Horoskopy na červenec 2017

Aktuální pohyby a vliv planet v červenci 2017 na jednotlivá znamení

Úplněk v Kozorohu  nastane 9/7/2017
Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Kozoroha. Předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před, jsou velmi kritické dny. Kozorozi by si měli dát pozor na svou osobu. Úplněk má vliv na všechny osoby tím, že ukončí a uzavře téma práce a kariéry. Úplněk proběhne za přítomnosti Marta a Pluta. Slunce aktivuje Mars a tato konstelace nás přiměje k aktivitě v tématu domova, rodiny, bydlení a zázemí. Karmické Pluto přinese zásadní životní situaci, která nám ovlivní život, práci a karierní oblast.

Chiron začne couvat zpět, což bude trvat 157 dní, tedy do začátku prosince 2017. Chiron se pohybuje Rybami. Mnoho lidí se otevře ekologii, ezoterice, duchovním směrům, léčení a touze pomáhat. Zejména ročníky 1961-1968. Toto období můžeme nazvat evolucí a transformací lidstva. Lidé narození v roce 1961–1968 s Chironem v Rybách, tedy budoucí léčitelé, půjdou po duhové cestě svých životů a využijí smysl Plutona s Uranem v Rybách pro totální očistu a transformaci planety Země. Potřebují však dodat odvahu projevit svou sílu, rozpoznat, v čem spočívá jejich moc.

Červencové novoluní proběhne 23/7/2017 ve znamení Lva.
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v tomto znamení. Pro ostatní znamení otevírá dveře do tématu plodnosti a tvorby, dětí a partnerů. Při tomto novoluní nám začíná konjunkce Černé Luny se Saturnem ve Střelci. Zde můžeme očekávat karmické zkoušky plné emocí, které nás donutí jednat pod tíhou Černé Luny. Saturn bude dohlížet, abychom si dali do pořádku život.  Koncem roku 2017 se Saturn s Černou Lunou přesunou do Kozoroha. Nadále budou spolu působit ruku v ruce.  Začneme řešit téma Kozoroha, což je oblast práce a ambice spojené s kariérou.
Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem. Planeta Mars aktivuje práci kolem domova a rodiny.  Merkur přebíhá přes karmický uzel ve znamení Lva. Merkur rozhýbe karmický uzel, který se přesunul do Lva a bude se zde pohybovat do podzimu 2018. Karmický uzel nás nasměruje směrem k úspěchu. K lidem, kteří jsou úspěšní či mocní. Vzejdou duchovní vůdci společnosti, ve skupinách a společnostech.  Je důležité naučit se dodržovat podmínky, vytvořit si vyšší cíle a jít za nimi. Nevytvářet rozruch, potlačit tendence k buřičství. Naučit se zacházet s financemi a majetkem. Splnit si své životní plány. Poslání této doby zní: bojovat za lepší zítřky.

DÁLE PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ:

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = BERAN

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = BÝK

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = BLÍŽENCI

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = RAK

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = LEV

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = PANNA

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = VÁHA

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = ŠTÍR

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = STŘELEC

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = KOZOROH

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = VODNÁŘ

Daniela Hannah: Horoskopy na ČERVENEC 2017 = RYBY