pozornosti. U obou se projevuje lví pohodlnost, touha po úspěchu a obrovská síla vůle.

Lev potřebuje k životu lásku. Je hrdý a za jeho hrdostí se skrývá kromě velké dávky sebejistoty právě i láska. Musí milovat někoho nebo něco, aby jeho život nebyl jen vyprahlou pouští. Vášně mu dodávají energii a motivaci. Život bez lásky, by pro něj byl, jako den bez slunce. 

Symbol Lva:

Představuje sílu, rytířskou ctnost a odvahu. Lev je považován za krále zvířat. Právě pro tyto vlastnosti, byl symbol Lva často používán ve znacích panovníků a králů, ve znacích měst, pro svou sílu, odvahu a vznešenost. Nejčastěji je zobrazován ve skoku a řvoucí. Řvoucí lev symbolizuje nový život, změnu, prudkou a nespoutanou sílu. 

Lvi, mají rádi kvalitní věci a nejen to, jsou ochotni utrácet za skutečný luxus. Obvykle mají v oblibě sporty, protože jsou přirozeně soutěživí a rádi se Vám pochlubí svými úspěchy. Lvi v sobě mají přirozenou autoritu a mnohdy ani nezakrývají svůj vlastní pocit nadřazenosti.

Lev ve skupině, buď vyniká v jejím středu, nebo se bude držet důstojně stranou. 

Totemový symbol

Hlava lva, představuje velmi silové totemové zvíře a symbolizuje tajemnou živlovou sílu ohně. Lev, jako totemové zvíře, nám pomáhá zkrotit naši vnitřní dravou šelmu.

Je  zobrazením odvahy, ušlechtilosti a velké fyzické i duševní síly.

V tomto období, kdy vládne Lev, jsou energie, které pomáhají zpracovat finance, úspěch a vytyčit si své cíle, a proto jsme s panem Petrem Nebeským začali natáčet nový webový seminář "Hojnost ve všech podobách - jak mít v životě, co potřebuji". Tento video seminář bude k dispozici v září 2017.

S láskou Vaše Tina Energy - Kartářka

ONLINE VIDEO SEMINÁŘ TINY ENERGY NA TÉMA JAK BÝT SAMA SEBOU:

VIDEO SEMINAR TINA ENERGYJiž nyní si můžete objednat ON-LINE VIDEO seminář s názvem "Buď konečně sama sebou" pro ženy

Jedná se o videokurz, který v ženě probouzí její přirozenou krásu a její ženské energie a který Vám dává možnost, sama sebe milovat, začít žít znovu a konečně jinak.

OBSAH VIDEO SEMINÁŘE: DÉLKA 45 minut

1 blok - Povídání o energiích, co je potřeba udělat, aby se Vaše osobnost prozářila a vymanila z negativních bloků. Jak pracují energie? Jak využít energie Bohyně pro svůj šťastnější život?
2 blok - Meditace odpuštění sama sobě, rodičům, bývalým i současným partnerům.
3 blok - Meditace s bohyní Isis - přijetí vnitřní Bohyně, probuzení ženských energií a otevření se posvátnému ženství
4 blok - pozitivní myšlení a afirmace, přepsání nevyhovujících vzorců chování a jejich nahrazení novými láskyplnými.

CENA VIDEOSEMINÁŘE JE 333,- KČ

(Zakoupením tohoto videosemináře přispíváte částkou 33,- Kč na provoz projektu Příznaky transformace TV. Předem děkujeme. Vaše PT TV.)

Objednat seminar

Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif