Tina Energy: Poselství andělů pro dnešní novoluní

Neexistuje problém, který by jste nedokázali vyřešit. Přestaňte si dělat bloky a začněte přijímat veškeré učební lekce ve Vašem životě, tak jak přicházejí. I přesto, že nejsou vždy pozitvní a jednoduché.

Mějte trpělivost. Každé řešení má svůj čas, každá situace má svou cestu a svůj vývoj. Nelpěte na svých řešeních a začnete se otevírat i jiným možnostem.

Jde to i lépe. Jakmile pochopíte, že jsou i jiná řešení, nejen ta z vaší hlavy a z vašeho ega, pak se vám konečně začne dařit. 

Nyní je čas se hluboce zamyslet nad všemi situacemi, které vám od novoluní do novoluní ve Lvu, vstoupily do života a pochopit PROČ.
Zbavte se svých strachů, že se vám nebude dařit lépe.

Začněte život prožívat a s láskou přijímejte vše, co se vám v životě děje . Nebojte se být jiní. Změňte svůj přístup, svůj úhel pohledu a užívejte si každou maličkost, každou minutu svého bytí.

BUĎTE ŠŤASTNÍ "TADY A TEĎ"

Je čas podniknout potřebné změny. Instinktivně víte, co je potřeba udělat, aby váš život byl dokonalý. Věřte si a naslouchejte své intuici, která vám skrze vaše pocity a emoce napovídá, jaká rozhodnutí máte udělat. Naslouchejte svému srdci a ne svému Egu a dělejte jen to, co vám přináší radost.

S láskou Vaše Tina Energy - Kartářka

ONLINE VIDEO SEMINÁŘ TINY ENERGY NA TÉMA JAK BÝT SAMA SEBOU:

VIDEO SEMINAR TINA ENERGYJiž nyní si můžete objednat ON-LINE VIDEO seminář s názvem "Buď konečně sama sebou" pro ženy

Jedná se o videokurz, který v ženě probouzí její přirozenou krásu a její ženské energie a který Vám dává možnost, sama sebe milovat, začít žít znovu a konečně jinak.

OBSAH VIDEO SEMINÁŘE: DÉLKA 45 minut

1 blok - Povídání o energiích, co je potřeba udělat, aby se Vaše osobnost prozářila a vymanila z negativních bloků. Jak pracují energie? Jak využít energie Bohyně pro svůj šťastnější život?
2 blok - Meditace odpuštění sama sobě, rodičům, bývalým i současným partnerům.
3 blok - Meditace s bohyní Isis - přijetí vnitřní Bohyně, probuzení ženských energií a otevření se posvátnému ženství
4 blok - pozitivní myšlení a afirmace, přepsání nevyhovujících vzorců chování a jejich nahrazení novými láskyplnými.

CENA VIDEOSEMINÁŘE JE 333,- KČ

(Zakoupením tohoto videosemináře přispíváte částkou 33,- Kč na provoz projektu Příznaky transformace TV. Předem děkujeme. Vaše PT TV.)

Objednat seminar

Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif