Tina Energy: Pokročilá doba si žádá vyspělé činy – poselství sedmi paprsků

Je období obrovských energetických výkyvů. Každý den se energie posouvají směrem vzhůru a my se stále více a více musíme těmto energiím přizpůsobovat.

V tomto období, je potřeba žít přítomným okamžikem, minulost nechat za sebou a pak se nemusíte ničeho bát.

Pokročilá doba si žádá vyspělé činy! Jednejme nyní z lásky a pro dobro všech bytostí. Naučme se milovat sebe i druhé. Dejme se do boje proti všem lžím, farmacii, mediím a politice. Jen nás tyto věci omezují a každá informace, kterou do sebe přijmeme nás nutí se bát. Tímto strachem se snaží vláda ovládat naše vědomí. Protože pak nejsme schopni se bránit.My jsme bytosti s neomezeným potencionálem. V naší mysli se skrývá obrovská síla, která dokáže cokoliv na co pomyslí. Naše myšlenky jsou nástroje, které lze použít k vytvoření nového světa bez techniky, válek, nemocí, bolesti a strachu. Můžeme mít naprosto vše, po čem toužíme. Jen si to musíte dovolit přijmout.

Jednoho dne bude naše planety žít v lásce. V souladu s přírodou. Bez továren, firem a lékařských ordinací. Budeme se léčit sami jen vírou, láskou, energiemi a pouhou myšlenkou. Nebudou peníze a život budeme žít v harmonii. Naše děti budou tento svět tvořit. Ty vysoké a moudré duše, budou jednoho dne žít tak, jak my jsme nemohly.

 Pojďme společně pracovat na tom, aby se vše změnilo. Táhněme za jeden provaz. Udělejme pro tento svět, vše k čemu jsme byli stvořeni. Nebraňme se nechat za sebou staré vzorce chování, minulost, bolesti a nelásku a pojďme společně duchovně růst a vibrovat na vysokých úrovních, aby se toto nádherné proroctví naplnilo.

Já si z celého srdce přeji, aby přišla tato doba a lidé zjistili, že energie se neschovávají v Pc, či mobilech, ale v našich myšlenkách. Můžeme totiž komunikovat pouze energeticky a na nejvyšších úrovních, tak proč to beze strachu nevyužít. Potřebujete jen neomezenou a nezatíženou mysl, čistou duši a srdce plné lásky.

 S láskou Tina


Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif