Pro ty z Vás, které zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Pro zvětšení obrázku, klikněte na něj.


Beran leden 2017BERAN (21.3. - 20.4.)

Vítám Vás, je tu nový rok, je tu nová možnost si v sobě nastavit jiné hranice, jiné možnosti a vyjít tomu vstříc – nečekat až něco přijde samo, nikdy nic samo nepřijde, je na čase jít si za svým.

Máš sílu pohnout kolem a kruhem „osudu“. Kolo, které posouvá tvé vědomí, je to kolo, do kterého se každý den zaséváš, zaléváš – jsi zároveň rostlinou a zahradníkem. Rozhodni se, jaký pro tebe bude nový rok, a jdi si za tím, nečekej. JDI. Malé kroky jsou základem pro ty velké, proto je důležité pěstovat vděčnost za malý krok, za malý úspěch i neúspěch – tak se transformuje život – malým krůčkem. JDI.


Bek leden 2017BÝK (21.4. - 21.5.)

Moji milý, máte zde krásnou stínovou kartu, která obsahuje vše – obsahuje život. Neodmítejte ani jednu část, zamilujte se do všeho jako malé dítě a budete plout lednem jako ryba ve vodě.

„Tvoje záře dopadá na Zem, děláš stíny svým tělem, na světle, jenž Tě ozařuje. Jsi světlem a stínem a tenhle rok a leden bude o tom uvědomování si vlastních stínových her, které Tě vedou do tvých životních kroků. Jsi to TY, ne nic zvenku, žádný stín mimo Tebe, je to tvůj vlastní stín a tak k němu budeš muset přistupovat, jak k odrazu světla v Tobě, jo je to tak, svět na světle končí – stejně to víš, že čím víc se sluníš, tím větší stín od Tebe jde, che být viděn – CHCE BÝT VIDĚN.“


Blíženci leden 2017BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Nový rok, je symbolem pradávné energie, která dřímala ve tmě a nyní vystupuje na povrch. Energie, jež má esenci Boha. Vztah k bohu, vztah k důvěře, vztah k proudu života. Je to téma rodové, karmické – je to také ale podstata, kterou budete celý rok v malých krůčcích odkrývat. Vztah k církvi – minulé životy, upálení a další témata, která se týkají rodu, který byl v dobách vlády církve trestán.

"Je jedno z jakého vesmíru, reality tyhle obrazy chodí, je jedno jaký to má příběh, to podstatné jsou emoce a odpor. To je Vaše vodítko na čem pracovat, co v sobě porovnat a nahlížet na situaci jiným pohledem, změňte úhel pohledu. U Vás mi do uší zní hudba GREGORIAN což je krásný symbol tohoto výkladu – třeba Vás i poslech může trošku posunout v tom otevřít emoce. Otevřete se BOHU, otevřete staré rány, které jsou zakódovány ve Vás."


Rak leden 2017RAK (22.6. - 22.7.)

Už není kam utéct, proč taky? Proč pořád utíkat, prchat? Vždyť jsi to zas jen TY. V lednu a v roce 2017, to bude téma – pohled do nejniternějších zákoutí Tvojí duše, Tvojí podstaty. Strach si vezmi klidně sebou, když půjdeš se svým strachem, změní se v odvahu, změní se v lásku, změní se v sílu, která Ti dá na další krok odvahu. Jsme tu všichni s Tebou a celý tento rok, i když se to nebude zdát, budeme s tebou.

"Radu pro Vás mám, neboť vím, jaké je to kráčet ve stínu. Nebojte se, a jestli se bojíte, pohlaďte se za to, milujte se za to a vezměte strach a jděte vstříc všemu s láskou a vděčností. Pokud je odpor veliký, nevadí – vezměte ho taky sebou, běžte tam CELÝ – takový jaký jste, jak se cítíte – běžte. Tam kde je odpor, není nic jen zeď, přes kterou nic neprojde, povolit ho lze jedině tím, že ho dovolíme, dovolíme to, z čeho pramení náš odpor."


Lev leden 2017LEV (23.7. - 22.8.)

Leťte, už je tu síla, už je tu energie, vzdát boje, odevzdat se všemu a hlavně životu. VZDEJTE SE. Máte oporu, andělé kolem poletují a zvedají vás, abyste své ruce nechali volně a jen pluli, volně, vzdejte se kontroly, vzdejte se, uvolněte se.

NADECHNI se do srdeční čakry – plně a VYDECHNI s úlevou s otevřenými ústy – AAAACH. Uvolni se a nech to být.

"To bude téma pro vás nejen v lednu – pamatujte vždy na začátek roku, že tématem bylo – pusť se a pokud to tak bude, proletíte rokem 2017 bez vysílení."


Panna leden 2017PANNA (23.8. - 22.9.)

Je to dar, jakoby jste konečně natáhli ruku ke světlu, k jiné možnosti, k jinému úhlu pohledu.

„Někdy se to zdá tak temné, máš pocit, že tě to sežere, zabije – neváhej umřít, neváhej tam spadnout, jedině tak, máš pak sílu – z temnoty vzejde vždy světlo, VŽDY. Není výjimka – to jak je to časově omezeno, je už věc druhá. Temnota nás buď obklopí a ty bojuješ a odmítáš – pak jsi zaklet v těch dobách, v tom místě jako v oparu, ale pokud si tam sedneš a hledáš v tom sebe, je to místo, které má esenci světla, jako žádné jiné.“

Může to být trošku nepochopitelné, ale já vím, že ti, kteří to mají spatřit, to uvidí. A ti co to vidí a nespatřují se v tom, nechť poděkují temnotám, neboť bez nich není ani světla a pokud v sobě ucítí obranu a odpor, je to i pro Vás. Témata pro rok 2017 budou světlo a stín – dvě mince – jedna esence.


Vaag leden 2017VÁHY (23.9. - 23.10.)

„Hoří pochodeň, oheň, který přináší život, naději a světlo, přichází do Vašeho prostoru. Moudrý, živelný, silný. Anděl Vám ho podává, stačí se natáhnout, stačí otevřít oči, otřít slzy, zvednout se a natáhnout ruku, je to tady, už je čas.“

Rozpalte svůj oheň, svou energii, navzdory všemu kolem, navzdory lidem, kteří Vás dostávají na Zem – vezměte to jako další krok k tomu zvednout se. Oheň bude Vaše téma pro rok 2017 – ne náhodou, je to rok ohnivého kohouta.

Spalte všechny mosty, spalte vše, co nepotřebujete a jděte vstříc sobě, důvěře, lásce – trpělivě, s pokorou a vděčností.


Štír leden 2017ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

„Matka Země Vás objímá, bere Vás pod svá křídla, mává divoce svými křídly.“

Křídla, které představují ptáci, vzduch – myšlenky, ego – bude tématem pro celý rok 2017, nejen v lednu.

Jste v bezpečí, i tady jste to vy, i tohle k Vám patří, nezapomeňte, že láska k sobě a laskavost, Vás vede dál na Vaší cestě. Síla je tu s vámi, ZEMĚ – všechny živly – více na ni myslete, více se s ní propojujte, více po ní choďte. Naciťte JI.


Střelec leden 2017STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Spojení s tělem bude pro Vás klíčové a bude to pro Vás téma roku 2017. Tělo s Vámi komunikuje, je třeba se napojit a naslouchat. Tělo je opravdu to jediné co vlastníte, nic jiného nemáte, jen to tělo. Jak se k němu chováte?

Jak se chováte sami k sobě, když jde o tělo? Ženy by měli více sdílet s ženami, více se otvírat a naciťovat sami sebe skrze tělo. Muži by měli jít více cestou mužskou, více síly, více vnitřní stability.

„Cítíš to? Pak to tak je, jediná cesta jak se v tom vyznat je prožít si to na plné pecky, přes tělo.“


Kozoroh leden 2017KOZOROH (22.12. - 20.1.)

„Máš v sobě mnoho podob, podoba pro rok 2017 je pták – lehkost, svoboda, volnost, plynulost – to jsou témata, která Tě budou zasahovat, která Ti mají co dát.“

Zvedni se a leť, plynule s životem, už se neper, už neodporuj, vzdej to – nech to plynout.

  

 


Vodnář leden 2017VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

„Pomalu, nic se nedá uspěchat. Nechoď přes své síly, nehrňte někam, kde to necítíš. Nesrovnávej se s jinými lidmi – jsi originál.

To je téma roku 2017, pro Tebe. Měj to na paměti a pokaždé, když se budeš rvát hodně dopředu, budeš vyčerpán – zastav se, nadechni se a odevzdej vše, co musíš – ODEVZDEJ a dýchej.“

Pozoruj svou vlastní vnitřní sílu a energii – odpočívej, netahej nic na sílu. Nauč se zpomalit.


Ryby leden 2017RYBY (21.2. - 20.3.)

„Hlava oddělená od těla – odevzdej vše staré co je ve tvé mysli a nech hlavu odpočívat, nech ji spát.

Je to spojené s třetí čakrou – vnitřní silou a energií, která v Tobě dřímá, medituj, najdi způsob, jak svou mysl utišit – dýchej – čím více slyšíš svou mysl – prohlub nádech a výdech.“

To je milé rybky, Vaše téma roku 2017 – být v hlavě už Vám neslouží, jste na cestě se osvobodit, osvobodit svou mysl a začít ji používat efektivně pro ŽIVOT.


S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.


Autorka článku: Lenka Vlášková 
Lenka Vlášková
Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.
loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif