Pavlína Holancová:  KRÁSNÝ NOVÝ ROK A ÚPLNĚK V RAKU!

Nový rok – 2018 – přináší novou vibraci, číslo 11!

Čeká nás opět silný a energetický rok, a díky této číselné kombinaci také možnost a schopnost dělat KVANTOVÉ SKOKY! Celý rok začíná silným úplňkem, jehož symbolický význam se také vtiskne do celého roku. Slunce (1) a Luna (2) v úplňkové opozici nás přímo vybízí k vědomému propojení, spojení protikladů, vytvoření rovnováhy. Setkání na ose Kozoroh (vnitřní otec) a Rak (vnitřní matka) nás vrací tam, odkud  pocházíme – do mateřské dělohy, ke kořenům, k předkům. Vracíme se k sobě, k uchopení vlastní zodpovědnosti za péči o sebe i druhé. Spojení lásky a citlivosti, emocí a péče se strukturou a formou. Hluboké spojení mužské a ženské energie. Venuše v centru tohoto úplňku naznačuje, že nás čeká jistá transformace ve vztazích. 

Po celé dva dny cítíme energii prvního letošního úplňku, který nastal nad ránem 2.1. ve 3.24 hod. SEČ. Tento úplněk OSVĚTLUJE nerovnováhu mezi soukromým životem, domácí základnou (Rak) ve vztahu k veřejnému životu, kariéře, pověsti a zodpovědnosti (Kozorohem). Pokud jsme jednu z těchto os dlouhodobě zanedbávali, je zřejmé, že život nás nutí učinit změnu. Něco je odhaleno nebo osvětleno, abychom se dostali do kontaktu, které jsme mohli zanedbávat nebo odkládat. Věnujeme velkou pozornost osobním vztahům, kariéře a osobním plánům, nastává snaha o zvážení našich emočních potřeb.

Uran v Beranu dnes po celý den stojí! A tak se nám může zdát, že se i naše rozhodnutí a vnitřní vize nemůže plně projevit. Ale zítra, 3.1.  brzy ráno, se dá opět do pohybu. A pomáhá nám (na konci znamení Berana) otevírat se přirozeným změnám, chuti vstupovat do rizika, přináší příležitosti a nečekané možnosti, otevírá nás více duchovnímu spojení s naší životní cestou! A ve spojení s Eris (řec. bohyně sváru a chaosu) a asteroidem Pallas Athénou (řec. bohyně moudrosti) ukazuje, kde jsme symbolicky ve spojení s vlastní silou, spravedlností a připraveností postavit se za svůj potenciál! Díky tomuto aspektu jsme připraveni věřit mnohem víc ve své schopnosti a potenciál, a přitom zachovat emocionální i tělesnou rovnováhu.

Také Slunce a Venuše se pohybují v harmonickém spojení. Tento vliv stimuluje naši intuici a představivost. S Neptunem se odhaluje, co má být odhaleno, dává životu větší (transcendentní) význam, učí  nás nechat ho plynout, a být ve správné chvíli na správném místě. Fantazie, sny, obrazy nám pomáhají vidět věci a lidi z jiného pohledu, dokážeme nacházet krásu v rozdílech.  A to nám dává naději a dostatečnou motivaci nacházet řešení i v situacích, kde dlouhodobě nedokážeme učinit změnu. S mnoha kardinálními planetami jsme momentálně připraveni ji nakonec učinit! A Slunce, Venuše, Lilith v Kozorohu nás učí vzít zodpovědnost do svých rukou. Spojení Venuše v Kozorohu v sextilu na Neptun v Rybách otevírá emoční potřeby a dostatečně ukazuje, zda a jak je máme naplněny. Cítíme naději a bezpodmínečnou lásku! Cítíme, že jsme otevřeni naplnit svůj potenciál, dát svému životu větší smysl, cítíme, že život nám může v roce 2018 mnoho nabídnout! Nechme se vést jeho cykly, vesmír se nám odvděčí…

KRÁSNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU přeje Pavlína


Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association