Lenka Athelaj Vlášková: Léčivý výklad pro všechna znamení

ALATHARA je bytost, kterou aktuálně maluji, a zde máte její foto z procesu, ještě není dokončena. Velmi hluboce promlouvá a její poselství vychází z vědomí – které je ve středu každého z nás, nabádá nás, abychom zanechali všeho vnějšího a šli směrem k sobě do svého středu do vědomí, z něhož k nám promlouvá.

Tento měsíc proto není pro každé znamení obrázek, ale pouze obraz Alathary, která k Vám promlouvá – znamení jsou malým písmenem, neboť poselství na konci roku patří všem, není zde rozdělení – ČTĚTE CELÉ.

rozhovory s bytostí alathra

BERAN (21.3. - 20.4.)

Našeptávač – říkejme mu soudce, je všude. Je schovaný za veškerou činností, je schovaný za našimi činy, pocity je to celé naše bytí. Můžete mu také říkat vnitřní soudce, jak chcete. Já vnímám, že tenhle hlas je maskou nějaké emoce, jakmile se začnete zaklínat svým vnitřním kritikem, soudcem, stáváme se hradbou pro emoce ať už dobré či špatné. Nahrazujete emoci myšlenkou o sobě samých, o činnosti nebo o všem v čem jsou emoce neprožité, nepřijaté. Vidím, jak sedíte s páskou přes oči a vybíráte tu správnou myšlenku, je čas tohle zahodit – neexistuje ani soudce, ani kritik ani našeptávač. Nic z toho není reálného, není to opravdové – je třeba se začít ptát, začít si pokládat otázky. Je třeba prožívat skrze zkušenost emoci, ALE bez důvěry v příběh, který se kolem toho ukazuje.

Kdo se zlobí? Komu je to líto? Kdo to shazuje? Kdo to nechce cítit? Kdo jsem? Kdo jsem já? Může se myšlenka zlobit? Může se emoce sama na sebe zlobit?

Pátrejte, ptejte se sami sebe v sobě.

BÝK (21.4. - 21.5)

Dávání i přijímání je stavem srdce. Je to jedna a ta samá činnost, není v ní rozdíl, vím, že to rozdělujete, ale není to nutné.

Pokud dávám ze srdce bez stavu své vlastní důležitosti, jste schopni i přijímat a naopak. Tam kde není osobní důležitost, není ani osobnost, tudíž mizí rozdělení – energie je stále stejná, navíc se pohybuje od Vás ven a naopak – ten kdo tento proud zastavuje je vlastní důležitost, identita a víra v myšlenky, pocity, strachy atd.

Osobní důležitost je vlastně ego, je to stav, kdy osobnost a víra v ní je tak velká, že překrývá vědomí a pak si není člověk vědom své podstaty, svou podstatu má pokřivenou vlastní identitou s nějakou formou. Žijete příběh, který ani není pravdivý – to zda je reálný není důležité, realita se pohybuje a mění, forma je nestálá, jediné co je stálé je vědomí.

BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Buďte inspirací. V tento čas cítím důležité říct, že spojení mezi lidmi je velmi důležité, být si blíž ale neznamená opět nějakou osobní důležitost, vše tu vychází z pohledu, že jste plně vědomí.

Vidím, jak se lidé scházejí a jak se navzájem inspirují, už nikoho nic neučte, už nikomu nic nenuťte – učit je skoro jako mučit, inspirovat je cesta, jak ukázat lidem kolem sebe jedinečnost z Vašich cest a ponorů do Vašeho vnitřního světa.

Vraťte si vlastní sílu vnitřního světa, a pokud bloudíte a nevidíte, jděte se INSPIROVAT, učení a vedení nefunguje, je to velká ztráta energie. Inspirujte se jeden od druhého, od dětí, zvířat, partnerů, nepřátel všeho živého i neživého – a pokud nejsou lidé plně vědomi, nevadí. Inspirujte je Vaším vědomím, bez lpění – vědomí plyne, vědomí inspiruje, aniž by o to usilovalo. Prostě JE. 

RAK (22.6. - 22. 7.)

Minulost, to je taky velká oblast, o které bych tu ráda mluvila. Minulost je taková zastávka, někdo se zastaví, nechá se inspirovat a jde dál no a někdo se zastaví a pátrá a pátrá. Minulost je minulé – s tou můžeme udělat je jednu věc plně ji přijmout a jít dál.

Pokud se zastavíte na zastávce jménem minulost, pohybujete se v paralelním světě. Jsme energeticky na dvou místech – přítomnost a minulost.

Minulost je úžasný inspirátor, můžete se z ní tolik naučit, ne však se v ní zastavovat. Prožít, dovolit, přijmout a jít dál, bez soudců, křivd, našeptávačů – ten hlas není opravdový je to LEŽ, je to obrana emoce, které se bojíte prožít, nic víc nic míň. Jen prožívejte, jen to žijte.

LEV (23.7. - 22.8)

Kořeny, jsou pro Vás nesmírně důležité, cítím, že je důležité se spojit se svými pozemskými předky, přijmout svého pozemského otce, matku a všechny Vaše předky bez ohledu na příběhy kolem nich. Vstoupit do vědomí a přijmout dar ŽIVOTA. Je to DAR, bez kterého by tu nikdo z Vás nebyl a je třeba si ho cenit, jako největšího pokladu, který byl nalezen. Vědomí není o tom lítat někde v horních energiích, vědomí si je vědomo všeho i toho pozemského a jeho důležitosti.

Otče a matko, my jenž pocházíme z hvězd, jako Vy, jsme byli zrozeni z Vás, z Vaší esence, energie a krve. Vaše spojení otevřelo cestu na náš příchod a za to Vám z celého srdce děkujeme, navzdory všemu co nás bolelo, co nám křivdilo – přijímejte, prožívejte a buďte plně vědomí – bez osobních důležitostí, které Vás stahují do příběhů, která Vás odvádí od života.

Jděte k nim, obejměte je a vyslovte slova lásky, která jste nikdy neřekli, pokud už nemáte tu možnost fyzicky, stačí se spojit ve vzpomínce.

PANNA (23.8. - 22.9)

Cítím jak náročné je někdy pro Vás plně se otevřít skutečnosti, která přináší poznání – zvenku dovnitř. Jak přehnaně reagujete směrem VEN, jak měníte vnější svět a pořád to není ono, pořád to stojí moc energie, pořád je zde co měnit, co předělávat – to totiž nikdy nekončí, vnější svět je plný změň, nikdy nebude stálý.

Co je stále? Kde je bezpečí? Kdo Vás nikdy nezklame? Kdo Vás nikdy nenechá i v té nejhorší chvíli? NO ANO, JSTE TO VY SAMI. Obracejte svůj zrak do SEBE, k SOBĚ.

VÁHY (23.9. - 23. 10)

Nadhled, být si vědomi, že to co vidíte, nemusí vždy (tedy nikdy) znamenat to co si o tom myslíme. Vždy se dívejte na vše kolem Vás s nadhledem, který Vám je schopný ukázat pohled, který je nový, který je méně spjat s osobností či Vaší vlastní důležitostí.

Dostat takovou informaci, je jednoduché, ale žít tyto věty už chce odvahu, vyjít ze starých zvyků, vyjít z toho bludného kruhu – udělejte věci jinak a přijde i něco nového.

ŠTÍR (24.10. - 22. 11)

Setkání s temnotou – to je takové hluboké téma, cítila jsem to, když jsem přicházela, že strach ovládá Vaše životy, víra v něco je tak silná, že jste schopni být sami temnotou a tu energii dávat i nevědomě druhým. Je to jako jed, kterým otravujete Vaše okolí.

Ze stavu, ze kterého k Vám hovořím, není ani jedno tohle rozdělení : dobré - špatné, zlé – dobré, světlé – temné. Je to vlastně místo, kde je tato energie jednou energií. Rozdělení z ní dělá dvě rozdílné věci, ale podstata je jen jedna.

Jsem si vědoma, že moje slova nemusejí dorazit až k Vám, ale že se zastaví právě u toho rozdělení, přesto je pro mě důležité tohle zde předat. Jsem vším, ale nejsem tím, co si o mě myslíte. To co si o mě myslíte, JSTE VY SAMI – díváte se do tváře svého strachu.

Pokud někoho a něco odsoudíte, soudí Váš soudce Vás samotné, je to další hra, která záměrně použije svou sílu ven, aby nebyla viděna ve Vás.

STŘELEC (23.11. - 21. 12)

Zranilo mě to, bolelo to, hodně mi to ublížilo – KOMU TO UBLÍŽILO? KOHO TO ZRANILO? KDO JE JÁ …

Pokud se Vás něco dotýká, zraňuje, podívejte se, koho to tedy zranilo, kdo tam je, kdo je dotčen, tím co přichází do prostoru a proč se toho chytá? Kdo se toho chytá?

KOZOROH (22.12. - 20. 1)

Cítím, že to co jsem zde chtěla předat, se blíží ke konci. Cítím, že svět je připraven, Vy jste připraveni. Už není nic nad vámi nebo pod Vámi, je to ve stejné úrovni jako VY. Nikdo a nic není odděleno, vědomí je spojeno se vším a přitom je si vědomo samo sebe. Buďte těmi, kteří vědomě nadechují každou informaci a zase ji vydechují, s nadhledem a cestou do svého středu.

VODNÁŘ (21.1. - 20. 2)

Na konci roku je třeba udělat ukončení věcí, které máte rozdělané, je třeba ukončit všechny malé i velké války v sobě samých. Propojte se se svými kořeny, buďte inspirací a vědomím pro své blízké, kteří se pohybují v jiné rovině vědomí.

Je čas posbírat plody své práce a užívat si je naplno. Užívejte a ukončujte vše, co v roce 2018 už nepotřebujete.

RYBY (21.2. - 20. 3.)

Být ve svém středu bude v roce 2018 velmi důležité – nechytat se všeho, nevěřit všemu – jen jít k sobě, dotazovat se a nevěřit to je poselství, které jsem svým příchodem chtěla ukázat.

Proto, jsem vznikla na konci roku 2017, svého majitele či majitelku budu provázet cestou vědomí a budu průvodkyní na této cestě. Ukážu Vám mnohé formy, ve které máte důvěru, rozbourám hranice mezi rozdělováním.

S láskou Alathara

S úctou k bytostem, jenž přicházejí Athelaj. ART


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

www.athelaj.cz 

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association