Sdělení tarotu Magie druidů v PROSINCI pro jednotlivá znamení+bonus pro VŠECHNY pro následující rok 2018

Anděl a poselství pro všechny pro následující rok 2018 :

Zaměř svou pozornost dovnitř, do sebe. Uvnitř se nachází velké moudro, které ti pomůže  začít žít tak, jak  sis ani nesnil/a. Všechno jde daleko jednodušeji, snadněji. Jen my lidé ve všem hledáme samé složitosti.

Dopřej si dostatek času a trpělivosti. Až jej objevíš, spoj se s ním. To je síla!!! Budeš překvapen/a, co vše tam objevíš!!!

Následuj své vedení, ono tě povede k žití ve větší čistotě (vnitřní) a nevinnosti. Přestaneš si na něco hrát, budeš víc sám/a sebou.

Je to čas najití sám sebe, nalezení spojení se svou vnitřní podstatou a následování její moudrosti k vytvoření života ve vyšších vibracích – k jednoduchosti.

A   nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Tento měsíc budete tlačeni popojít. Posunout se dál. Budete prožívat malé pře s ostatními kolem vás. Tyto spory budou chtít vaši pozornost. Nenechte se zaskočit konkurencí a pracujte na sobě. Skrze to porostete. Nakonec budete moc spokojení. Určitě vám to bude ku prospěchu.

 Býci 21.4. – 21.5.

Změna do vašeho života přináší zisk a úrodu. Radujte se z tohoto postupu!!! Sice vás to pěkně drtilo, ale už jste vítězi!!!

 

 

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Tento měsíc vás čeká zkouška. Budete prověřováni, jestli téma tohoto roku zvládnete. Pokud jste na sobě pracovali, měli byste to bez problémů zvládnout a toto téma už uzavřít.

 

 Raci 22.6. – 22.7.

“Ten dostal, ten dostal, a ten maličký utekl do komůrečky a tam se napapal”. Dejte si pozor, aby vám někdo nebral z vaší spížičky to, co není jeho, ale vaše! Už takto se rozdáváte dost. Vědomě si srovnejte, jestli si to necháte líbit.

 

 Lvi 23.7. – 22.8.

Zdokonalujte se ve vašem životě. Cvičte, cvičte, cvičte. Upečte cukroví. Užívejte si adventního a vánočního času a nenechte se stresovat. Užívání si – to je to, co je pro vás tak důležité. Žádný stres a hrocení dokonalosti. Nemusí být vše dokonalé k tomu, abyste byli spokojení. Důležitější je vaše vnitřní pohoda.

 

 Panny 23.8. – 22.9.

Spojte se se svou intuicí, ona vám poradí, co v práci dál. Na co se zaměřit. Něco nového začnete a nějakou činnost ukončíte. Ale naplnění vám to přinese obrovské. Takže hurá do toho!

 

 Váhy 23.9. – 23.10.

Zůstaňte ve spojení a naslouchání vaší intuici. Provede vás něčím novým, co by vám mohlo přinést zisk. Nebojte se a jděte do toho!

 

 Štíři 24.10. – 22.11.

Malé zklamání související s vaším vztahem. Nehoňte se za něčím, co vám stejně před očima utíká. Spíše si uvědomte, že tato situace tu není poprvé. Ano, stále se opakuje, že? Co vám to přináší? Najděte důvod, proč to tak je a udělejte s tím něco. Jděte tvořit. Realizujte se. To vám nyní pomůže od všeho odpočinout. Bude to pro vás moc fajn.

 

 Střelci 23.11. – 21.12.

Nový začátek týkající se vaší práce. Oslavte to!! Tato transformace je pro vás velmi důležitá.

 

 

 

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Tento měsíc budete pociťovat omezení. Jako kdybyste neměli dostatek odvahy. Týká se to hlavně vašeho milostného života. Budete to vnímat jako zásadní problém.

 

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

V práci se nyní budete cítit trochu víc než rozčarovaně. Asi jste usnuli na vavřínech, že? No, tak to tento měsíc nevyšlo. Nekolabujte z toho. Ono to nebude tak zlé. Budete-li dělat nějaké rozhodnutí, vytvořte si od té situace nejdřív pořádný odstup. Jinak byste toho později mohli litovat.

 

 Ryby 21.2. – 20.3.

Nyní máte situaci v práci ve svých rukou, uvědomte si svou sílu a jděte do toho. Ještě není vše dořešené, i když se to tak možná tváří. Zaměřte se na detaily a dotáhněte to do konce. Pokud to neuděláte, mohlo by vás to pak nepříjemně a nečekaně zaskočit.


*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>http://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/Navazující články:

Renata Petříčková: Horoskop SRPEN 2017 pro všechna znamení podle Zlatého tarotu

Daniela Hannah: Horoskopy na ZÁŘÍ 2017

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif