Soňa Sofi: Poselství pro rok 2018

Živlem znamení Panny je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s inteligencí planety Merkur. Je to znamení metodické se smyslem pro detail. Období Měsíce v Panně je charakteristické problémy se zdravím a zodpovědností. Všichni mají potřebu uklízet, rovnat a zavádět systémy. Klíčové slovo je „služba", klíčová myšlenka „analyzuji".

Znamení Panny vládne Merkur - planeta intelektu a komunikace. Proto jsou dny, kdy je Luna v Panně, vhodné pro intelektuální práci, především takovou, kde je třeba analýzy a logického pohledu. Lidé jsou při této fázi kritičtější a zaměřeni více na detaily. Je to ideální doba pro studium a zařizování praktických záležitostí. Tato konstelace v nás vzbuzuje potřebu řešit problémy, třídit, rovnat a také pomáhat druhým. Zaměřte se na své zdraví. Vhodná doba pro změnu životního stylu. Přesazujte pokojové a balkonové květiny a rostliny.

Lidé narození v Panně jsou chytří, tiší a praktičtí. Než něco udělají, dobře si to rozmyslí. Panny si vše umí dobře zorganizovat. Jejich stinnou stránkou je však sklon k egoismu. Mají výborný pozorovací talent, typickou vlastností je pečlivost, metodika a systém, ovšem se sklonem k pedantství. Panny nesnášejí nepořádek. Při týmové práci nebývají Panny příliš oblíbené, protože ke všemu mají spoustu kritických připomínek. Jejich kritika může být až destruktivní. Samy však kritiku nesnesou, snadno se urazí a je pak jen velmi těžké si jim zavděčit. Umí rozlišovat, jsou přísní, nesmírně čistí a upravení. Jsou taktní a diplomatičtí, takže se z nich stávají výborní vyjednavači. Panny mají sklony k nervozitě a přecitlivělosti, protože si nevěří. Skvěle dovedou pracovat se slovy. Lunu v tomto znamení mívají často spisovatelé. Měly by se vyvarovat nadměrné kritičnosti a odsuzování. Jejich vysoká úroveň a očekávání mohou v druhých vzbudit pocity méněcennosti a trapnosti. Díky metodickému přístupu bývají velice často úspěšné. Mají smysl pro detail, takže jejich domovy jsou bezchybné, kanceláře upořádané, všechny plány pečlivě vypracované. Chyby neodpouštějí. Tato upjatost je někdy může omezovat, ale s troškou pružnosti a přizpůsobivosti by byla výhodou. Jako partneři jsou spolehliví a věrní, dovedou zacházet s penězi a dobře je investovat. Jejich přístup k partnerství je naprosto korektní a o vše velmi prakticky pečují. Na druhé straně může chorobná pořádkumilovnost vyvolávat napětí v rodině. Rodiče s Lunou v Panně by se měli dokázat uvolnit a dovolit dětem, aby si alespoň chvilku zadováděly.

Pokud je Luna v Panně, očekávejme výkonné a praktické období. Teď nastane čas započat práci, která má k něčemu vést. Je to i vhodné období na úklid v duši, těle i okolo sebe. Moc se nepohrneme do společnosti a raději budeme trávit čas doma. S Lunou v Panně je možné přicházet s praktickými, třeba i omezujícími nápady a řešeními, protože je zde velká pravděpodobnost, že pokud budou naše plány rozumné, pak budou mít též šanci na přijetí. Je to i vhodný čas na zbavování se různých zlozvyků, zkostnatělých vzorců a špatných schémat myšlení.

Novoluní v Panně připomíná, že je třeba se vyhnout nadměrné kritičnosti, že je třeba začít si více věřit.

Úplněk v Panně vyvolává neklid a silné psychické vlivy.

ENERGIE PANNY

Zdraví a zdravý způsob života

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí s léčitelskými schopnostmi. Dispozice k těmto oblastem mají skoro všechny Panny a je pouze na nich samotných, zda toho využijí či nikoliv. Lidé, kteří mají zvýrazněny energie Panny ve svém nativním horoskopu, se začnou zdravotním stavem zabývat buď pracovně, nebo si najdou zajímavého koníčka, anebo se z nich stávají lidé, kteří neustále hlídají svůj zdravotní stav. Špatně zvládnuté energie Panny mohou vést až k tomu, že se z lidí stávají hypochondři. U některých lidí se nezvládnuté energie naopak projeví tím, že se kolem nich vyskytují nemocní lidé. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě žít, o skladbu jídelníčku anebo o nějakou formu léčení. Při novoluní anebo úplňku ve znamení Panny jsou vhodné rituály na zdraví. Zdraví bychom si měli všichni hlídat a předcházet tak stresovým situacím, protože naše fyzické zdraví souvisí s naší psychikou a kdykoliv řešíme nějaký životní problém, strachy, vztahové věci, finanční nerovnováhu, prostě cokoli, vždy se to dříve, či později promítne na našem zdraví. Je jen na nás samotných, jak dokážeme těmto negativním náladám podléhat anebo se necháme srazit na kolena. S tím také souvisí pozitivní myšlení, dobrá nálada a pevná víra ve své schopnosti
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá dobře zvládnuty energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, často ale brzdí i lidi, kteří žijí v jeho okolí, což dříve, či později přináší problémy ve vztazích. Panny si musí dávat pozor na to, aby nedusily osobnosti jiných lidí, kteří vedle nich žijí. Lidé, kteří mají zvýrazněné osobnosti Panny, jsou často neúprosnými kritiky. Na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních vidí téměř vše. A tak se stává, že kritizují a nadávají na všechno kolem sebe. Jejich okolí to vnímá ovšem velmi těžce, povětšinou poté na řadu přicházejí spory. Panny tím, že se na svět dívají kritickým okem, zamořují samozřejmě i své nitro. Lidé, kteří chtějí mít dobře zvládnuty energie Panny, by se měli dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Navíc Panny kritizují často své okolí proto, že sami sobě nevěří, nebo nevěří tomu, že může být lépe. A i když jsou velmi schopní, nedosahují vedoucích pozic, protože si nevěří, že by to zvládli. Nepodaří se jim vyniknout a stát v čele, i když na to mají. Ten, kdo nemá zvládnuté energie Panny, si nevěří, má snížené sebevědomí a ať si to uvědomuje nebo ne, tento postoj ho brzdí ve vývoji. Člověk, který je někým nebo něčím brzděn a nemá volnou cestu k tomu, aby se rozvíjel, aby si plnil to, po čem touží, se pak stává nespokojeným. Proto vnímejte sami sebe jako schopného a důvěryhodného jedince a vaše okolí vám to dá za nějaký čas jasně najevo.

Dobré hospodaření, šetření, praktičnost

Panny jsou dobrými hospodáři, ale často kolem sebe nechávají i věci, které už dávno dosloužily, protože je neumí vyhodit, a tím mohou ostatním lidem lézt na nervy. Ve dnech, kdy je novoluní, nebo úplněk v Panně se můžete nejen zamyslet sami nad sebou, jak zvládáte energie Panny, ale udělat si rituál na dobré životní hospodaření, zdraví, zdravý domov, prevenci proti nemocem.

Kontrola a práce s financemi

Mít správně zvládnuté energie Panny značí pro nás pro všechny – být dobrými hospodáři a nevydávat peníze ledabyle na cokoliv a naopak mít je pod kontrolou, umět je správně a bezpečně zhodnotit. Pokud to nezvládáme, pak můžeme být nespokojeni a nadáváme na všechny a na všechno, jen nehledáme pravou příčinu u sebe. Proto se v období úplňku a novoluní v Panně zamyslete se nad tím, zda umíte dobře pracovat s financemi a zda máte v pořádku své papíry ohledně smluv a financí zkontrolujte si své finance. Když je novoluní, nebo úplněk ve znamení Panny, tak se výborně řeší záležitosti kolem financí a veškerých investic.

Rituály a zaříkávání na řešení problémů, nalezení informací, věcí nebo lidí. Zaříkávání důležitých rozhodnutí, udržení přesnosti ve výzkumu, dosažení dobrých výsledků u zkoušek, omezení chyb, sebeanalýza pro svůj osobní růst, odhalené mylné diagnózy. Zaříkávadla na zlepšení techniky rituálu a vyslovování zaříkávadel. Porozumění výhod techniky nebo nalezení osoby, která může pomoci v dosažení jistého cíle.

Zdraví pod vlivem energie Panny

Každý člověk by se měl aktivně věnovat svému zdravotnímu stavu. A když jsou dny ve znamení Panny, platí to dvojnásob. V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma i v těle vše pročistit. Důležité v těchto dnech, je také přemýšlet o potravinách, které konzumujeme, zda jsou vhodné pro vaše zdraví a obsahují dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních důležitých látek. V těchto dnech je potřeba dbát nejen na svůj žaludek, ale také na slinivku, střeva a vlastně na veškeré funkce, které se týkají trávení. Navíc jsou to dny, ve kterých je potřeba zvednout si své sebevědomí a naplánovat si to tak, aby člověk žil a měl pocit dostatku. Jestliže některá z těchto oblastí nefunguje tak, jak má, mohou se projevit problémy kolem trávení. Je potřeba myslet pozitivně, chodit na procházky, nejlépe do přírody. Každé ráno vypijte sklenici vlažné vody. V těchto dnech pijte čaj z meduňky. Cvičte břišní cviky. Uvolněte trávení.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/luna-v-jednotlivych-znamenich-zverokruhu/luna-v-panne/

Živlem znamení Panny je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s inteligencí planety Merkur. Je to znamení metodické se smyslem pro detail. Období Měsíce v Panně je charakteristické problémy se zdravím a zodpovědností. Všichni mají potřebu uklízet, rovnat a zavádět systémy. Klíčové slovo je „služba", klíčová myšlenka „analyzuji".

Znamení Panny vládne Merkur - planeta intelektu a komunikace. Proto jsou dny, kdy je Luna v Panně, vhodné pro intelektuální práci, především takovou, kde je třeba analýzy a logického pohledu. Lidé jsou při této fázi kritičtější a zaměřeni více na detaily. Je to ideální doba pro studium a zařizování praktických záležitostí. Tato konstelace v nás vzbuzuje potřebu řešit problémy, třídit, rovnat a také pomáhat druhým. Zaměřte se na své zdraví. Vhodná doba pro změnu životního stylu. Přesazujte pokojové a balkonové květiny a rostliny.

Lidé narození v Panně jsou chytří, tiší a praktičtí. Než něco udělají, dobře si to rozmyslí. Panny si vše umí dobře zorganizovat. Jejich stinnou stránkou je však sklon k egoismu. Mají výborný pozorovací talent, typickou vlastností je pečlivost, metodika a systém, ovšem se sklonem k pedantství. Panny nesnášejí nepořádek. Při týmové práci nebývají Panny příliš oblíbené, protože ke všemu mají spoustu kritických připomínek. Jejich kritika může být až destruktivní. Samy však kritiku nesnesou, snadno se urazí a je pak jen velmi těžké si jim zavděčit. Umí rozlišovat, jsou přísní, nesmírně čistí a upravení. Jsou taktní a diplomatičtí, takže se z nich stávají výborní vyjednavači. Panny mají sklony k nervozitě a přecitlivělosti, protože si nevěří. Skvěle dovedou pracovat se slovy. Lunu v tomto znamení mívají často spisovatelé. Měly by se vyvarovat nadměrné kritičnosti a odsuzování. Jejich vysoká úroveň a očekávání mohou v druhých vzbudit pocity méněcennosti a trapnosti. Díky metodickému přístupu bývají velice často úspěšné. Mají smysl pro detail, takže jejich domovy jsou bezchybné, kanceláře upořádané, všechny plány pečlivě vypracované. Chyby neodpouštějí. Tato upjatost je někdy může omezovat, ale s troškou pružnosti a přizpůsobivosti by byla výhodou. Jako partneři jsou spolehliví a věrní, dovedou zacházet s penězi a dobře je investovat. Jejich přístup k partnerství je naprosto korektní a o vše velmi prakticky pečují. Na druhé straně může chorobná pořádkumilovnost vyvolávat napětí v rodině. Rodiče s Lunou v Panně by se měli dokázat uvolnit a dovolit dětem, aby si alespoň chvilku zadováděly.

Pokud je Luna v Panně, očekávejme výkonné a praktické období. Teď nastane čas započat práci, která má k něčemu vést. Je to i vhodné období na úklid v duši, těle i okolo sebe. Moc se nepohrneme do společnosti a raději budeme trávit čas doma. S Lunou v Panně je možné přicházet s praktickými, třeba i omezujícími nápady a řešeními, protože je zde velká pravděpodobnost, že pokud budou naše plány rozumné, pak budou mít též šanci na přijetí. Je to i vhodný čas na zbavování se různých zlozvyků, zkostnatělých vzorců a špatných schémat myšlení.

Novoluní v Panně připomíná, že je třeba se vyhnout nadměrné kritičnosti, že je třeba začít si více věřit.

Úplněk v Panně vyvolává neklid a silné psychické vlivy.

ENERGIE PANNY

Zdraví a zdravý způsob života

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí s léčitelskými schopnostmi. Dispozice k těmto oblastem mají skoro všechny Panny a je pouze na nich samotných, zda toho využijí či nikoliv. Lidé, kteří mají zvýrazněny energie Panny ve svém nativním horoskopu, se začnou zdravotním stavem zabývat buď pracovně, nebo si najdou zajímavého koníčka, anebo se z nich stávají lidé, kteří neustále hlídají svůj zdravotní stav. Špatně zvládnuté energie Panny mohou vést až k tomu, že se z lidí stávají hypochondři. U některých lidí se nezvládnuté energie naopak projeví tím, že se kolem nich vyskytují nemocní lidé. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě žít, o skladbu jídelníčku anebo o nějakou formu léčení. Při novoluní anebo úplňku ve znamení Panny jsou vhodné rituály na zdraví. Zdraví bychom si měli všichni hlídat a předcházet tak stresovým situacím, protože naše fyzické zdraví souvisí s naší psychikou a kdykoliv řešíme nějaký životní problém, strachy, vztahové věci, finanční nerovnováhu, prostě cokoli, vždy se to dříve, či později promítne na našem zdraví. Je jen na nás samotných, jak dokážeme těmto negativním náladám podléhat anebo se necháme srazit na kolena. S tím také souvisí pozitivní myšlení, dobrá nálada a pevná víra ve své schopnosti
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá dobře zvládnuty energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, často ale brzdí i lidi, kteří žijí v jeho okolí, což dříve, či později přináší problémy ve vztazích. Panny si musí dávat pozor na to, aby nedusily osobnosti jiných lidí, kteří vedle nich žijí. Lidé, kteří mají zvýrazněné osobnosti Panny, jsou často neúprosnými kritiky. Na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních vidí téměř vše. A tak se stává, že kritizují a nadávají na všechno kolem sebe. Jejich okolí to vnímá ovšem velmi těžce, povětšinou poté na řadu přicházejí spory. Panny tím, že se na svět dívají kritickým okem, zamořují samozřejmě i své nitro. Lidé, kteří chtějí mít dobře zvládnuty energie Panny, by se měli dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Navíc Panny kritizují často své okolí proto, že sami sobě nevěří, nebo nevěří tomu, že může být lépe. A i když jsou velmi schopní, nedosahují vedoucích pozic, protože si nevěří, že by to zvládli. Nepodaří se jim vyniknout a stát v čele, i když na to mají. Ten, kdo nemá zvládnuté energie Panny, si nevěří, má snížené sebevědomí a ať si to uvědomuje nebo ne, tento postoj ho brzdí ve vývoji. Člověk, který je někým nebo něčím brzděn a nemá volnou cestu k tomu, aby se rozvíjel, aby si plnil to, po čem touží, se pak stává nespokojeným. Proto vnímejte sami sebe jako schopného a důvěryhodného jedince a vaše okolí vám to dá za nějaký čas jasně najevo.

Dobré hospodaření, šetření, praktičnost

Panny jsou dobrými hospodáři, ale často kolem sebe nechávají i věci, které už dávno dosloužily, protože je neumí vyhodit, a tím mohou ostatním lidem lézt na nervy. Ve dnech, kdy je novoluní, nebo úplněk v Panně se můžete nejen zamyslet sami nad sebou, jak zvládáte energie Panny, ale udělat si rituál na dobré životní hospodaření, zdraví, zdravý domov, prevenci proti nemocem.

Kontrola a práce s financemi

Mít správně zvládnuté energie Panny značí pro nás pro všechny – být dobrými hospodáři a nevydávat peníze ledabyle na cokoliv a naopak mít je pod kontrolou, umět je správně a bezpečně zhodnotit. Pokud to nezvládáme, pak můžeme být nespokojeni a nadáváme na všechny a na všechno, jen nehledáme pravou příčinu u sebe. Proto se v období úplňku a novoluní v Panně zamyslete se nad tím, zda umíte dobře pracovat s financemi a zda máte v pořádku své papíry ohledně smluv a financí zkontrolujte si své finance. Když je novoluní, nebo úplněk ve znamení Panny, tak se výborně řeší záležitosti kolem financí a veškerých investic.

Rituály a zaříkávání na řešení problémů, nalezení informací, věcí nebo lidí. Zaříkávání důležitých rozhodnutí, udržení přesnosti ve výzkumu, dosažení dobrých výsledků u zkoušek, omezení chyb, sebeanalýza pro svůj osobní růst, odhalené mylné diagnózy. Zaříkávadla na zlepšení techniky rituálu a vyslovování zaříkávadel. Porozumění výhod techniky nebo nalezení osoby, která může pomoci v dosažení jistého cíle.

Zdraví pod vlivem energie Panny

Každý člověk by se měl aktivně věnovat svému zdravotnímu stavu. A když jsou dny ve znamení Panny, platí to dvojnásob. V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma i v těle vše pročistit. Důležité v těchto dnech, je také přemýšlet o potravinách, které konzumujeme, zda jsou vhodné pro vaše zdraví a obsahují dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních důležitých látek. V těchto dnech je potřeba dbát nejen na svůj žaludek, ale také na slinivku, střeva a vlastně na veškeré funkce, které se týkají trávení. Navíc jsou to dny, ve kterých je potřeba zvednout si své sebevědomí a naplánovat si to tak, aby člověk žil a měl pocit dostatku. Jestliže některá z těchto oblastí nefunguje tak, jak má, mohou se projevit problémy kolem trávení. Je potřeba myslet pozitivně, chodit na procházky, nejlépe do přírody. Každé ráno vypijte sklenici vlažné vody. V těchto dnech pijte čaj z meduňky. Cvičte břišní cviky. Uvolněte trávení.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/luna-v-jednotlivych-znamenich-zverokruhu/luna-v-panne/

Živlem znamení Panny je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s inteligencí planety Merkur. Je to znamení metodické se smyslem pro detail. Období Měsíce v Panně je charakteristické problémy se zdravím a zodpovědností. Všichni mají potřebu uklízet, rovnat a zavádět systémy. Klíčové slovo je „služba", klíčová myšlenka „analyzuji".

Znamení Panny vládne Merkur - planeta intelektu a komunikace. Proto jsou dny, kdy je Luna v Panně, vhodné pro intelektuální práci, především takovou, kde je třeba analýzy a logického pohledu. Lidé jsou při této fázi kritičtější a zaměřeni více na detaily. Je to ideální doba pro studium a zařizování praktických záležitostí. Tato konstelace v nás vzbuzuje potřebu řešit problémy, třídit, rovnat a také pomáhat druhým. Zaměřte se na své zdraví. Vhodná doba pro změnu životního stylu. Přesazujte pokojové a balkonové květiny a rostliny.

Lidé narození v Panně jsou chytří, tiší a praktičtí. Než něco udělají, dobře si to rozmyslí. Panny si vše umí dobře zorganizovat. Jejich stinnou stránkou je však sklon k egoismu. Mají výborný pozorovací talent, typickou vlastností je pečlivost, metodika a systém, ovšem se sklonem k pedantství. Panny nesnášejí nepořádek. Při týmové práci nebývají Panny příliš oblíbené, protože ke všemu mají spoustu kritických připomínek. Jejich kritika může být až destruktivní. Samy však kritiku nesnesou, snadno se urazí a je pak jen velmi těžké si jim zavděčit. Umí rozlišovat, jsou přísní, nesmírně čistí a upravení. Jsou taktní a diplomatičtí, takže se z nich stávají výborní vyjednavači. Panny mají sklony k nervozitě a přecitlivělosti, protože si nevěří. Skvěle dovedou pracovat se slovy. Lunu v tomto znamení mívají často spisovatelé. Měly by se vyvarovat nadměrné kritičnosti a odsuzování. Jejich vysoká úroveň a očekávání mohou v druhých vzbudit pocity méněcennosti a trapnosti. Díky metodickému přístupu bývají velice často úspěšné. Mají smysl pro detail, takže jejich domovy jsou bezchybné, kanceláře upořádané, všechny plány pečlivě vypracované. Chyby neodpouštějí. Tato upjatost je někdy může omezovat, ale s troškou pružnosti a přizpůsobivosti by byla výhodou. Jako partneři jsou spolehliví a věrní, dovedou zacházet s penězi a dobře je investovat. Jejich přístup k partnerství je naprosto korektní a o vše velmi prakticky pečují. Na druhé straně může chorobná pořádkumilovnost vyvolávat napětí v rodině. Rodiče s Lunou v Panně by se měli dokázat uvolnit a dovolit dětem, aby si alespoň chvilku zadováděly.

Pokud je Luna v Panně, očekávejme výkonné a praktické období. Teď nastane čas započat práci, která má k něčemu vést. Je to i vhodné období na úklid v duši, těle i okolo sebe. Moc se nepohrneme do společnosti a raději budeme trávit čas doma. S Lunou v Panně je možné přicházet s praktickými, třeba i omezujícími nápady a řešeními, protože je zde velká pravděpodobnost, že pokud budou naše plány rozumné, pak budou mít též šanci na přijetí. Je to i vhodný čas na zbavování se různých zlozvyků, zkostnatělých vzorců a špatných schémat myšlení.

Novoluní v Panně připomíná, že je třeba se vyhnout nadměrné kritičnosti, že je třeba začít si více věřit.

Úplněk v Panně vyvolává neklid a silné psychické vlivy.

ENERGIE PANNY

Zdraví a zdravý způsob života

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí s léčitelskými schopnostmi. Dispozice k těmto oblastem mají skoro všechny Panny a je pouze na nich samotných, zda toho využijí či nikoliv. Lidé, kteří mají zvýrazněny energie Panny ve svém nativním horoskopu, se začnou zdravotním stavem zabývat buď pracovně, nebo si najdou zajímavého koníčka, anebo se z nich stávají lidé, kteří neustále hlídají svůj zdravotní stav. Špatně zvládnuté energie Panny mohou vést až k tomu, že se z lidí stávají hypochondři. U některých lidí se nezvládnuté energie naopak projeví tím, že se kolem nich vyskytují nemocní lidé. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě žít, o skladbu jídelníčku anebo o nějakou formu léčení. Při novoluní anebo úplňku ve znamení Panny jsou vhodné rituály na zdraví. Zdraví bychom si měli všichni hlídat a předcházet tak stresovým situacím, protože naše fyzické zdraví souvisí s naší psychikou a kdykoliv řešíme nějaký životní problém, strachy, vztahové věci, finanční nerovnováhu, prostě cokoli, vždy se to dříve, či později promítne na našem zdraví. Je jen na nás samotných, jak dokážeme těmto negativním náladám podléhat anebo se necháme srazit na kolena. S tím také souvisí pozitivní myšlení, dobrá nálada a pevná víra ve své schopnosti
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá dobře zvládnuty energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, často ale brzdí i lidi, kteří žijí v jeho okolí, což dříve, či později přináší problémy ve vztazích. Panny si musí dávat pozor na to, aby nedusily osobnosti jiných lidí, kteří vedle nich žijí. Lidé, kteří mají zvýrazněné osobnosti Panny, jsou často neúprosnými kritiky. Na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních vidí téměř vše. A tak se stává, že kritizují a nadávají na všechno kolem sebe. Jejich okolí to vnímá ovšem velmi těžce, povětšinou poté na řadu přicházejí spory. Panny tím, že se na svět dívají kritickým okem, zamořují samozřejmě i své nitro. Lidé, kteří chtějí mít dobře zvládnuty energie Panny, by se měli dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Navíc Panny kritizují často své okolí proto, že sami sobě nevěří, nebo nevěří tomu, že může být lépe. A i když jsou velmi schopní, nedosahují vedoucích pozic, protože si nevěří, že by to zvládli. Nepodaří se jim vyniknout a stát v čele, i když na to mají. Ten, kdo nemá zvládnuté energie Panny, si nevěří, má snížené sebevědomí a ať si to uvědomuje nebo ne, tento postoj ho brzdí ve vývoji. Člověk, který je někým nebo něčím brzděn a nemá volnou cestu k tomu, aby se rozvíjel, aby si plnil to, po čem touží, se pak stává nespokojeným. Proto vnímejte sami sebe jako schopného a důvěryhodného jedince a vaše okolí vám to dá za nějaký čas jasně najevo.

Dobré hospodaření, šetření, praktičnost

Panny jsou dobrými hospodáři, ale často kolem sebe nechávají i věci, které už dávno dosloužily, protože je neumí vyhodit, a tím mohou ostatním lidem lézt na nervy. Ve dnech, kdy je novoluní, nebo úplněk v Panně se můžete nejen zamyslet sami nad sebou, jak zvládáte energie Panny, ale udělat si rituál na dobré životní hospodaření, zdraví, zdravý domov, prevenci proti nemocem.

Kontrola a práce s financemi

Mít správně zvládnuté energie Panny značí pro nás pro všechny – být dobrými hospodáři a nevydávat peníze ledabyle na cokoliv a naopak mít je pod kontrolou, umět je správně a bezpečně zhodnotit. Pokud to nezvládáme, pak můžeme být nespokojeni a nadáváme na všechny a na všechno, jen nehledáme pravou příčinu u sebe. Proto se v období úplňku a novoluní v Panně zamyslete se nad tím, zda umíte dobře pracovat s financemi a zda máte v pořádku své papíry ohledně smluv a financí zkontrolujte si své finance. Když je novoluní, nebo úplněk ve znamení Panny, tak se výborně řeší záležitosti kolem financí a veškerých investic.

Rituály a zaříkávání na řešení problémů, nalezení informací, věcí nebo lidí. Zaříkávání důležitých rozhodnutí, udržení přesnosti ve výzkumu, dosažení dobrých výsledků u zkoušek, omezení chyb, sebeanalýza pro svůj osobní růst, odhalené mylné diagnózy. Zaříkávadla na zlepšení techniky rituálu a vyslovování zaříkávadel. Porozumění výhod techniky nebo nalezení osoby, která může pomoci v dosažení jistého cíle.

Zdraví pod vlivem energie Panny

Každý člověk by se měl aktivně věnovat svému zdravotnímu stavu. A když jsou dny ve znamení Panny, platí to dvojnásob. V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma i v těle vše pročistit. Důležité v těchto dnech, je také přemýšlet o potravinách, které konzumujeme, zda jsou vhodné pro vaše zdraví a obsahují dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních důležitých látek. V těchto dnech je potřeba dbát nejen na svůj žaludek, ale také na slinivku, střeva a vlastně na veškeré funkce, které se týkají trávení. Navíc jsou to dny, ve kterých je potřeba zvednout si své sebevědomí a naplánovat si to tak, aby člověk žil a měl pocit dostatku. Jestliže některá z těchto oblastí nefunguje tak, jak má, mohou se projevit problémy kolem trávení. Je potřeba myslet pozitivně, chodit na procházky, nejlépe do přírody. Každé ráno vypijte sklenici vlažné vody. V těchto dnech pijte čaj z meduňky. Cvičte břišní cviky. Uvolněte trávení.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/luna-v-jednotlivych-znamenich-zverokruhu/luna-v-panne/
UPOZORNĚNÍ!!! pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

CO NÁM PŘINESE ROK 2018 Z HLEDISKA ENERGIE ČÍSEL INTUICE A KARMICKÝCH SOUVISLOSTÍ
 
ROK OSVÍCENÍ, INSPIRACE A OSOBNÍHO RŮSTU, EMOCÍ A PŘEDEVŠÍM ZKOUŠEK V OBLASTI VZTAHŮ. V POPŘEDÍ TOHOTO ROKU BUDOU MEZILIDSKÉ VZTAHY, HLEDÁNÍ ROVNOVÁHY A CITŮ.
 
JDE O ZLOMOVÝ ROK, KDY ŽÁDNÝ VZTAH NEZŮSTANE STEJNÝ, JAKO BYL DŘÍVE. PARTNERSKÉ VZTAHY PROJDOU ZÁSADNÍ A OSUDOVOU ZKOUŠKOU. SLABÉ VZTAHY, KTERÉ NEMAJÍ SPOLEČNOU BUDOUCNOST, SE ROZPADNOU, A TY SILNÉ SE POSÍLÍ.
 
TÉMATA ROKU 2018 – CITLIVOST, INTUICE, ŠESTÝ SMYSL, DIPLOMACIE, KLID, LASKAVOST, NĚŽNOST, PŘÁTELSTVÍ, LÁSKA, USMÍŘENÍ

2018 = 2 + 0 + 1 + 8 = 3 + 8 = 11 = 2

Sudá čísla = pasivita a schopnost přijímat

Lichá čísla = aktivita a dynamičnost
 
CELKOVÝ SOUČET ROKU 2018 JE POD ČÍSLEM 11/2,
které nám propůjčí ohromnou kreativitu a dvojnásobnou sebedůvěru. Pouze nevyzrálí jedinci mohou mít tento rok náročný a budou se muset naučit, co to je spolupráce, protože ti budou zvládat život pod vlivem čísla dvě.
Součet roku se odvíjí od čísla 11, respektive dvě z pohledu běžné numerologie je číslo 2 číslem zvýšené intuice, mimosmyslového vnímání a také partnerství. Toto číslo však přichází prostřednictvím čísla 11, což značí dva jednotlivce, kteří pouze ve výjimečných případech a většinou pod tíhou osudu dojdou až k osvícenému mistrovství splynutím dvou vesmírů v jeden celek. Dvojité nejtěžší zkoušky, kdy každý zvlášť může zakoušet dilema mezi partnerskou umírněností a vyvážeností a osobní perspektivou ve vidině finančních zisků. Ti z nás, kteří dostatečně pokročili, budou odměněni dokonalým partnerským protějškem pro život a navíc i finanční odměnou v tomto roce karmy osmičky, která je o financích, ale také materiální karmě.
 
2 = PSYCHICKÉ JÁ, INTUICE, VNÍMÁNÍ, LÁSKA, CIT, VZTAHY, PARTNERSTVÍ, DIPLOMACIE, EMAPTIE, EMOCE, PÉČE, UMĚLECKÉ SKLONY, ALE TAKÉ ZÁVISLOSTI, PŘECITLIVĚLOST, CITOVÉ PROBLÉMY. V ŘEČI ČÍSEL DVOJKA ZNAMENÁ TI DRUZÍ A JÁ.

11 = JE NESMÍRNĚ MOCNÉ ČÍSLO, KTERÉ PATŘÍ DO SLUPINY MISTROVKÝCH ČÍSEL, MÁ OBROVSKÝ POTENCIÁL, PŘINÁŠÍ ROZHODNOST, DUCHOVNÍ SÍLU, ENERGII, NEBOJÁCNOST A SEBEVĚDOMÍ.

0 = JAK JSME V SOULADU S BOHEM

1 = FYZICKÉ JÁ, EGO, OSOBNÍ SÍLA A KOMUNIKACE, SLOVNÍ VYJADŘOVÁNÍ CITŮ, ZVLÁDÁNÍ AUTORIT, NAŠE MOŽNOSTI, PROSAZOVÁNÍ SE, INTELIGENCE A ZVLÁDÁNÍ AGRESIVITY. V ŘEČI ČÍSEL JEDNIČKA ZNAMENÁ KAŽDÝ SÁM ZA SEBE JAKO JEDNOTLIVEC A INDIVIDUALITA.

8 = KARMA, VLÁDA, VŮLE, LOGIKA, INTELEKT, ROVNOVÁHA, OBRAZUSCHOPNOST, DESPOTISMUS, DETAILY, ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI. V ŘEČI ČÍSEL OSMIČKA ZNAMENÁ, JAK VŠE PROŽÍVÁME SRDCEM, JAK MÁME SROVNANOU KARMU V RODOVÉ LINII MUŽŮ, JAK JSME SILNÍ.

PŘICHÁZÍ ROK OSUDOVÝCH ZAČÁTKŮ A TAKÉ KONCŮ

Jednička v roce 2017 byla soutěživá, průbojná, energická, se silnou vůlí chtíčem někdy i sobecká, dvojka je opakem, snaží se o klidnou rozmluvu, dohodou, diplomaticky, pomáháme druhým, spolupracujeme, jsme vyvážení mezi prací a odpočinkem a nic nepřeháníme ani na jedné či druhé straně, tedy v soukromí ani v práci. Proto někteří se mohou uzavřít sami v sobě a jiní se obětovat pro druhé, ani jedno není správná volba a cesta, máme v tomto roce pochopit oba úhly pohledu a umět je propojit a vyvážit. Budeme-li se řídit intuicí a dělat jen to, v čem se cítíme dobře, můžeme proplout vodami roku 2018 naprosto s přehledem. Proto je vhodné nespěchat, na nic netlačit, nepodceňovat sebe ani druhé, dopřát si dostatek času na svá rozhodnutí proto, abychom si na věc utvořili vlastní názor a plán podle sebe. Nedovolte ostatním, aby na vás vyvíjeli tlak. Půjdeme více do sebe. Bude důležité, abychom se více zaměřili na své JÁ, a současně respektovali i své vnitřní potřeby, a našli tak při pracovním vytížení i čas pro sebe a to nejlépe v přírodě. Ti z nás, kteří v roce 2017 postavili pevně základy svého života, budou pokračovat v nadstavbě všeho, co započali s jasnou vizí a cílem, hůře na tom budou ti, kteří nevědí, kam směřují a nepochopili rok duchovního růstu a volání své duše v roce 2017, tak ty čeká rok dřiny a potu, aby vše, co zameškali, stačili dohonit. Ti z nás, co se dopustili v minulém roce velkých chyb, dostanou příležitost vše napravit. Velkým varováním a zkouškou je tento rok pro ty, kteří se honili jen za kariérou a zisky, mamonem a materiálními věcmi, vedoucím či vůdčím postavením a ze strachu před rozhodnutím najít svůj partnerský protějšek se upnuli jen na kariéru, takoví jedinci mohou v osmičkovém roce karmy přijít o všechno, zejména falešní proroci guruové, esoterici, kteří si jen na duchovní hráli, ale reálný život tak již v souladu s duchovními zákony nežili. Bude odděleno zrno od plev a dostatek času pro přemýšlení najdou ti, kteří o vše přijdou. Neprávem ponížení lidé, kteří našli pokoru a pochopili důvod těchto životních zkoušek, změnili své chování, tito lidé budou oceněni dharmou – dary z nebes přímo od Boha. Naopak ti, co druhým záměrně ubližovali, škodili, záviděli, činili příkoří a dlouhodobě unikali spravedlnosti, budou také vyneseni na světlo a před zákonem již tak snadno neschovají svou zodpovědnost. Tito lidé, kterým narostlo ego a mohli roky proplouvat podvody, úskoky a lží se spravedlnosti a odplaty v roce karmy nevyhnou. Každý dostane jen to, co si zasloužil svým jednáním i skutky.

Nikdo nic nedostane zadarmo. Vše si budeme muset tvrdě odpracovat, jak postup v kariéře tak i lepší finanční ohodnocení. Bohužel někteří lidé mohou zažít i destrukční období a přijít o vše, co doposud budovali. Co je nefunkční, zastaralé, bez možnosti růstu musí odejít a uvolnit tak místo a udělat pomyslný prostor pro stavbu nového. Probudí se také naše sexualita a především touha po spřízněné duši u osamělých lidí. Pocítit můžeme příval smyslnosti. Mnohé partnerské krize mohou být vyřešeny, je-li láska jejich motorem, dohoda, diplomacie a umění naslouchat tomu druhému. Jiní dospějí k definitivním rozchodům tak, aby mohli povstat z popela a zregenerovat se natolik, aby znovu uvěřili v sílu lásky a šli vstříc svým partnerským protějškům, protože dva jsou vždy více než jeden.


Úkolem jednotlivců bude v tomto roce pochopit, že dvě samostatné jednotky dojdou vzájemným splynutím k vyšší kvalitě úrovně bytí, prozření a pochopení, že život ve dvou je to, po čem ve skrytu duše touží a bojí se to buď přiznat, anebo zranění z minulosti, jenže pokud neotevřete znovu svá srdce, k čemuž vybízí i osmička, nemůžete hledat partnera, se kterým budete souznít, ale naopak si přitáhnete svým strachem opět někoho, kdo vám bude jen něco zrcadlit nebo vám udělovat osudové lekce k vašemu růstu, či se stane pouze převozníkem. Letos máte jedinečnou příležitost každého člověka pochopit sílu spojení zdánlivě oddělených světů dvou jedinců a přijmout životní pravdu, že ve vesmíru a na celém světě vše funguje jen díky vyváženosti.

Pamatujte na to, že vše, co zažíváte, je vaší volbou a vždycky zažíváte takové věci, které potřebujete v dané etapě svého života ke svému pochopení a osobnímu růstu, abyste se dokázali posunout na své životní cestě. Dva jedinci, kteří dojdou ve spojení k číslu dva, což je číslo intuice, laskavosti, partnerství. Na druhé straně pro nevyvážené jedince může znamenat pohromu, která bude válcovat jejich vlastní ego, pýchu a hrdost, kdy zabrnká na struny našich nervů, přecitlivělosti a může strhnout na negativní odvrácenou tvář čísla dvě, což jsou závislosti, nenaplněné touhy a totální rozpad všeho, co jsme považovali za naše jistoty.

Proto pečlivě zvažujte všechny své kroky v roce 2018, které hodláte udělat. Nula nám dává prostor si vše důkladně rozmyslet a dostatek času dokud si nebudeme svým rozhodnutím jisti. Nejednejte pod tlakem okolností ani druhých lidí, unáhlená rozhodnutá by byla příliš bolestná ve svém důsledku a dopadu. Nula za dvojkou navíc poskytuje maximální Boží ochranu.

Dvacítka je číslem duševního rozvoje, milosrdenství a spásy. Je to komplexní a duševní číslo – číslo znovuzrození, regenerace a obnovy. Symbolizuje nový začátek na vyšším stupni, duchovní úrovni. Je jen na vás, zda toho využijete. Přináší intuici, vnitřní vhled, předtuchy, silnou senzibilitu a obezřetnost. Diplomacie, rozhovory a přátelské vztahy jsou jejími vůdci. Pomáhá činit rozhodnutí. Bohužel má tendenci stagnovat a neprovádět své vlastní uzemnění. Ráda má vše pod kontrolou

Osmnáctka je dvojsmyslné číslo, symbolizuje světlo a tmu, Slunce a Měsíc. Reprezentuje celistvost. Přináší srozumitelnost, sílu a odvahu. Je ochotna pomoci a je také velmi schopná. Hodně sní a může z toho integrovat užitečné znalosti do každodenního života. Nachází za temnotou a nejistotou spásu, světlo a řešení. Má však také tendenci se strachovat a pochybovat, manipulovat a inklinovat k chaosu. Vyhýbá se tak pak cestám, kterými by bylo příliš komplikované kráčet. Potom však musí jít často velkými oklikami a zbytečně si život komplikuje. Někteří jedinci se mohou díky číslu osmnáct zažívat silné emocionální výbuchy anebo finanční krachy, spojené také s rozpadem mnohaletých partnerských vztahů či spolupráce ve firmách a nemusejí energii tohoto čísla ustát. Upřímná láska a vstřícnost s větším pochopením bude tento rok velmi žádoucím jevem a těmto lidem zajistí číslo osmnáct dostatek energie, změny k lepšímu i finanční odměnu.

Za nulou pak následují čísla jedna a osm, která v konečném numerologickém součtu vedou k ukončovacímu číslu devět.

Devítka skládající se z osmnáctky

Podle prastarých učení je devítka filantropické číslo duchovního porozumění a odpovědnosti vůči druhým, číslo hledající pravdu, jež naslouchá hlasu vnějšího světa i hlasu nitra. Jde o velmi silné mentální číslo spojené s hlavou a myšlením. Devítka reprezentuje završení, dokončení, dokonání, naplnění a úplnost. Je cyklem uzavírajícího se cyklu započatého v jedničce a také symbolem konce pozemské pouti. Tudíž bychom se měli zamyslet, co jsme započali v roce 2017, jaké záležitosti jsme zde řešili, a co se nám v našem životě událo. Od toho se bude odvíjet to, co budeme prožívat v následujícím roce 2018. Půjde o karmický souhrn všeho, co jsme za posledních dvanáct měsíců prožili. Jak jsme pochopili a zpracovali svoji karmu. Může se nám podařit na nějakou dobu odpoutat se od karmy, ale nebude to nadlouho, protože tím, jak žijeme v přítomnosti, si tvoříme karmu novou. Pro ujasnění, existují tři druhy základní karmy. Karma pozitivní – odčiněná karma, kdy negativní činy nahradíme dobrými skutky a tím karmu zlepšíme. Karma negativní, která je souhrnem špatných činů a karma neutrální.
 
JAK ZVLÁDNOUT SILNÉ VIBRACE ROKU 2018

Budeme-li otevření a dokážeme-li přijmout i takové změny, které jsou pro nás nepředstavitelné, pak můžeme zvládat silné energie tohoto roku lépe. Bude třeba umět se podívat na věci z druhého úhlu pohledu, takže mnozí se mohou cítit jako v opozici, pak je třeba najít zlatou střední cestu a pochopit svůj protějšek, ať se již jedná o vztahy partnerské nebo pracovní kamarádské či rodinné. Naše představy se mohou rozcházet a uměním bude umět přijmout realitu života. Do životní cesty nám mohou vstoupit noví lidé, kteří se tak stanou neoddělitelnou součástí našeho života. Manipulativní chování, snaha toho druhého spoutat citovou závislostí či jinými pouty, lest a přetvářka se mohou stát pro dotyčné jedince velmi nebezpečnými, protože následný rok 2019 nám vše sečte a podtrhne, zejména ukončí vše, co vzniklo nečestným způsobem.

