Inspirativní písně /  4. září 2015
Vážení diváci, v současné politické situaci si dovolíme předložit malou modlitbu pro navýšení našich mírových vibrací. Sdíteljte a dejte like na facebooku. At co nejvíce lidí potěší své srdce láskyplnou emocí. Zde je text písně, pokud si chcete zazpívat s Avou Chrtkovou, která píseň nazpívala:

Ať mír dál zůstává s touto krajinou Zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou, ať už pominou.

Teď, když tvá ztracená vláda věcí tvých zpět se k tobě navrátí, lide navrátí.

S oblohy mrak zvolna odplouvá a každý sklízí setbu svou. Modlitba má, ta ať promlouvá k srdcím, která zloby čas nespálil jak květy mráz, jak mráz.

Ať mír dál zůstává s touto krajinou. Zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou, ať už pominou. Teď, když tvá ztracená vláda věcí tvých zpět se k tobě navrátí, lide navrátí.

ZDROJ/AUTOR/PREAMBULE: Modlitba pro Martu je česká píseň ze 60. let 20. století, která se stala symbolem odporu českého národa proti vpádu vojsk Varšavské smlouvy do komunistického Československa v roce 1968. Hudbu složil Jindřich Brabec, text písně složil český textař Petr Rada a píseň později nazpívala Marta Kubišová. Píseň byla vydána celkem ve čtyřech verzích a později v dobách normalizace byla zcela zakázáno její vysílání v rozhlase a v televizi.

Související videa

loading...

Hledání videa

banner3.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.