SUMAYA: Horoskopy na rok 2019 pro jednotlivá znamení

Beran 2019

Tento rok je o nových začátcích, pohybu a hlavně o komunikaci. Je třeba se zbavit minulosti, všeho, co vás trápilo a to hlavně na materiální úrovni. Práce, finance, vztahy všeho druhu, toho je třeba se pustit. V I-Ťingu se říká: "Když přicházíme o materiální prostředky, je čas obohatit se duševně. " A tak je to i s vámi. Zapomeňte na minulost a s odvahou se pusťte vpřed. Člověk se změny bojí, protože předem nelze určit, kam nás nové zavede. Zde je jistota, i když nás může přítomné trápit. "Tam" je to tolik nejisté. A přesto se zde mluví o nutnosti překonat řeku. Tam, na druhém břehu je fajn, budujete a stavíte základy svého nového života. Hodně štěstí.

Býk 2019

Pro vás je to rok spravedlnosti. Misky vah se dávají do rovnováhy. Jak jste do lesa volali, tak se nyní z lesa ozývá. Můžete projít krizovým obdobím, neshodami, hádkami. A to vás může docela vyčerpat. Není ovšem potřeba propadat depresivním náladám ani beznaději. To vše je tu pro vás hlavně proto, abyste odstranili ze svých životů vše, co vás do teď svazovalo, omezovalo. Přetnout kořeny a osvobodit se. Z této vaší práce vzejde pro vás nové. Přichází tvořivé a intuitivní myšlení, s kterým nakonec zvítězíte sami nad sebou.

Blíženec 2019

Ústřední kartou je zklamání. Lidé ve vás nevidí toho, kým skutečně jste. Maximálně vás hodnotí podle vašich výsledků. Zdá se to nešťastné, ale je to jen proto, abyste pochopili, opustili svůj světonázor a nalezli vlastní sebehodnotu. Osvoboďte se. Co se vám přihodilo ve vašich pěti letech, nebo před pěti lety? Pětka je vaším ústředním tématem-číslem. Pak a jedině poté můžete zažít radost z manifestace svého. Je zde energie a síla. Tvoření, a to vás pohání kupředu. Radujte se, již nejste oběťmi názorů druhých. Úleva.

Rak 2019

Raci, v podstatě máte všechno. Nic vám nechybí. Máte co jíst, pít a vše se zdá být v pořádku. Jenže je to tak trošku nuda. Tento rok vás má popostrčit, abyste se probrali z té letargie. Zdá se, že přijdou události, kterým budete muset čelit. Je zde nebezpečí. Joseph Murphy říká: "Srdce nesmí propadnout beznaději, ať je nebezpečí kolikeré." Naopak. Vy stůjte, naberte sílu a správný kurz na obnovu svých životů. Je zde nárůst, zvelebování a zisk. Dobře provedená práce. Vidíte, nic se nejí tak horké, jak se to uvaří.

Lev 2019

Lvi se, obzvláště po minulém roce, mohou těšit přízni. Hlavně v citové oblasti se vám bude dařit. Laskavost, poklid, umění vcítit se do druhého. Též mnoho tvořivosti, ať už jde o jakoukoli oblast - malování, hudba, sochaření, architektura, to vše vám půjde hladce. Napojíte se na své vnitřní síly k naplnění toho, co vás baví. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Je zde třeba vědět, protože Lvi jsou tak trochu herci a té sebestřednosti v nich bývá o něco více, aby zachovali onu laskavost a mateřskou náklonnost k lidem, se kterými se setkají. Vlastní důležitost tu není na místě. Je zde mnoho co dát a tím i potěšit druhé.

Panna 2019

Tak vaše znamení dostává pro tento rok do vínku snad úplně vše. Jen stěží si dokážete představit dary Universa, které má pro vás připraveny. Materializujete své představy, myšlenky a plány ve hmotu a velmi dobře se vám to daří. Proudí k vám zcela výjimečná energie a vy dosahujete mnohé. Myslete správně, zachovávejte se v bdělosti a uskutečňujte. Vesmír vám umetá cestu a pomáhá završit vše, oč vám jde. Tak se pusťte, odvažte a konejte. Plnost, hojnost jsou hlavními atributy tohoto roku.

Váha 2019

Máte pocity marnosti? Nic nejde tak, jak byste si přáli? Ať děláte, co děláte, stále narážíte na překážky či nepřátelskou odezvu? A kde je chyba? Co takhle se zbavit omezujících myšlenek, které jsou hlavně ve vašich hlavičkách! "Já bych rád(a), ale... ano, ale kdyby..." atd. Řekněte "Dost!" a vyvarujte se toho, abyste právě takové myšlenky marnosti nechali proniknout do vás. Pozorujte je, všimněte si, co mají za lubem… a poté je zlikvidujte jejich vlastním způsobem. Pochopili jste to? Pochopíte možná později, protože je zde vítězství. Vítězíte a stáváte se kanálem pro vesmírnou lásku.

Štír 2019

Dobře, Štíři! Je zde obnova. Veliké bohatství se ve vás ukrývá. Někteří si to možná ani neuvědomují. A proto zde něco končí, aby to nové mohlo vzejít - narodit se. Otevřete se v tomto roce všemu, co k vám přijde. Není z čeho mít strach. Možná jste v sobě už dávno svá bohatství - talenty, schopnosti a vše ostatní, pohřbili. A nyní je na čase být připraveni slyšet. Uslyšet hlas života, který vás upozorní na vás samotné a to, co se ve vás skrývá. Projdete smrtí a znovuzrozením.

Střelec 2019

Vám se daří stále dobře. Jste totiž vskutku optimističtí a víte, že když něco nejde, půjde to jindy anebo jinak. A máte pravdu. Je zde zisk... tedy pracujte pilně dál a hleďte i na ostatní. Přichází také změna. A každá taková změna se později ukáže jako dobrý posun v životě. Ale neřeknu vám, oč tu půjde. Protože ona je ještě v počátku. Je to čas "těhotenství ", tedy velké trpělivosti. Jděte po tradičně vyšlapaných cestách, tak nesejdete. Dobře, trochu poodhrnu závoj. Těšte se z nových možností na materiální úrovni. Nové podniky, práce, smlouvy. Ve vztazích, kde je touha po miminku a dlouho se nedaří, může být v tomto roce naplněna kolébka. Vám se prostě opravdu daří.

Kozoroh 2019

Usedáte opět do školních lavic. Mnohému jste se naučili a mnohé na vás ještě čeká. Buďte prozíraví a myslete na důsledky vlastních činů. V tomto roce se od vás bude vyžadovat odvaha a síla, která pramení z vaší vlastní podstaty. Neskrývejte se a vzepřete se, rozmetejte ten zdánlivě usazený prach... přeskočte starý oltář. Uchopte meč spravedlnosti a přetněte vše, co vás utlačuje. Ovšem moudře a vznešeně! A tehdy, po takové vaší revoluci, se ukáže, kolik toho za ta léta máte v sobě ukryté. Co jste všechno v sobě potlačili. Veliké bohatství.


Vodnář 2019

Minulý rok vám také mohl dát zabrat. A dost možná jste se nepohnuli ani o píď. Máte tu stagnaci, která může stále pokračovat. Třeba nevidíte možnosti, které by vás postrčily vpřed. Vynucená stagnace je zde proto, abychom (někdy i hlavou dolů - viselec) našli nový pohled na život. Abychom sami pochopili, kde stagnujeme, a důvod toho. U někoho to může být i strach pohnout se. A tak tygr strachu nás kouše dál a dál a my se opakovaně ukrýváme. Ale nyní je vyzýván bojovník - bojovnice v nás a odvaha skolit tygra. Přestaň se bát! Co z toho vzejde? Autorita, disciplína, moc a řád. Moudré a vlídné vládnutí, hlavně sami sobě. Najděte sami sebe.

Ryby 2019

Prrrr... trochu pomaleji, zvolněte dřív, než si způsobíte řadu problémů. Díky energii, kterou vám tento rok nadělí, můžete být nedočkavé a možná i prchlivé. Ano, máte pocit, že se z malé říčky dostáváte do oceánu možností. Ale vyplatí se zbrzdit. Jednak proto, že je vše teprve na počátku a také proto, že nejste na takový příval energie připravené. A za další, až hlavní proud pomine, neusínejte v pocitu nadbytku a spokojenosti. Z nadbytku se lehce stane přebytek. Buďte citlivé, přijímající, dobrosrdečné a o to, co vám vesmír nadělil, se podělte i s ostatními. A že máte co věnovat, milé Rybky.

Sumaya


Autorka článku: Sumaya http://www.sumaya.cz

Mé duchovní hledání se započalo v roce 1990, kdy jsem prošla zkušeností smrti mého otce a rozvodem s mým prvním manželem. Pátraní po různých příčinách, které se „nám dějí“, mě zavedlo ke knihám, jako jsou „Život po životě“ od Raymonda A. Moodyho, velmi mě ovlivnily knihy od Edgara Cayceho, a také od Alana Kardeka. Rozhodla jsem se prozkoumat vše, co se týkalo okultismu, magie, duchů, channelingu a dál a dál. A tehdy jsem začala pracovat s kartami, jak mariášovými, cikánskými, tak s Tarotem. Poté si mě našly knihy „Jsem“ a „Já jsem“ od Marty Foučkové, „Poslové úsvitu“ a „Plejádské klíče k Živé knihovně“ od Barbary Marciniak. A právě v této době jsem začala s channelingem a s regresní terapií.
 
Následoval zájem o díla duchovních mistrů z východu, jako jsou Osho, Ramana Mahárši, Krishnamurti, Eduard Tomáš, Jiří Vacek…, ale také Don Miguel Ruiz, Thorwald Dethlefsen, Kurt Tepperwein a mnoho, mnoho dalších. Knihy Eckharta Tolleho byly pro mě velkým přínosem. Začala jsem studovat I-Ťing. Mezitím jsem také objevila různé psychoaktivní látky, které mi daly prožít to, co jsem až doposud četla pouze v knihách. Touha rozplynout se a objevovat stále víc, mě ovšem vedla na opačnou stranu. A tehdy jsem uslyšela "stop". Nemohu říct, že bych se od nich ničemu nenaučila. Naopak, daly mi tu nejlepší odpověď, kterou mohly. "Nic nám na naší cestě nepomůže. Žádné látky. Žádné zkratky!" Byla to taková krátká epizoda mého života. 
 
Pak přišlo učení Matky Ayahuascy…, která mě provedla hlubokými prožitky a poznáním.  Ovšem pak přišla další učitelka - nemoc, rakovina prsu. Až teprve nyní jsem "otevřela oči", ale cesta je ještě dlouhá...


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč