Lenka Bicencová: Sdělení tarotu Magie druidů pro úplněk 3. prosince 2017 ve znamení Blíženců

Úplněk nastane v neděli 3.12.2017 v 16:46 ve znamení Blíženců.

Blíženec je vzdušné znamení jako Váhy a Vodnář – patří k živlu VZDUCHU. Blíženec je znamení, které má velký přehled. Jeho velký um je komunikace.

Tento den si dejte pozor hlavně na ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku a krevní kapiláry Pokud pro tyto části těla něco uděláte v tento den, bude to mít dvojnásobný účinek. V tento den se nedoporučuje operace.

Pro ty, co jsou ve znamení BLÍŽENCŮ nebo mají ascendent v BLÍŽENCÍCH to může být ještě silnější.

Sbírejte kořeny bylin – mají teď největší sílu.

Co tento úplněk přináší nám všem:

Udělejte krok dál v tom, po čem vaše srdce touží. Následujte své vnitřní vedení. Můžete tím inspirovat i lidé kolem vás… Neuzavírejte se a jděte. Jděte za svým snem. Jen vy jste strůjci svého života, jen vy toto můžete udělat. A vy už si to uvědomujete! To je super. Tak teď udělejte zase o krok dál! 

 

A nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Máte možnost začít nově u vás doma. Dostanete novou šanci. Jděte do toho. Hned, bez rozmyslu. Jen nezapomeňte – se srdcem na dlani. Otevřete se partnerovi.

Meditační téma: ÚRAZY

 Býci 21.4. – 21.5.

Přichází strach. Tento úplněk je hodně zvláštní. Otevřete se emocím a nechte strach, ať vámi vědomě projde. Nechte ho vybičovat do nejvyšších toček. Co se může víc stát? Pak už to bude jen lepší! Dejte všemu čas. Nic nemusí být hned. Raději si užívejte pohodu okamžiku.

Meditační téma: ZASVĚCENÍ

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Nyní se zaměřte na jistoty. Pracujte na nich. Na vašem zabezpečení. Stále to není ono? Nedaří se vám z té situace vystoupit? Máte na to! Nyní máte dostatek energie a sílu to zvládnout! Už s tím skoncujte. Vystupte z role oběti a jděte vědomě vašemu životu vstříc.

Meditační téma: ROZHODOVÁNÍ JEN S POMOCÍ MYSLI, bez intuice a srdce

 Raci 22.6. – 22.7.

Oj, co se vám to stalo? Tenhle stav není moc příjemný, a i vy z něj můžete rychle vystoupit. Vidíte tu cestu?? Je tam. A je spousta dalších kolem vás, kteří po ní jdou také. Nebojte se toho, posunete se dál.

Meditační téma: SPRAVEDLNOST

 

 Lvi 23.7. – 22.8.

A teď vás tatáž situace, do které jste vstoupili někdy v období listopadu či října, bude učit komunikovat. Upřímně a od srdce. Nehrajte si na borce, co všechno zvládnou a přiznejte, jak to je doopravdy. Upřímnost se určitě vyplatí.

Meditační téma: UPŘÍMNOST

 Panny 23.8. – 22.9.

Vaše rodina bude tématem tohoto úplňku. Rodina a partner. Vyřešte vše, co vás trápí, co vám leží na srdci. Pusťte to ven. Oni vám s tím pomůžou. Vím, že to pro vás nebude příjemná situace, ale nebojte se toho. Nakonec budete překvapeni, že to bylo tak v pohodě. Jen jste si to všechno zbytečně zveličovali ve své mysli.

Meditační téma: ZVELIČOVÁNÍ PROBLÉMU

 Váhy 23.9. – 23.10.

Zklamání, porážka. To nezní moc vesele. Je to stále ta situace z minula. Pořád tu stojí. Neposloucháte svou intuici a pak to takto dopadá. Nebojte se toho. Vím, že to možná není pro vás běžné, ale staré zkušenosti přinesou zase jen ty samé výsledky. Takhle se z toho kolotoče nikdy nevymotáte. Jděte do toho srdcem.

Meditační téma: POSUN

 Štíři 24.10. – 22.11.

Seberte odvahu a přestaňte se litovat! Už toho bylo dost! Stále se necháváte ničit situací, která vás tlačí. Jen protože se bojíte podívat na celou situace pořádně otevřenýma očima. Copak v tom chcete i nadále pokračovat?? Nevidíte, co vám to způsobuje?

Meditační téma: LUNA A JEJÍ VLIV na vás

 Střelci 23.11. – 21.12.

Konečně se začíná něco dít, a vy zkoušíte po malých krůčcích objevit neznámo. Spojit se sami se sebou. Se svými emocemi. Jste na začátku cesty vašeho rozmrzání. Jupí! Gratuluji!

Meditační téma: OSLAVA

 

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nyní budete řešit dopad vašich předchozích činů. Trochu vás to bude děsit a nebudete moci spát. Ale tím, že před situací zavřete oči a budete dělat, že není, tím nic nezachráníte. Osvoboďte se od všech bojů a najděte raději konstruktivní řešení.

Meditační téma: VNITŘNÍ BOJE

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Strach vás nyní ochromil. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o strach z emocí, projevování emocí. Také se jich zrovna nyní tolik vynořuje a vy nevíte, co s tím. Tedy víte, rádi byste je skryli před ostatními. Ale toto nyní vám nedoporučuji. Přinese vám to velký zisk.

Meditační téma: ZISK

 Ryby 21.2. – 20.3.

Nyní se vám v životě dějí věci, které jste si přitáhli vy sami. Otevřete se. Tak se celá situace zdárně dokončí a vy budete moct jít vesele dál.

Meditační téma: PANICKÝ STRACH


*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>http://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/Navazující články:

Renata Petříčková: Horoskop SRPEN 2017 pro všechna znamení podle Zlatého tarotu

Daniela Hannah: Horoskopy na ZÁŘÍ 2017

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif