Dokumenty a pořady /  4. květen 2017

Dokument o práci zakladatelky institutu RM v Sokolově paní Romany Margetové. http://www.institutrm.cz

Slovy samotné paní Romany:
"V Institutu se věnujeme hlavně - masážím, lázeňským procedurám, manuálnímu zprovoznění lymfatického systému, akupresuře, speciálním procedurám, ajurvédským a dětským programům, zdravotnímu cvičení, meditacím. Masážní prostory jsou zařízeny dle Feng šuej a každý detail v nich má svůj význam. Působení pěti elementů, rozdělení na balneo kde provádíme přísadové koupele v dřevěné vaně, přímé rašelinové zábaly atd... V druhé části jsou k dispozivi speciálně upravené prostory využívané na Shiatsu, čokoládový sen, čtyřruční královskou masáž, párovou masáž (dvě masážní lůžka).

Na zdravotní cvičení, semináře, přednášky atd. využíváme malého podkrovního sálu, který také nabízíme
k pronájmu na vaše společenské akce. Prostory malého sálu se dají upravit na 30-40 míst k sezení, nebo na sezení u stolů, tabule, miniknihovna, wifi, samoobsluha v kuchyňce, pánské a dámské WC.

Letní centrum na Jesenici u Chebu využíváme k pobytům a akcím zaměřeným na soužití s přírodou. Zde pořádáme např. Skupinové bubnování, kurz Pokojného bojovníka, Vítání slunovratu, Dětský rekondiční a regenerační program.

I tyto prostory si můžete pronajmout k vlastnímu užití ať už na společenské akce, nebo pro vlastní relaxační potřebu. K dispozici koupání v jesenické přehradě, písečná pláž, léčivá pyramida, společné zázemí s kuchyňkou, dětský koutek, možnost objednání se na masáž, atd...

Nabízíme učení o tom JAK ŠŤASTNĚ ŽÍT, NAJÍT SMYSL ŽIVOTA, MÍT LÁSKYPLNOU RODINU, PRÁCI KTERÁ NÁS BAVÍ...
Na základě osobního příběhu , školy života, pozorování a podle intuice jsme sestavili záměr Institutu RM."

Související videa

loading...

Hledání videa

banner3.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.