Festival Evolution /  2. duben 2017
Vždy jsem toužila přijít na to, o čem je život. Proč tu jsem. Dlouho moje hledání ovlivňovalo náboženství, které sice nabízelo mistrně „vypracované“ odpovědi, uvnitř jsem ale necítila naplnění, spíše dobře zamaskované prázdno. Až když jsem pro- žívala hlubokou krizi, jsem byla schopná uvidět, že to nejsou ty správné odpovědi a energeticky jsem uvolnila místo pro nové poznání. Do života mi začaly postupně přicházet odpovědi, které rezonovaly hluboko uvnitř mé duše. Byla a je to úžasná cesta sebepoznání, na které jsem také začala pracovat s léčivou energií a později s regresí.
 
Spirituální regrese:
 
Není to jen „výlet“ do minulého života. Spirituální regrese nám dává odpovědi na otázky, kdo jsme, proč jsme tady, a proč jsme si vybrali právě tuto cestu. Jde o velmi silný prožitek naší nefyzické podstaty, kdy dokážeme vnímat sebe jako energetickou bytost a nahlédnout do svého duchovního domova, kam se jako duše vždy vrátíme. Není to jen o návratu do minulého života, ale o prožití „času“ v „prostoru“ mezi jednotlivými životy.A proč jsou okamžiky přechodu z minulého života tak důležité? Přinášejí poznání, že je člověk věčnou bytostí a že smrt je jen přechod do jiných dimenzí. V tomto okamžiku pocítí člověk skutečnou svobodu.
Spirituální regrese není primárně určená k léčení, je to zkušenost, která může přinést hluboké souvislosti a pochopení, proč se některé věci dějí, a tím zlepšit fyzické i psychické zdraví. Může zásadně pomoci v  oblasti vztahů a v problémech emocionálního charakteru – různé strachy, opakující se programy... Je velkým přínosem pro osobní růst.

http://navlnachsvetla.cz/

 

Související videa

loading...

Hledání videa

banner3.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.