Poselství sedmi paprsků na týden 25.9.-1.10.2017 Jednejte vždy srdcem

Jednejte vždy srdcem, neboť jen tímto jednáním se váš život stane snadnějším a lepším.

Uvědomte si, že srdce je centrem emocí. Je to svatyně bezpodmínečné lásky, která má obrovskou moc, změnit naší bytost k lepšímu a tím změnit i náš život. Jediná a ta správná cesta ke štěstí vede přes otevření srdce.

Intuice, která sídlí v našich energetických centrech nám napovídá přes pocity a emoce, jak se máme zachovat. Jak vyřešit všechny problémy, jen Vy ji odmítáte poslouchat a  stále přemýšlíte hlavou. V hlavě sídlí Ego, které není dobrý rádce v žádné situaci.

Naučte se na vnímat do srdeční čakry a vždy za každých okolností, jednat z hloubky svého srdce. Jedině láska k sama sobě a druhým dokáže vést vaše kroky ke štěstí.

Situace nejsou ani dobré, ani špatné. Je to jen váš úhel pohledu! A jedině vaše pocity dokáží vše vyřešit bez bolestně a rychle. Když začnete problémy řešit hlavou, vždy to bolí a nikdy nenajdete ta správná řešení. Změňte úhel pohledu a otevřou se vám nové možnosti.

Mějte také zájem i o ostatní a naslouchejte také jejich potřebám. Nelpěte na svých řešeních, která pramení z vašeho ega. Naslouchejte informacím z univerza, od andělů a od Zdroje Bytí, jedině tak budou vaše životy krásné a plné lásky.

JDĚTE ZA SVÝM SRDCE KE SVĚTLU A K POZNÁNÍ

ONLINE VIDEO SEMINÁŘ TINY ENERGY NA TÉMA JAK BÝT SAMA SEBOU:

VIDEO SEMINAR TINA ENERGYJiž nyní si můžete objednat ON-LINE VIDEO seminář s názvem "Buď konečně sama sebou" pro ženy

Jedná se o videokurz, který v ženě probouzí její přirozenou krásu a její ženské energie a který Vám dává možnost, sama sebe milovat, začít žít znovu a konečně jinak.

OBSAH VIDEO SEMINÁŘE: DÉLKA 45 minut

1 blok - Povídání o energiích, co je potřeba udělat, aby se Vaše osobnost prozářila a vymanila z negativních bloků. Jak pracují energie? Jak využít energie Bohyně pro svůj šťastnější život?
2 blok - Meditace odpuštění sama sobě, rodičům, bývalým i současným partnerům.
3 blok - Meditace s bohyní Isis - přijetí vnitřní Bohyně, probuzení ženských energií a otevření se posvátnému ženství
4 blok - pozitivní myšlení a afirmace, přepsání nevyhovujících vzorců chování a jejich nahrazení novými láskyplnými.

CENA VIDEOSEMINÁŘE JE 333,- KČ

(Zakoupením tohoto videosemináře přispíváte částkou 33,- Kč na provoz projektu Příznaky transformace TV. Předem děkujeme. Vaše PT TV.)

Objednat seminar

Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif