Lenka Athelaj Vlášková: Léčivý výklad pro všechna znamení

ALATHARA je bytost, kterou aktuálně maluji, a zde máte její foto z procesu, ještě není dokončena. Velmi hluboce promlouvá a její poselství vychází z vědomí – které je ve středu každého z nás, nabádá nás, abychom zanechali všeho vnějšího a šli směrem k sobě do svého středu do vědomí, z něhož k nám promlouvá.

Tento měsíc proto není pro každé znamení obrázek, ale pouze obraz Alathary, která k Vám promlouvá – znamení jsou malým písmenem, neboť poselství na konci roku patří všem, není zde rozdělení – ČTĚTE CELÉ.

rozhovory s bytostí alathra

BERAN (21.3. - 20.4.)

Našeptávač – říkejme mu soudce, je všude. Je schovaný za veškerou činností, je schovaný za našimi činy, pocity je to celé naše bytí. Můžete mu také říkat vnitřní soudce, jak chcete. Já vnímám, že tenhle hlas je maskou nějaké emoce, jakmile se začnete zaklínat svým vnitřním kritikem, soudcem, stáváme se hradbou pro emoce ať už dobré či špatné. Nahrazujete emoci myšlenkou o sobě samých, o činnosti nebo o všem v čem jsou emoce neprožité, nepřijaté. Vidím, jak sedíte s páskou přes oči a vybíráte tu správnou myšlenku, je čas tohle zahodit – neexistuje ani soudce, ani kritik ani našeptávač. Nic z toho není reálného, není to opravdové – je třeba se začít ptát, začít si pokládat otázky. Je třeba prožívat skrze zkušenost emoci, ALE bez důvěry v příběh, který se kolem toho ukazuje.

Kdo se zlobí? Komu je to líto? Kdo to shazuje? Kdo to nechce cítit? Kdo jsem? Kdo jsem já? Může se myšlenka zlobit? Může se emoce sama na sebe zlobit?

Pátrejte, ptejte se sami sebe v sobě.

BÝK (21.4. - 21.5)

Dávání i přijímání je stavem srdce. Je to jedna a ta samá činnost, není v ní rozdíl, vím, že to rozdělujete, ale není to nutné.

Pokud dávám ze srdce bez stavu své vlastní důležitosti, jste schopni i přijímat a naopak. Tam kde není osobní důležitost, není ani osobnost, tudíž mizí rozdělení – energie je stále stejná, navíc se pohybuje od Vás ven a naopak – ten kdo tento proud zastavuje je vlastní důležitost, identita a víra v myšlenky, pocity, strachy atd.

Osobní důležitost je vlastně ego, je to stav, kdy osobnost a víra v ní je tak velká, že překrývá vědomí a pak si není člověk vědom své podstaty, svou podstatu má pokřivenou vlastní identitou s nějakou formou. Žijete příběh, který ani není pravdivý – to zda je reálný není důležité, realita se pohybuje a mění, forma je nestálá, jediné co je stálé je vědomí.

BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Buďte inspirací. V tento čas cítím důležité říct, že spojení mezi lidmi je velmi důležité, být si blíž ale neznamená opět nějakou osobní důležitost, vše tu vychází z pohledu, že jste plně vědomí.

Vidím, jak se lidé scházejí a jak se navzájem inspirují, už nikoho nic neučte, už nikomu nic nenuťte – učit je skoro jako mučit, inspirovat je cesta, jak ukázat lidem kolem sebe jedinečnost z Vašich cest a ponorů do Vašeho vnitřního světa.

Vraťte si vlastní sílu vnitřního světa, a pokud bloudíte a nevidíte, jděte se INSPIROVAT, učení a vedení nefunguje, je to velká ztráta energie. Inspirujte se jeden od druhého, od dětí, zvířat, partnerů, nepřátel všeho živého i neživého – a pokud nejsou lidé plně vědomi, nevadí. Inspirujte je Vaším vědomím, bez lpění – vědomí plyne, vědomí inspiruje, aniž by o to usilovalo. Prostě JE. 

RAK (22.6. - 22. 7.)

Minulost, to je taky velká oblast, o které bych tu ráda mluvila. Minulost je taková zastávka, někdo se zastaví, nechá se inspirovat a jde dál no a někdo se zastaví a pátrá a pátrá. Minulost je minulé – s tou můžeme udělat je jednu věc plně ji přijmout a jít dál.

