Lenka Bicencová: Novoluní ve čtvrtek 19. října 2017 ve znamení Vah

Novoluní nastane ve čtvrtek 19.10. 2017 přesně ve 21:11 ve znamení Vah. Váhy jsou vzdušné znamení, patří tedy pod živel VZDUCHU stejně jako Blíženci a Vodnář. Pro Váhy je velmi důležitá rovnováha a harmonie.

O tomto novoluní si dávejte pozor na ledviny, močovod, močový měchýř, žíly, kůži jako orgán doteku a slinivku.  Jsou v tomto dni obzvlášť citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je. Pokud pro ně můžete nyní něco udělat – udělejte to. Bude to mít dvojnásobný účinek. Každopádně je nevystavujte zbytečně nadměrné zátěži.

Obecná charakteristika tohoto novoluní:

O tomto novu budete vedeni k sobě. Vaše emoce budou samovolně tryskat ven, na povrch. V některých situacích budete reagovat přehnaně, protože vám  zadrnkají na tu správnou strunku uvnitř vás. Zaktivují starou záležitost, která vám kdysi velmi ublížila a vy jste tam emoce potlačili. Budete mít potřebu držet je pod kontrolou jako doposud, ale už se vám to nebude dařit. Najdou si sami cestu ven. Potřebují ven! Nechte je proudit. Nebraňte jim. Zbytečně by vás to vyčerpávalo. Jen tak se od nich budete moct osvobodit a ony vás nebudou skrytě ovládat a tím vám znemožňovat žít naplno. Vaše nitro se tím bude dostávat  do větší harmonie a vy ji  budete moct zažívat i navenek.

 

A nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Je tu možný nový začátek. Nevrhejte se do něj naplno. Pomalu zlehka postupujte vpřed. Jinak je tu nebezpečí, že si zase natlučete. Zaměřte svou pozornost na vaši rodinu. Láska je důležitá! Rozhodování, které vás nyní čeká, nedělejte hned nebo impulzivně. Ještě neznáte všechny informace. Zkuste se na to podívat z nadhledu. Nebo se naciťte vaším srdcem.

Téma k rozjímání: OMEZENÍ VAŠÍ MYSLI SKRZE VAŠE MYŠLENKY

 Býci 21.4. – 21.5.

Seberte odvahu a vyřešte problém, který vás už tak dlouho trápí! Také vás energeticky hodně vyčerpává. Osvoboďte se od vnitřního boje. ANO, je to správně! Nenechte se pocity viny a výčitkami zatlačit do kouta.

Téma k rozjímání: KOSTKY JSOU VRŽENY

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Doma budete řešit problém s partnerem a bude potřeba ho dotáhnout do konce. Nedopadne to pro vás nejlíp, ale nevěšte hlavu. Je jen na vás, jak to bude dál směrovat. Osvoboďte se od strachů a zažehněte světlo uvnitř vás.

Téma k rozjímání: HRA či FLIRT

 Raci 22.6. – 22.7.

Emoce, emoce, emoce. Nyní nebudete vědět, co s tím. Neustále budete zvažovat, až vám to ublíží. Raději udělejte nějaké rozhodnutí. Vystupte z vašich omezení. Jsou jen ve vaší hlavě! Zaměřte se na to! Už vás to svazuje delší dobu, postupte v tom dál.

Téma k rozjímání: OTVÍRÁNÍ SE EMOCÍM

 Lvi 23.7. – 22.8.

Nyní bude důležitá komunikace ve všech vztazích. Zejména partnerských. Zaměřte se na to. Buďte upřímní a řekněte, co máte na srdci.

Téma k rozjímání: VYJADŘOVÁNÍ

 Panny 23.8. – 22.9.

Jeden z těch vašich partnerů vám ublíží. Zlomí vám srdce svým rozhodnutím. Ale toto vše se děje pro vaše dobro. Nakonec za to budete rádi. Získáte tak nový pocit bezpečí a jistot. Nebudete-li vědět kudy kam, uvědomte si spojení s vyšším já a nechte se jím vést.

Téma k rozjímání: VYŠŠÍ VĚDOMÍ

 Váhy 23.9. – 23.10.

Ano, teď se budete muset rozhodnout.A není to pro vás ideální situace. Nedovedete tuto záležitost vidět z nadhledu a mohli byste toho rozhodnutí litovat. Pokuste se osvobodit od omezujících myšlenek a naslouchat intuici. Nepovede-li se vám to, máte před sebou problém, který budete muset zdolat. A určitě s sebou přinese spoustu emocí.

Téma k rozjímání: OMEZENÍ

 Štíři 24.10. – 22.11.

A jeeeeje. Pravá nebo levá?? První nebo druhá? Co je lepší?? Že by novoluní ve znamení Vah? Tak to odpovídá. Totální rozkolísanost. Když se přestanete bát a seberete veškerou odvahu, tak zdoláte i ty situace, které se nevyvíjí podle vašich představ. Stejně vás to vede zase jen k  emocím. Nebraňte se jim a nebudete muset tyto situace podstupovat.

Téma k rozjímání: ROZHODOVÁNÍ

 Střelci 23.11. – 21.12.

Stále jsou tu vaše strachy. “Mám to řešit?? Nebo ne??” Neustále to zvažujete. Jen si uvědomte, že takhle se z místa nepohnete. Můžete si stěžovat sebevíc, můžete kolem sebe kopat, ale nic se tím nevyřeší. Je jen na vás, kdy se tomu postavíte čelem a začnete to řešit. Ta vaše uzavřenost má ale hluboký kořínek…

Téma k rozjímání: PARTNERSKÝ VZTAH

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Vaše karma vás vede k tomu, abyste se zaměřili na sebe a na uzdravení vaší vnitřní ženské stránky. Křehkost a zranitelnost. Dopřejte si čas a prostor a spojte se sami se sebou. Tam najdete vše důležité k uzdravení.

Téma k rozjímání: TRANSFORMACE

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Cítíte se vyčerpaní. Jak po výprasku. Týká se to vašeho milostného života. Ale ať je to jak chce, je to důsledek vašich činů. Chápete, jak to můžete změnit?

Téma k rozjímání: IZOLACE

 Ryby 21.2. – 20.3.

Nedělejte nyní rozhodnutí podle toho, jak situaci vidíte, ale naciťte ji srdcem. Jen to vás může navést správně. Zase jen sedíte a čekáte? Chcete výsledky? Udělejte pro to něco! – toto je vaše osudová záležitost. Je důležité, jak k té situaci budete přistupovat. Má rada zní: srdcem.

Téma k rozjímání: CESTOVÁNÍ

Navazující články:

Renata Petříčková: Horoskop SRPEN 2017 pro všechna znamení podle Zlatého tarotu

Daniela Hannah: Horoskopy na ZÁŘÍ 2017

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif