Sdělení tarotu Magie druidů pro úplněk 5.října 2017 ve znamení Berana

Úplněk nastane 5. října 2017 v 20:40 ve znamení Berana. Beran je ohnivé znamení jako Lev a Střelec – patří k živlu OHNĚ. Beran v sobě nese prvotní oheň, který dává všemu život.

Tento den si dejte pozor hlavně na hlavu, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev.  Pokud pro tyto části těla něco uděláte v tento den, bude to mít dvojnásobný účinek. V tento den se nedoporučuje operace.

Pro ty, co jsou ve znamení BERANA nebo mají ascendent v BERANU to může být ještě silnější.

Sbírejte kořeny bylin – mají teď největší sílu.

Co nám tento úplněk přináší všem:

Všichni si teď projdeme důležitou transformací, která nás naučí hlavně přijímání – s vděčností, láskou a pokorou. Zejména to bude platit v partnerských vztazích. Možná nevíte, co dál. Váháte. Jste tím natolik zaměstnaní, že nevnímáte nic, co se děje kolem vás. Nezapomínejte ale na své blízké, na svou rodinu. Stejně jako přijímání je důležité i dávání. Důležité je, aby obojí bylo v harmonii.

A ještě poznámka !Přijímání s láskou a vděčností neznamená  někoho využívat!


  Berani 21.3 – 20. 4.

Úplněk ve vašem znamení. Toto pro vás nebude jednoduché. Už si myslíte, že jste nějakou situaci vyřešili, ale není to na 100%. A nyní se projeví to, co jste přehlédli. A ošklivě vám to natluče. A to nejen v oblasti fyzického vyčerpání a stresu, ale také v podobě vašeho zlomeného srdce. Zaměřte se na sebe a na svůj střed. Díky němu najdete cestu ven z této situace.

Meditační téma: ROZPUSTĚNÍ ILUZÍ

 Býci 21.4. – 21.5.

Nyní vás život bude zase zajímavě zkoušet. Nedejte se. Nerozdávejte pomoc všude kolem sebe! Nejdřív se postarejte sami o sebe! Najděte svou vnitřní sílu! A může být i v podobě citů.

Meditační téma: RODINA, co pro vás znamená?

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Nyní si budete procházet nějakou zkouškou. Zapracujte na sobě. Bude se to týkat domova. Je to v pořádku. Nyní to tak má být. Jste na to připraveni.

Meditační téma: KOSTKY JSOU VRŽENY

 Raci 22.6. – 22.7.

Tak to vypadá, že ta minulá lekce vám nestačila a už se na vás hrne další. Zase vás čeká porážka, která vás bude hodně trápit. Může se to týkat vašich jistot. Budete se muset rozhodnout, co dál. Už to začínáte chápat?? Jak budete myslet, tak budete žít. Myslete vědomě. Pokud vám to dělá problém a nedaří se vám negativity zbavit, navštivte nějakého odborníka, aby vám s tím pomohl.

Meditační téma: ANO, JDĚTE DO TOHO!

 Lvi 23.7. – 22.8.

Chcete-li se k vašemu znamení pro následující rok 2017  dozvědět více, klikněte na tento odkaz >>

Potřebujete volnost a svobodu. Nepřeháníte to ale už trochu?? Trochu se srovnejte, nebo uvidíte, jak vás srovnají jiní. Ani se nebudete stačit divit.

Meditační téma: VOLNOST

 Panny 23.8. – 22.9.

Nyní budete mít tendence se zlepšovat pro vašeho partnera. Nebo partnery? Toto by se vám nemuselo vyplatit. Myslete na to!  Nebudou to pro vás lehké chvilky.

Meditační téma: MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK

 Váhy 23.9. – 23.10.

Láska a zklamání, rozčarování a iluze. S tímto se teď budete muset poprat. Bude se jednat o váš domov. Tato situace tu dost pravděpodobně není poprvé. Možná ne úplně přesně v této podobě, ale určitě jste si tyto stavy už zažili. Je to vaše karmická záležitost, proto k ní přistupujte vědomě.

Meditační téma: KOSTKY JSOU VRŽENY

 Štíři 24.10. – 22.11.

Chcete-li se k vašemu znamení pro následující rok 2017  dozvědět více, klikněte na tento odkaz >>

Otevírání se emocím. V tom budete hodně pokračovat. Zejména co se týká vztahů v rodině. Sice to pro vás nebude jednoduchá záležitost a hodně vás to vyčerpá, ale určitě to přinese vyčištění vzduchu a vy všichni budete moct být k sobě upřímní a otevřenější. To přece stojí za to, ne?

Meditační téma: UKONČENÍ JEDNÉ KAPITOLY

 Střelci 23.11. – 21.12.

Pracujte se všemi vašimi strachy. Nebojujte s nimi. Tak byste to nevyřešili, jen zhoršili. Důležité je uvědomit si je a pak najít odkud  pramení. Někdy stačí jen je přijmout. Dokud si je nevyřešíte, tak budete stále řešit vaší uzavřenost.

Meditační téma: OTEVŘENÍ VAŠEHO SRDCE

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Jste zahledění jen jedním směrem a nyní vám to způsobuje problémy. Zkuste se rozhlédnout kolem sebe. Něco důležitého vám uniká. Strach z nového vás děsí. Uvědomte si svou vnitřní sílu. Nyní je to důležité! Jen díky ní tomu všemu budete moci čelit.

Meditační téma: VNITŘNÍ NAPLNĚNÍ

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Budete si užívat hojnosti. Všeho, co vám život nabízí. Uvědomili jste si, že jen vy tvoříte svůj život a nyní sbíráte šťavnaté plody vaší práce. Jen pozor na váš jazyk, mohli byste  jím někomu ublížit.

Meditační téma: MOUDROST

 Ryby 21.2. – 20.3.

Přijměte nabízenou pomoc. Nehrajte si na toho, co všechno zvládne. Otevírá se před vámi vaše karmická záležitost. Je teď jen na vás, jak  k ní budete přistupovat. Jděte do toho vědomě. Nově a vědomě.

Meditační téma: VĚDOMÝ ZAČÁTEK


Navazující články:

Tina Energy: ENERGY HOROSKOPY NA ŘÍJEN 2017

Daniela Hannah: Horoskopy na ŘÍJEN 2017 pro jednotlivá znamení

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association