Přednášky /  21. červen 2017 /  1700 Zhlédnutí

Velice zábavná, autentická a jedinečná přednáška o práci s hlasem a o tom, jak je třeba se hlasově uvolnit a dát si svobodu. Díky těmto technikám, popsaným a předvedeným v přednášce, můžete své hlasové schoponosti posunout do zcela jiné dimenze!

Paní Monika o své práci říká: "Před lety mě velmi oslovila hlasová technika Complete Vocal Technique. Tato technika mi ukázala nový způsob, jak vnímat svůj hlas. Díky jejím principům jsem dokázala posunout své vlastní pěvecké schopnosti daleko za hranice mých představ a stát se svobodnou ve vyjadřování nálad, pocitů a barev hlasem. Také jsem se při zpěvu nekonečně uklidnila. :)  Z tohoto mého obrovského nadšení pramenila touha zprostředkovat stejný skvělý zážitek i amatérským zpěvákům a tzv.touživcům (jak já jim říkám. :)

Za léta denodenní praxe s mými milými žáky jsem vytvořila vlastní výukový systém práce s hlasem a celou osobností a také novou terminologii a systém obrazů a představ, které pomáhají amatérským zpěvákům se zorientovat ve svých hlasových i emočních danostech a dovednostech.

Během společné práce nabízím holistický přístup k osobnosti, všem jejím složkám. Je nutno započítat i rodinné zázemí, zvyky a systémy přesvědčení i emoční výbavu jednotlivce, počítat s cíli, touhami i strachy žáka, najít a využít jeho vlastní motivaci.

To vše ovlivňuje schopnost zpívat - vysoko, nízko, nahlas, jemně... prostě si to UŽÍT!"

http://hlasdokoran.blogspot.cz

Související videa

loading...

Hledání videa

banner3.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.