Pokud se zastavíte na zastávce jménem minulost, pohybujete se v paralelním světě. Jsme energeticky na dvou místech – přítomnost a minulost.

Minulost je úžasný inspirátor, můžete se z ní tolik naučit, ne však se v ní zastavovat. Prožít, dovolit, přijmout a jít dál, bez soudců, křivd, našeptávačů – ten hlas není opravdový je to LEŽ, je to obrana emoce, které se bojíte prožít, nic víc nic míň. Jen prožívejte, jen to žijte.

LEV (23.7. - 22.8)

Kořeny, jsou pro Vás nesmírně důležité, cítím, že je důležité se spojit se svými pozemskými předky, přijmout svého pozemského otce, matku a všechny Vaše předky bez ohledu na příběhy kolem nich. Vstoupit do vědomí a přijmout dar ŽIVOTA. Je to DAR, bez kterého by tu nikdo z Vás nebyl a je třeba si ho cenit, jako největšího pokladu, který byl nalezen. Vědomí není o tom lítat někde v horních energiích, vědomí si je vědomo všeho i toho pozemského a jeho důležitosti.

Otče a matko, my jenž pocházíme z hvězd, jako Vy, jsme byli zrozeni z Vás, z Vaší esence, energie a krve. Vaše spojení otevřelo cestu na náš příchod a za to Vám z celého srdce děkujeme, navzdory všemu co nás bolelo, co nám křivdilo – přijímejte, prožívejte a buďte plně vědomí – bez osobních důležitostí, které Vás stahují do příběhů, která Vás odvádí od života.

Jděte k nim, obejměte je a vyslovte slova lásky, která jste nikdy neřekli, pokud už nemáte tu možnost fyzicky, stačí se spojit ve vzpomínce.

PANNA (23.8. - 22.9)

Cítím jak náročné je někdy pro Vás plně se otevřít skutečnosti, která přináší poznání – zvenku dovnitř. Jak přehnaně reagujete směrem VEN, jak měníte vnější svět a pořád to není ono, pořád to stojí moc energie, pořád je zde co měnit, co předělávat – to totiž nikdy nekončí, vnější svět je plný změň, nikdy nebude stálý.

Co je stále? Kde je bezpečí? Kdo Vás nikdy nezklame? Kdo Vás nikdy nenechá i v té nejhorší chvíli? NO ANO, JSTE TO VY SAMI. Obracejte svůj zrak do SEBE, k SOBĚ.

VÁHY (23.9. - 23. 10)

Nadhled, být si vědomi, že to co vidíte, nemusí vždy (tedy nikdy) znamenat to co si o tom myslíme. Vždy se dívejte na vše kolem Vás s nadhledem, který Vám je schopný ukázat pohled, který je nový, který je méně spjat s osobností či Vaší vlastní důležitostí.

Dostat takovou informaci, je jednoduché, ale žít tyto věty už chce odvahu, vyjít ze starých zvyků, vyjít z toho bludného kruhu – udělejte věci jinak a přijde i něco nového.

ŠTÍR (24.10. - 22. 11)

Setkání s temnotou – to je takové hluboké téma, cítila jsem to, když jsem přicházela, že strach ovládá Vaše životy, víra v něco je tak silná, že jste schopni být sami temnotou a tu energii dávat i nevědomě druhým. Je to jako jed, kterým otravujete Vaše okolí.

Ze stavu, ze kterého k Vám hovořím, není ani jedno tohle rozdělení : dobré - špatné, zlé – dobré, světlé – temné. Je to vlastně místo, kde je tato energie jednou energií. Rozdělení z ní dělá dvě rozdílné věci, ale podstata je jen jedna.

Jsem si vědoma, že moje slova nemusejí dorazit až k Vám, ale že se zastaví právě u toho rozdělení, přesto je pro mě důležité tohle zde předat. Jsem vším, ale nejsem tím, co si o mě myslíte. To co si o mě myslíte, JSTE VY SAMI – díváte se do tváře svého strachu.

Pokud někoho a něco odsoudíte, soudí Váš soudce Vás samotné, je to další hra, která záměrně použije svou sílu ven, aby nebyla viděna ve Vás.

STŘELEC (23.11. - 21. 12)

Zranilo mě to, bolelo to, hodně mi to ublížilo – KOMU TO UBLÍŽILO? KOHO TO ZRANILO? KDO JE JÁ …

Pokud se Vás něco dotýká, zraňuje, podívejte se, koho to tedy zranilo, kdo tam je, kdo je dotčen, tím co přichází do prostoru a proč se toho chytá? Kdo se toho chytá?

KOZOROH (22.12. - 20. 1)

Cítím, že to co jsem zde chtěla předat, se blíží ke konci. Cítím, že svět je připraven, Vy jste připraveni. Už není nic nad vámi nebo pod Vámi, je to ve stejné úrovni jako VY. Nikdo a nic není odděleno, vědomí je spojeno se vším a přitom je si vědomo samo sebe. Buďte těmi, kteří vědomě nadechují každou informaci a zase ji vydechují, s nadhledem a cestou do svého středu.

VODNÁŘ (21.1. - 20. 2)

Na konci roku je třeba udělat ukončení věcí, které máte rozdělané, je třeba ukončit všechny malé i velké války v sobě samých. Propojte se se svými kořeny, buďte inspirací a vědomím pro své blízké, kteří se pohybují v jiné rovině vědomí.

Je čas posbírat plody své práce a užívat si je naplno. Užívejte a ukončujte vše, co v roce 2018 už nepotřebujete.

RYBY (21.2. - 20. 3.)

Být ve svém středu bude v roce 2018 velmi důležité – nechytat se všeho, nevěřit všemu – jen jít k sobě, dotazovat se a nevěřit to je poselství, které jsem svým příchodem chtěla ukázat.

Proto, jsem vznikla na konci roku 2017, svého majitele či majitelku budu provázet cestou vědomí a budu průvodkyní na této cestě. Ukážu Vám mnohé formy, ve které máte důvěru, rozbourám hranice mezi rozdělováním.

S láskou Alathara

S úctou k bytostem, jenž přicházejí Athelaj. ART


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

www.athelaj.cz 

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Nejzajímavější články na našem portálu

 • Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř

  Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř To, čím se živíš, utváří tvoje přesvědčení o tom, kým jsi. K velkým tlakům dochází třeba v sociálních službách, zdravotnictví, ale i školství. Chtěla bych dnes trochu dodat energii lidem, co pracují v těchto a dalších službách. Zvlášť tady je třeba , aby tu pracovali lidé, Číst dál
 • Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina

  Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina Pobolívají vás stále lýtka, i když jste v klidu? Cítíte v nich napětí, bolest, palčivost, horkost, někdy křeče či tepání? Pak zde mluvíme o tzv. "syndromu neklidných nohou". Z duchovního hlediska přeloženo: "Syndrom nezastavení toku našich úporných myšlenek na vše, CO MÁTE POCIT, ŽE MUSÍTE Číst dál
 • Věra Ovečková: Dřevěné nádobí má výrazné léčebné účinky

  Věra Ovečková: Dřevěné nádobí má výrazné léčebné účinky Tady máme obraz slova "dřevo".Máte rádi dřevo? Obklopujete se jím? Hrají si Vaše děti s dřevěnými hračkami? Dobře děláte. Dřevo má výrazné léčebné účinky a jeho Síla dokáže zahojit mnohé rány. Pro mě je tím nejpřirozenějším materiálem, který lze použít k výrobě téměř čehokoli, co Číst dál
 • Očima laskavé rebelky: Stíháte být šťastní?

  Očima laskavé rebelky: Stíháte být šťastní? Dneska mě u snídaně pod pergolou, kam krásně svítilo sluníčko a při pohledu na záplavu voňavých kytek v truhlících zaplavil ohromný pocit vděčnosti a klidu, pocitu, že jsem přesně tam, kde chci být. A že to tak nebylo vždycky, vlastně že to tak nebylo dost Číst dál
 • Křišťálová komnata: Krystaloterapie – čistá aura, půl zdraví

  Křišťálová komnata: Krystaloterapie – čistá aura, půl zdraví Jedna z věcí, které se děti učí už od mala, jsou hygienické návyky. Umýt si ruce před jídlem, když přijdou z venku a každý den umýt celé tělo. Je normální být čistý, je normální si umýt obličej, když si ho ušpiníme, je normální si umýt Číst dál
 • Ava Chrtková Brožová: Milujte sami sebe

  Ava Chrtková: Milujte sami sebe Naplníme-li svou mysl láskyplnými myšlenkami, budeme plni radostné a tvořivé energie. Roztočíme spirálu lásky, která je nejsilnějším čističem. Vyčistí pole vašeho těla i mysli. Vaši bližní budou říkat: "Co se s tebou stalo? Vypadáš jinak, nejsi zamilovaný?" Je to jako kouzlo z pohádky. Lidé na Číst dál
 • Ava Chrtková: I řvoucími ústy psychopata k vám může mluvit Bůh

  Ava Chrtková: I řvoucími ústy psychopata k vám může mluvit Bůh V procesu transformace od nevědomého k vědomému životu se stane mnoho věcí, které mohou člověka zcela vyvézt z míry. Nejinak to bylo i u mne mnohokrát v mém životě. Mnohokrát jsem nepochopila proč se to či ono stalo. Postupným procesem práce na sobě a zejména Číst dál
 • Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička?

  Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička? Na základě článku o „silných ženách“ přicházím s dalším tématem, které by mohlo lépe osvětlit celou bublinu kolem silných žen. Mnoho z vás totiž tento, skoro už fenomén, chytilo za špatný konec. Naštěstí ne všechny. Vzaly jste si tento článek jako omluvu, proč máte špatné Číst dál
 • Alžběta Matiášová: Jak zmírnit homeopaticky následky očkování?

  Jak zmírnit homeopaticky následky očkování? Očkování je v naší zemi povinné. Je mnoho studií, které potvrzují blahodárné účinky plošného očkování. Je mnoho studií, které potvrzují spoustu škodlivých následků. Jak se v tom vyznat, zorientovat? Já vnímám, že vše má svůj smysl, i když se nám to zdá nesmyslné. Očkování na Číst dál
 • Jitka Bičíková: Proč narůstají problémy s otoky končetin, zavodněním těla a obezitou?

  Jitka Bičíková: Proč narůstají problémy s otoky končetin, zavodněním těla a obezitou? LYMFA JE NAŠE "ČISTIČKA ODPADU" LYMFA neboli míza je čistě průhledná tekutina, která koluje v lymfatickém systému podobně jako KREVNÍ SYSTÉM. Je i podobná krevnímu systému, jen má více svých vlastních cév, své vlastní jiné úlohy a hlavně svá centra lymfatických uzlin, které fungují jako Číst dál
 • Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to

  Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to Všichni milujeme svůj domov a pocit, že jsme někde doma. Avšak i naše obydlí má svoji paměť a vědomí. Proto se někde cítíme nevysvětlitelně dobře a někde, i když nedokážeme říci proč, se cítíme nepříjemně. A nebojte, dnešní článek nebude zas tak strašidelný, jak říká Číst dál
 • Je ten muž pro mě skutečně tím pravým?

  Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně běžná hra vášní je na programu tehdy, když se muž, který nikdy opravdu nedospěl, zamiluje do ženy, která si myslí, že z něj možná dokáže "udělat dospělého člověka". Žena, která se Číst dál
 • Karel Gott: Bojím se o tento svět: "Běh světa řídí ilumináti, lóže a mysticko-okultní organizace."

  Obálka Magazínu Lidových novin Když už se Karel Gott rozhodne vyjádřit veřejně jiným způsobem než písní, stojí to rozhodně za to. Hovořit s ním o historii 20. století, globalizaci nebo třeba o Václavu Havlovi je silný zážitek. Matador české pop-music na chvíli odloží svůj charakteristický Číst dál
 • Radka Svobodová: Osm tipů, jak zvýšit své sebevědomí

  Radka Svobodová: Osm tipů, jak zvýšit své sebevědomí Otázka zdravého sebevědomí souvisí především s pocitem vlastní hodnoty. Naše společnost nám vštěpuje, že velikost naší hodnoty se úměrně zvyšuje nebo snižuje v závislosti na tom, jak se dokážeme přizpůsobit očekávání svého okolí. Jestliže nás v minulosti naučili, že nesmíme vyčnívat z řady, máme být Číst dál
 • Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

  Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě? Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po fyzické smrti? Tak to vše a mnohem více dokáže vědní disciplína numerologie. VAŠÍ OSOBNÍ CESTOU K SEBEZDOKONALENÍ POMOCÍ POCHOPENÍ ZÁKONITOSTÍ KARMY, MINULÝCH ŽIVOTŮ MŮŽETE OBJEVIT SAMI SEBE. Číst dál
 • Bez čeho se nemůžete naučit anglicky

  zdenek vanicek anglictina Existuje jedna zcela zásadní věc, která nesmí chybět, pokud se chcete naučit nový jazyk. Angličtinu učím již mnoho let. Ve třídě jsem měl studenty, kterým to na začátku moc nešlo, a patřili mezi ty slabší ve třídě. Číst dál
 • Soňa Sofi: Volba kartáře aneb Proč by měli být lidé opatrní, komu svěří výklad svého osudu

  Měli by volit dle intuice kartáře, kterému vloží svoji důvěru. Ne každý totiž pracuje s čistými energiemi světelné terapie. Někteří "rádobykartáři" mají napojení z nižších podsvětů, aniž by o tom věděli. Ano, věštba jim může po určitou dobu vycházet, dokonce Vám přesně sdělí Vaší minulost Číst dál
 • Aniel Sejková: Pyramida v Jižních Čechách

  Aniel Sejková: Pyramida v Jižních Čechách Práci s energiemi, krystaly a bylinami jsem studovala od té doby, co jsem uměla číst. O existenci duchovních světů jsem však věděla dávno. Také o tom, že každá duše má svůj životní plán, než se vtělí na planetu Zemi. O tom zda a jak plán Číst dál
 • Adéla Chytilová: Samota může být lék

  Adéla Chytilová: Samota může být lék Samota není zlá, je to jen způsob, jak se sblížit sám se sebou. Vždy jsem se samoty bála. Byla pro mě symbolem úzkosti, nudy a prázdnoty.Připadala jsem si sama, když jsem měla být bez druhých. Neuměla jsem samotu správně pochopit ani využít. Děsila mě. Nesebeláska Číst dál
 • Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ

  Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ Jsme hrdí na naše absolventy a na to, jak dělají svět skrze sebe krásnějším. Děkujeme Pavlíně za sdílení jejího příběhu. : "Přijela jsem k nehodě osobního auta a motorky. Viděla jsem u svodidel ležet motorkáře a postávat lidi kolem. Já vyběhla z mého auta, hlavou mi Číst dál
 • Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním

  Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním „Zastavte svět! Chci vystoupit!“ Přejídání pod vlivem stresu „Utrpení přestane být v jistém smyslu utrpením, jakmile pochopíme jeho význam.“ – Viktor Frankl Autorka knihy Doreen Virtue U obětí týrání nebo zneužití v dětství, kteří nezpracují svůj potlačovaný hněv a sebeobviňování, se dospělost často podobá jejich poznamenanému Číst dál
 • Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA

  Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA Už delší dobu mi hlavou lítal nápad na článek o DNA. Dneska impuls přišel i ze srdce a tak usedám a píši…. Zde je článek o tom, co v učebnicích biologie nenajdete, nějak se totiž na to „zapomnělo.“ Anebo, se prostě dělá, že to neexistuje, Číst dál
 • Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek

  Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek Děláme to všichni, s oblibou kritizujeme vše okolo nás, práci, partnera, přátele, situace. Proč máme takovou potřebu zaměřovat se jen na negativní momenty v našich životech? Možná je to naším nastavením, takový český pesimismus, mít pocit, že nám stále něco chybí ke štěstí. Obecná nespokojenost, Číst dál
 • Makový olej je vhodný na ekzémy, záněty a pomůže i s lupénkou

  Makový olej je vhodný na ekzémy, záněty a pomůže i s lupénkou Makový olej DiatomPlus je vhodný na ekzémy, záněty a výrazně pomůže i s lupenkou, hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Je světle žluté barvy a makové vůně. Při vnitřním užití má mnoho blahodárných účinků, například : při angíně, anémii, revmatických onemocněních, migréně, chronické únavě, doporučuje se při Číst dál
 • TV je psychosociální zbraň

  TV je psychosociální zbraň Je to kruté zjištění ale uvědomuji si, že když se občas koukám na TV tak se přistihnu, že na obrazovku jenom tupě zírám. Na nic nemyslím a zírám. U televize zásadně nepřemýšlím, podvědomě ji vyhledávám jako rychlou zábavu. Jako útěk před stresující realitou plnou problémů. Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
national cpr association