OBEZŘETNÍ BY MĚLI BÝT VŠICHNI, KTEŘÍ SE NARODILI 2., 11., 20. a 29. DNE V JAKÉMKLI MĚSÍCI, DÁLE LIDÉ S NEZPRACOVANOU A NEPOCHOPENOU KARMOU V DATU NAROZENÍ ZEJMÉNA OSMIČKOVÝM KARMICKÝM ZATÍŽENÍM V DATU NAROZENÍ, AŤ JIŽ JAKO ŽIVOTNÍ ČÍSLO, NEBO JAKO ČÍSLO OSOBNÍHO ROKU UMOCNĚNÉ TAKÉ DEVÍTILETÝM OSMIČKOVÝM CYKLEM. JDE O KARMU MATERIÁLNÍ PARTNERSKOU SOUVISEJÍCÍ S RODOVOU LINIÍ MUŽŮ. V ÚVAHU LZE BRÁT I KARMICKOU ZÁTĚŽ VE VZORCI OSUDU NAŠEHO JMÉNA A PŘÍJMENÍ, ALE TO JE JIŽ O JEDNOTLIVCÍCH.

U těchto lidí se vibrace roku 2018 projeví mnohem silněji než u jiných. Tento rok jim může převrátit celý jejich dosavadní život vzhůru nohama a to jak v pozitivním, ta k i negativním slova smyslu. To bude záležet na každém jednotlivci. Tito lidé budou v letošním roce 2018 postaveni před zásadní volby, které prověří nejen jejich charakter, ale i jejich žebříček hodnot. Tento rok je pro tyto lidi karmickým kanálem, tedy křižovatkou, kterou si zvolili ještě před svým narozením duše svobodně a věřte, že žádnému z nás není naloženo víc, než by mohl unést. Stejně tak lidé s životním číslem 2 mohou být postaveni před závažná životní rozhodnutí. Jejich osudové zkoušky se mohou projevovat zejména v partnerských vztazích, rodině a nejbližším okolí. Pro všechny ostatní se působení tohoto roku bude projevovat právě prostřednictvím těchto lidí nesoucí si životní číslo 2 nebo narozené v dvojkové dny.

DVOJKA

Číslo dvě je magickým číslem, protože bez něj by neexistoval žádný vývoj. V magické rovině je tím hlavním číslem našeho života, dvojitou spirálou, ve které jsou naprogramovány dědičné vlohy. Toto číslo je symbolem polarity a protikladů, ale také symbolem spojení a prvním ryze ženským číslem. Číslo dvě symbolizují dva polokruhy otočené k sobě. Jde o vyjádření celkové světové duality.  

Dvojkový rok se bude výborně hodit k navazování vztahů. Pro osamělé to znamená, že mohou najít novou lásku. Vaše intuice bude posílena. Pokud se necháte vést svým vnitřním JÁ, pak se jistě přirozeně dostanete tam, kde máte být. Věřte sami sobě, vlastní pravdě a síle, naučte se říkat NE, pokud to tak skutečně cítíte. Pokud to bude nutné, pak si stanovte své hranice, přes které není radno pak chodit. Buďte pozorní a snažte se odpoutat od negativního chování, jako jsou závist, hněv, zloba, touha po moci, žárlivost, pomstychtivost, ale také destruktivní vášeň a citová závislost.
 
ZDRAVÍ

DVOJKA NA ENERGETICKÉ ÚROVNI SOUVISÍ SE STRESEM, NEKLIDEM, NERVY, PÁTEŘÍ, DEPRESEMI, PLÍCEMI, LEDVINAMI A MOČOVÝMI CESTAMI.

JEDNIČKA VE DVOJITÉ SÍLE 11 NA ENERGETICKÉ ÚROVNI ZNAMENÁ STŘEVA, BŘICHO, TRÁVENÍ, PERISTALTIKA STŘEV A VŠECHNY ORGÁNY ULOŽENÉ V BŘIŠE, PŘI IZOLOVANÝCH JEDNIČKÁCH – PORUCHY OSOBNOSTI, STRACH, FÓBIE, PSYCHICKÉ I FYZICKÉ OBTÍŽE.

OSMIČKA NA ENERGETICKÉ ÚROVNI V OBLASTI ZDRAVÍ JE POD OSMIČKOU SRDCE A MOŽNÉ SKRYTÉ SRDEČNÍ VADY, PŘI IZOLACI OSMIČEK – AGRESIVNÍ FYZICKÉ ÚTOKY, SEBEPOŠKOZOVÁNÍ, METABOLISMUS, OBEZITA, RIZIKA PORANĚNÍ, OBEZITA, EPISLEPSIE.

Důležité bude cítit se bezpečně a pobývat v blízkosti svých nejmilejších lidí, nastavit si své vnitřní hodiny. Pokud se budeme cítit spokojení, odpočatí, pak lépe budeme zvládat tento karmický rok. Pokud se objeví příznaky nemocí, pak je třeba léčit nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni psychické a uvědomit si příčinu možných spouštěčů těchto nemocí či našeho neúspěchu, nespokojenosti ve spojitosti s životními událostmi, rodinou, prací, vztahy, financemi. Dáme-li na svá citlivá upozornění a to, jak naše tělo reaguje, můžeme předejít vzniku spoustě případných nemocí. Nezahlcujme tělo přílišnými emocemi, špatným způsobem stravování, nesprávným rozvrhem dne, pitným režimem, přepracovaností a nedostatečným pohybem. Pak můžeme mít dostatek energie i na rozdávání těm, kteří nás potřebují. Pozor však na zneužívání takovýchto lidí, citové vydírání a manipulaci. Každý den berme jako příležitost k poznání, kdy není třeba šetřit úsměvem, laskavostí, nebo jen nasloucháním, aniž bychom si braly problémy druhých na svá bedra.

Pokud se však necháme ovlivnit negativní stránkou energie čísla dvě, pak se můžeme stát nerozhodnými, uštěpačnými, hádavými, nervózními, závislými, jedovatými, sarkastickými, urážlivými a s tím ruku v ruce rostou v nás díky negativním projevům i možnost s druhými manipulovat a obviňovat je nebo okolí za svůj tíživý stav, případně můžeme upadnout do apatie. To vše může patřit mezi spouštěče našich nemocí.

V této dvojkové vibraci se může mnoho takových nespokojených lidí stát závislými na lécích, na lidech, počítači nebo telefonu, i na alkoholu nebo cigaretách drogách. To vše vám život ještě spíše může zkomplikovat, proto buďte obezřetní a naučme se hlavně v tomto roce odpočívat. Když si přetažení uvědomíme a budeme poslouchat své tělo, odpočívat, relaxovat, chodit více na procházky do přírody, odreagujeme se nějakou tvůrčí činností uměleckou nebo i fyzickou prací, povede se nám v tomto roce skvěle.

Pokud neuposlechneme své tělo, pak je třeba počítat i s variantou, že nás něco zastaví v podobě nemoci, abychom měli více času přemýšlet o tom, proč jsme onemocněli a naše kroky směřující po životní cestě něco na nějakou nezbytně nutnou dobu zastaví. Je třeba si uvědomit, že když se vám porouchá auto, tak s ním jedete taky do servisu a někdy se to nepodaří hned, aby opět jezdilo. Uvědomte si, že mnozí z nás se starají o své auto lépe než o své zdraví a přesto nám může naše fyzické tělo vypovědět službu a porouchat se, proto vy sami nedopusťte, abyste museli stonat anebo nedej Bože ulehnout do nemocničního zařízení. Raději předcházejme fyzickému vyčerpání v práci, doma nebo i za volantem svého vozu.
 
PRÁCE

Čeká nás pracovně jeden z náročnějších roků, ale není třeba se obávat. Ti z nás, kteří ostavili pevné základy, budou jen dolaďovat a uskutečňovat své cíle. Není třeba se odrovnávat starostmi a povinnostmi nejen v práci, ale i doma co se týká jednotlivých činností domácnosti. Spíše vše dobře naplánovat a zorganizovat, aby se podílel každý jednotlivec a fungovali jsme jako celek. Práce začíná nejdříve u nás samotných a vnější události budou jen odrazem toho, co se děje uvnitř nás. Jsme-li v pohodě a spokojení či nikoliv. V druhém případě bude nejvyšší čas něco změnit a začít u sebe, což bylo úkolem roku předešlého. Stále máte ještě možnost nápravy, pokud víte, kam směřujete a přitom se nenechat zahltit povinnostmi, omezeními, stereotypem a dělat něco jen ze setrvačnosti, protože pak je to jen rutinní zvyk a nepřináší nám to radost. Nejdůležitější bude tvořit srdcem, ať již děláte cokoliv, mělo by vás to naplňovat. Každý si musí uvědomit, jestli chce tvořit a podnikat k tomu jednotlivé krůčky, anebo splynout s davem, vézt se a být ovcí ve stádu či šedou eminencí. Takoví lidé se mohou cítit bezradní.

V první polovině roku se mohou tedy někteří z nás hledat, nebo motat v bludném kruhu či se potýkat dokonce s tím, že se jim něco v oblasti práce nepovedlo, že nedojdou ke svému cíli nebo nemohou změnit způsoby či cesty, jak své sny uskutečnit. Dojít pak můžete k závěru, že práci, kterou děláte, můžete dělat jinde s jinými lidmi v jiném kolektivu, kde se můžete cítit lépe, anebo pozměníte své plány a zjistíte, že vás to táhne úplně jiným směrem. Důležité bude řídit se intuicí a poslouchat svůj vnitřní hlas, nikoliv strach, který vás svazuje.

PENÍZE

Nejstěžejnější bude udržet rovnováhu ve výdeji i příjmu a moc penězi nehýřit, spíše dobře investovat anebo myslet na zadní kolečka tím, že si vytvoříte v první polovině roku nějakou rezervu. I když je tento rok hodně o financích díky karmickému číslu osm, které vás může přivézt k velkým úspěchům, ale i krachu. Bude zapotřebí udržet v rovnováze pracovní povinnosti, rodinu, čas pro fyzické aktivity i odpočinek, což bude záležet na tom, jak si vše zorganizujeme. Tento rok nám sice dává šanci si vydělat, ale nejde jen o peníze. Pokud je člověk má, pak by je měl vhodně investovat do půdy, pozemku, koupi bytu nebo domu, tedy do hodnot trvalejšího charakteru. Při vkládání do podniků, společností je nutné vše dobře naplánovat a jasně stanovit podmínky jakýchkoliv smluv z hlediska financí, investic, zisků, odměn, ale také sankcí.

Osmička je neúprosná a v dobrém i špatném se člověku může ledacos vrátit. Pokud všichni vyjdou spokojeni z jistých smluv, prodeje či koupě, pak můžete být štědře odměněni. Darem tohoto roku je naučit se citlivosti a pracovat s intuicí. Podaří-li se nám využít všech těchto možností, pak díky pochopení situace druhé strany, můžeme i uzavřít oboustranně výhodné smlouvy nebo obchody. Letos popřeje štěstí všem, kteří jsou ochotní spolupracovat.

Jednotlivci ženoucí se jen za zisky, manipulující druhými lidmi a to ve všech směrech od esoteriky až po politiky nevyjímaje, mohou ztroskotat a divit se jen tomu, co jim doposud fungovalo, ejhle najednou nejde, tedy tvrdá náraz pro všechny nepoctivce. Každý sklidí takovou úrodu, jakou zasel. Takže žádné naříkání na osud nebo karmu, ale v takových případech nezbývá, než se zamyslet sám nad sebou a dospět ke změně právě díky těžkým lekcím a zkouškám života, které je třeba brát jako výzvy a ne jako překážky a ruku na srdce, kdo z nás se nesnažil někdy nějakou podlézt. Proto se najde spousta tápajících lidí, kteří budou hledat povzbuzení a podporu, protože budou potřebovat ubezpečit sami o sobě, své víře a především schopnostech. Dojde na velký boom v poradenství, ale již to nebude o tom, že někdo za vás něco odpracuje, konečně padne kosa na kámen a zbytek hledajících pochopí, že to oni sami mají život ve svých rukou a že je třeba makat sami na sobě, jen ukázat směr a cíl, který každá duše ví již dávno. Nelze však pomáhat lidem, kteří o pomoc nestojí, na ty pozor z hlediska energetických úbytků. Také se vyvarujte spěchu, zmatkům rozumové složky mozku nebo prostřednictvím silné argumentace, kdy se můžeme lehce dostat ven ze středu naší rovnováhy. V takových případech pak již nejde jen o ztrátu energie, ale i času, přátel, financí a inklinování k roli oběti. Proto pomáhejte skutečně potřebným a ne lidem, kteří se chtějí jen zviditelnit nebo vaším prostřednictvím získat lehce něco, co se nedá pochopit ze dne na den, ale vyžaduje to usilovnou trpělivost chuť a vůli jít si za svým cílem, i když se setkají s neúspěchem, pak se nenechají odradit od svých záměrů a zkouší to jinudy.

VZTAHY

Tento rok bude přát přátelské atmosféře, citlivému vnímání naladění ostatních. Budeme více chápavější a účastnější. Projevit se může větší touha spolupracovat a také se s někým blízkým podělit o své zážitky i pocity prostě o to, co považujeme ve svém životě za důležité. Dvojkový rok bude přát seznamování se, nezadaným může přijít konečně nějaká spřízněná duše do života třeba i v podobě partnera, můžeme se zamilovat či ve stávajících vztazích chtít stvrdit svůj slib manželstvím. Na druhé straně si však někteří z nás mohou uvědomit, že jim v současných vztazích něco dlouhodobě schází, že jsou prázdné a nenaplňující, byť tam nemusí jít o nějaké přímé spory a hádky. Pak můžeme být i na vážkách a rozhodovat se, co se svým životem dál, jestli kráčet i nadále ve vztahu, kde nejsme šťastní po boku někoho, kdo s námi však nesouzní, nebo odejít, či jako mnoho z nás čekat na nějakou záchranu zvenčí, ale i naše sny by měly být reálné, nikoliv jen v říši fantazie. Mnohé vztahy mohou dojít k vzájemným dohodám, pokud se obě strany chtějí domluvit bez hádek tak, aby to vyhovovalo oběma, ať se již jedná o partnery, děti, kamarády, kolegy v práci. Lidé, kteří se budou stranit druhých a uzavírat se do samoty mohou zažívat problémy, protože se bojí znovu otevřít svá srdce kvůli citovým zraněním z minulosti, ale je třeba v sobě znovu najít víru, protože bez lásky se žít naplněný život nedá a láska má mnoho podob.

To jak budeme my sami vyladěni, k nám bude přitahovat podobně nastavené jedince a je lépe sdílet s někým své pocity, zájmy, zkušenosti než se utápět v samotě, izolaci nebo destrukci. Nic si nenamlouvejte ani vy sami nikoho do ničeho nepřemlouvejte, naučte se respektovat názor druhého, i když je odlišný, nezapomínejme na svou podstatu a dělejme vše tak, jak to skutečně cítíme, nikoliv jak to chtějí druzí.

Být sami sebou a nic neočekávat je nejlepší cesta, po které můžeme v tomto roce dvojky kráčet. Pak nás jistě čekají krásné zážitky i příležitosti se spoustou nových lidí blízkých našemu srdci.

Přeji všem krásný klidný a láskou naplněný rok 2018 Soňa Sofi.


Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky. SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

Nejzajímavější články na našem portálu

 • Záhadná Atlantida - nová odhalení a fantastické detaily z alexandrijské knihovny

  Atlantida je zaklínadlem, vyvolává teskné vzpomínky na legendární a lepší časy. Lidé se otázkou této zmizelé pevniny zabývali odpradávna a dodnes jí jsou fascinováni. Jsou to ale všechno jen pověsti, nebo mají báje pravdivý základ? Badatelé, spisovatelé i laici se v moderní době nad legendou Číst dál
 • Mojmír Mišun: Slovanství v dnešní době

  Mojmír Mišun: Slovanství v dnešní době Dostáváme se do společnosti, která převrací a mění snad úplně všechno. Tedy i to, na čem vyrůstá životaschopná, morálně vyspělá duchovní společnost. Často vyvstává otázka, kdo a proč ji takto řídí a co tím sleduje. Jsme snad už jen manipulováni? Pokusím se podat svůj pohled, Číst dál
 • Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ

  Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ Jsme hrdí na naše absolventy a na to, jak dělají svět skrze sebe krásnějším. Děkujeme Pavlíně za sdílení jejího příběhu. : "Přijela jsem k nehodě osobního auta a motorky. Viděla jsem u svodidel ležet motorkáře a postávat lidi kolem. Já vyběhla z mého auta, hlavou mi Číst dál
 • Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA

  Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA Už delší dobu mi hlavou lítal nápad na článek o DNA. Dneska impuls přišel i ze srdce a tak usedám a píši…. Zde je článek o tom, co v učebnicích biologie nenajdete, nějak se totiž na to „zapomnělo.“ Anebo, se prostě dělá, že to neexistuje, Číst dál
 • Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička?

  Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička? Na základě článku o „silných ženách“ přicházím s dalším tématem, které by mohlo lépe osvětlit celou bublinu kolem silných žen. Mnoho z vás totiž tento, skoro už fenomén, chytilo za špatný konec. Naštěstí ne všechny. Vzaly jste si tento článek jako omluvu, proč máte špatné Číst dál
 • Vendula Kociánová: 10 rad jak učinit muže ve vztahu štastným

  Vendula Kociánová: 10 rad jak učinit muže ve vztahu štastným Mějte často sex, milujte se Pro muže je sex velmi důležitý. Pokud mu není žena schopna nebo ochotna nabídnout hlubší milování, o to častěji jej bude vyžadovat. Dnešní muži jsou nedomazlení a už od dětství jim velmi chybí dotyk. Ještě dnes se traduje, že mazlit Číst dál
 • Můmie altajské princezny stará 2500 let má moderní tetování jelena

  Můmie altajské princezny stará 2500 let má moderní tetování jelena Vědci odhalili tajemství smrti altajské princezny – záhadné 25 leté ženy s tetovaním jelena na levém rameni, která žila na euroasijské stepi a zemřela před 2500 lety. Ve světě je známá jako altajská princezna. Tajemství jejího života a smrti stále nedá pokoj vědcům. Proč tuto altajskou Číst dál
 • Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy

  Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy Rudraksha je plodem stromu Elaeocarpus granitus, který se vyskytuje nejhojněji na úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii. Rudraksha bývá označována, jako oči pána Shivy. Tento výraz vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva usedl na zem, začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Číst dál
 • Očima laskavé rebelky: Stíháte být šťastní?

  Očima laskavé rebelky: Stíháte být šťastní? Dneska mě u snídaně pod pergolou, kam krásně svítilo sluníčko a při pohledu na záplavu voňavých kytek v truhlících zaplavil ohromný pocit vděčnosti a klidu, pocitu, že jsem přesně tam, kde chci být. A že to tak nebylo vždycky, vlastně že to tak nebylo dost Číst dál
 • MERLIN král čarodějů: Často si přejete a žádáte, aby přišlo něco lepšího...

  MERLIN král čarodějů: Často si přejete a žádáte, aby přišlo něco lepšího... Proč vám tedy vadí, že se skoro vše ve vašem životě hroutí a padá... Proč jste v šoku a trpíte, že se všechno děje jinak, než na co jste byli zvyklí a v čem jste doposud žili... Proč vám vadí, že se rozplynuly iluze a Číst dál
 • Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí!

  Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí! Známe to všichni. Procházeli jsme nepříjemným životním obdobím a potřebovali jsme se někomu svěřit. Naši přátelé nás vyslechli a hned vzápětí většinou dodávali: “neboj, to bude dobrý” nebo “za pár let se tomu zasměješ”, “vykašli se na něj/ní” atd. Proč nám nebylo lépe? Abych to Číst dál
 • Časopis Šifra: Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Dva včelaři vyrazili do boje za jejich záchranu

  Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Jablka, jahody, okurky, med… Přibližně třetina našich potravin závisí na rostlinách, které opylují včely. Na celém světě probíhá dramatický úhyn včelí populace, který je podle odborníků zapříčiněn monokulturami, parazity a pesticidy. Dva biovčelaři ze severního Německa už toho mají dost a rozhodli se s tím Číst dál
 • Jitka Chrtková: Jak pomoci dětem zmírnit stres a podpořit je, aby se lépe učily

  Jitka Chrtková: Jak pomoci dětem zmírnit stres a podpořit je, aby se lépe učily Massage in Schools Programme (MISP) je mezinárodní program, který pomáhá ve více než 38 zemích světa zlepšovat kvalitu života dětí ve školách a školkách. Je založen na základní lidské potřebě – pečujícím doteku. Dítě masíruje jiné dítě pod dohledem dospělé osoby, a tak se učí empatii Číst dál
 • Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř

  Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř To, čím se živíš, utváří tvoje přesvědčení o tom, kým jsi. K velkým tlakům dochází třeba v sociálních službách, zdravotnictví, ale i školství. Chtěla bych dnes trochu dodat energii lidem, co pracují v těchto a dalších službách. Zvlášť tady je třeba , aby tu pracovali lidé, Číst dál
 • Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek

  Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek Děláme to všichni, s oblibou kritizujeme vše okolo nás, práci, partnera, přátele, situace. Proč máme takovou potřebu zaměřovat se jen na negativní momenty v našich životech? Možná je to naším nastavením, takový český pesimismus, mít pocit, že nám stále něco chybí ke štěstí. Obecná nespokojenost, Číst dál
 • Věra Ovečková: Dřevěné nádobí má výrazné léčebné účinky

  Věra Ovečková: Dřevěné nádobí má výrazné léčebné účinky Tady máme obraz slova "dřevo".Máte rádi dřevo? Obklopujete se jím? Hrají si Vaše děti s dřevěnými hračkami? Dobře děláte. Dřevo má výrazné léčebné účinky a jeho Síla dokáže zahojit mnohé rány. Pro mě je tím nejpřirozenějším materiálem, který lze použít k výrobě téměř čehokoli, co Číst dál
 • Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat

  Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že zájem o toto téma roste tím víc, čím víc se projevuje v realitě. Muži a ženy z celého světa se ocitají v situacích, kdy potkají své dvojče a nic Číst dál
 • Jitka Bičíková: BABIČČINY RECEPTY na ČIŠTĚNÍ LYMFY - 2. díl

  Jitka Bičíková: BABIČČINY RECEPTY na ČIŠTĚNÍ LYMFY - 2. díl Odvodňovací, detoxikační a LYMFU čistící potraviny :) Jablečný ocetJe jediným octem, který nevyvolává v těle kyselou reakci. Napomáhá trávení, vstřebávání potravy a vylučování, proto je dnes rovněž doporučován jako prostředek k hubnutí. Bývá oblíbenou přísadou do zeleninových salátů. ChřestVýborně odvodňuje, čistí ledviny a tím zbavuje tělo Číst dál
 • Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

  Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA? Vesmír a andělé nám někdy posílají zprávy v podobě opakujících se čísel. Je na nás, zda tato poselství rozpoznáme a jsme k nim vnímaví či nikoliv. Většinou se tyto číselné kombinace objevují v našem životě při změnách, aby nám byly nápomocny. Tyto číselné vzkazy se Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: Wi-Fi - Problém, který nevidíme

  ČASOPIS ŠIFRA: Wi-Fi - Problém, který nevidíme Wi-Fi: Problém, který nevidíme Hladina elektromagnetického záření je zvlášť ve velkých městech v řádu tisícinásobků vyšší, než by bylo přirozené. To může podle některých odborníků narušit náš vnitřní systém. Jednou v létě se Per Segerbäck vydal na procházku, při níž potkal souseda, který bydlí zhruba Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky

  ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Hnusnější, zato dražší. Potvrzeno černé na bílém: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Ví to každý, kdo byl někdy v Německu nebo Rakousku a navštívil nějaký tamější obchod. Jídlo, které se prodává tam, má úplně jinou kvalitu než to, čemu říkáme jídlo a prodává Číst dál
 • Makový olej je vhodný na ekzémy, záněty a pomůže i s lupénkou

  Makový olej je vhodný na ekzémy, záněty a pomůže i s lupénkou Makový olej DiatomPlus je vhodný na ekzémy, záněty a výrazně pomůže i s lupenkou, hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Je světle žluté barvy a makové vůně. Při vnitřním užití má mnoho blahodárných účinků, například : při angíně, anémii, revmatických onemocněních, migréně, chronické únavě, doporučuje se při Číst dál
 • Ava Chrtková Brožová: Milujte sami sebe

  Ava Chrtková: Milujte sami sebe Naplníme-li svou mysl láskyplnými myšlenkami, budeme plni radostné a tvořivé energie. Roztočíme spirálu lásky, která je nejsilnějším čističem. Vyčistí pole vašeho těla i mysli. Vaši bližní budou říkat: "Co se s tebou stalo? Vypadáš jinak, nejsi zamilovaný?" Je to jako kouzlo z pohádky. Lidé na Číst dál
 • Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?

  Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska? Při výběru názvu vaší firmy je důležité, abyste našli takový název, který bude přispívat k dobrému rozvoji podnikání a umožní vám uskutečňovat vaše vytyčené cíle. Zároveň s tím však musíte vědět, co chcete, čeho chcete dosáhnout. Každý podnikatel si přeje, aby se jeho firmě dařilo Číst dál
 • Alžběta Matiášová: Jak zmírnit homeopaticky následky očkování?

  Jak zmírnit homeopaticky následky očkování? Očkování je v naší zemi povinné. Je mnoho studií, které potvrzují blahodárné účinky plošného očkování. Je mnoho studií, které potvrzují spoustu škodlivých následků. Jak se v tom vyznat, zorientovat? Já vnímám, že vše má svůj smysl, i když se nám to zdá nesmyslné. Očkování na Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
national cpr association