První dekáda měsíce března bude ovlivněna králem vzduchu. Dopomoci vám ke spravedlnosti může někdo třetí nebo nějaký prostředník, odborník či nezávislá osoba. Je však velmi důležité, aby vaše rozhodnutí bylo naprosto nezávislé a pro dobro všech zúčastněných, kterých se týká. Neváhejte svá rozhodnutí konzultovat s třetí osobou, odborníkem nebo stranou. Bude-li to nutné, vyjádřete svůj názor bez zbytečných obav. Poradit vám může osoba, která je na vrcholu svého oboru, a to zejména v intelektuální oblasti, jako je právo, přírodní vědy nebo podnikání, také dobrá kartářka, terapeut nebo vědma. Tato osoba bude ovládat vynikajícím řečníkem, diplomatem, posuzujícím objektivně, nezaujatě, vás zaujme svou autoritou, nestranností a profesionalitou. Odzbrojí vás svou vyrovnaností a skvěle vás namotivuje. Řekněte tomuto člověku bez obav, co chcete. Srovnejte si mentální a emocionální hledisko. Zvažte všechny emocionální aspekty této situace. Hodně změn se uděje nejen v našich lidských životech, ale i ve vládě, politice a armádě.

Druhá dekáda měsíce března se ponese v duchu přezkoumávání a hodnocení. Bude to příznivý čas k posouzení faktů a k tomu pohnout se dál. Toto období se ponese v duchu obnovy pod vedením archanděla Jeremiela. Mnoho z vás se bude nacházet na konci nějaké své životní cesty, projektu anebo na rozcestí jedné z vašich důležitých životních křižovatek. Budete stát na prahu rozhodnutí udělat důležitou změnu ve svých životech. Bude to čas k přezkoumání a zhodnocení svého života. Poté zvolte sebejistě své řešení. Odpočívejte v klidu s vědomím, že jste dobře připraveni. Právní situace se pro vás vyřeší příznivě. Kromě toho dobře dopadnou i akademické zkoušky a absolvování certifikátů. Významné rozhodnutí v oblasti kariéry či práce. Bude nejvyšší čas pohnout se vpřed jiným směrem do období nových začátků.

Jeremiel je archanděl, který vám pomůže zhodnotit váš život. S jeho pomocí se můžete jasně rozhodnout o vhodných změnách. Pomůže vám s tím, co je potřeba opustit, uzdravit anebo transformovat.

Třetí dekáda měsíce března očekávejte proudění hojnosti do vašeho života. Můžete získat povýšení, navýšení mzdy nebo neočekávané peníze jako dar z nebes. Pokud začínáte nově podnikat anebo se vám doposud moc nedařilo, pak máte v tomto období příležitost si velmi polepšit. Bude to i příznivá doba k investování. Zvažujte všechny možnosti opatrně. Posečkejte, protože možná brzy dostanete nějaké důležité dokumenty, smlouvy nebo korespondenci. Někteří z vás se mohou těšit na obdržení dárku. Jiní zase na zlepšení zdraví či zasloužené ohodnocení, významnou koupi něčeho. Pro každého z nás je to veliké štěstí v něčem jiném.

Přeji vám všem jen ta správná a šťastná rozhodnutí. Využijte těchto příznivých andělských březnových energií k tomu, po čem nejvíce toužíte.
S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.

Kniha horoskopu 2016

 

Kupte si knihu horoskopů z mariášových karet pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro rok 2016 autorky Sonjy Sofi zde nebo na telefonu +420 605 78 76 76

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association