Mé spojení s Krystaly Země se velmi prohloubilo na Maltských ostrovech. Při jedné úplňkové meditaci, která byla určena k pročištění vody, jsem najednou zjistila, že pod skálou, na které sedím, vnímám krystal. Začala mi přicházet slova, která jsem v duchu odříkávala a vnímala, že se krystal otevírá spirálovitě nahoru a vytváří, něco jako energetickou formu několika lotosů, které jsou naskládány na sobě, a propojeny. Krystal zářil… Přicházela další slova. Najednou pozoruji sama sebe, jak krystal napojuji na Vesmírný chrám ve vyšší dimenzi a vnímám paprsek, který z něj stoupá. Vidím svým vnitřním zrakem dále ode mě další dva krystaly pod zemským povrchem. Dělám s nimi to samé… Rozhlížím se, ale zastavuje mě to. Tři teď stačí… :-) 

Nikomu jsem se s tímto zážitkem nesvěřila. Na druhý den jsem šla k moři a najednou za mnou přišla jedna žena z naší meditující skupinky s tím, že mi potřebuje něco říct a cítí, že mohu pomoci. Svěřila se, že bydlí na pozemku, který je energeticky významný. Kdo se dokáže naladit a pozorně dívat, tak vnímá pyramidu. Cítila, že je tam, ale něco, co té energii nedovoluje volně a pěkně proudit. Poprosila mě, abych se na to podívala. Vůbec jsem netušila, zda něco takového je na dálku možné, ale souhlasila jsem s tím, že to zkusím. Vnímala jsem, na tomto místě, opět krystal pod zemí. Tentokrát, ale daleko hlouběji a nad ním překážku. To mu bránilo vyzařovat. Byl tam hodně dlouho zaseknutý létající talíř z takového materiálu, který záření pokřivil a dostal do jiné verze, než byla původní. Opět mi přicházela slova… Pozorovala jsem sama sebe a to místo. Vnímala jsem, jak se překážka odrušuje – dematerializuje a krystal je volný. Opět může zářit a propojit se s Vesmírným chrámem. Paprsek se spojil a odtud začala proudit duha, která pokrývala celý pozemek. Doslova po něm stékala…Netušila jsem, zda se skutečně, hmatatelně, něco na tom území stalo. Odpověď přišla hned po návratu ženy domů. Když za ní na návštěvu přišla na energie citlivá kamarádka, která vůbec netušila, že se tam něco dělo, tak hned ve dveřích reagovala slovy: „Co se tady stalo? Tady je úplně jiná energie.“ Zjistila jsem, že i na dálku toto lze. :-)

V tu dobu jsem již měla rozjetý nový kurz Atlantské energie: Krystaly Země. Nové poznatky a seznámení se takto s krystaly vše dostalo do dalšího levelu. Již dříve jsem si na netu našla informaci, že existovalo 9 hlavních Zemských krystalů Atlantidy. Informace o tom, jak se jmenují, kde leží a jak jsou velké zněly takto: Leží v oblasti Arkansasu (USA) - Modrý krystal moudrosti a vědění, Smaragdový krystal lásky a léčení, Platinový krystal komunikace; Bimini (Bahamské ostrovy) - Rubínový Ohňový krystal energie; Minas Gerais (Brazílie) - Zlatý krystal léčení a regenerace, Fialový krystal zvuku; Jezero Titicaca (Centrální Andy, rozléhající se mezi Peru a Bolívií) - Sluneční a Měsíční krystal světla, Krystal Thovta; Mount Shasta (Kalifornie, USA) - Om krystal multidimenzionality. Jsou to obrovské krystaly, některé dosahují délky až 40 metrů.

Tyto krystaly jsem tedy poskládala do třech Atlantských chrámů. V Chrámu léčení se tyčil Smaragdový krystal lásky a léčení, Rubínový ohňový krystal energie a Zlatý krystal léčení a regenerace. Sestavila jsem je do tvaru trojúhelníku. Krystaly se odhmotní a s lidmi tak vstupujeme do jednotlivé energie kamene. Léčíme se tak, až na buňku, jdeme do DNA. Když projdeme všemi, tak vejdeme doprostřed, kde se potkávají energie těchto krystalů. Stojíme v panelu světla těchto energií, nad námi i pod námi je pyramida, multidimenzionální merkaba atd. To samé se děje s Modrým krystalem moudrosti, Platinovým krystalem komunikace a Fialovým krystalem zvuku, které jsem dala do Chrámu vědění. Zde probíhá aktivace moudrosti a vědění v buňkách, v DNA. Prošli jsme tedy Chrámem léčení, vědění a čeká nás Chrám jednoty a v něm krystal Sluneční, Měsíční, krystal Thovta a Óm krystal multidimenzionality.

Přes tyto krystaly v Atlantských chrámech se samozřejmě můžeme propojit s Vesmírnými či Zemskými krystaly.

Jednoho dne mi přišlo, že těch hlavních Atlantských krystalů není 9, jak se uvádí, ale 13. Nejsou ani všechny v Americe. Hm, hned mi docvaklo, že to nejspíš psal nějaký Američan. :-) Další informace byla: „a nemají 40 metrů“. Doslova procházejí celou planetou skrz na skrz. Tudíž jedna část je např. v Americe, ale druhá samozřejmě úplně jinde na druhé straně planety.

S těmito informacemi jsem šla opět s lidmi na kurzu ke krystalům. Tentokrát se sešla mimořádně silná skupina. Třináct „Mistrů“ se vrátilo na místo „činu“, aby dokončilo plán. Když jsme se v kruhu objevili u hlavního Atlantského krystalu v Poseidonově chrámu, tak to byla nepopsatelná energie. Krystal byl již aktivní, ale naše spojení ho otevřelo ještě na větší level. Když jsme odcházeli, tak za námi obrazně řečeno explodoval. Otevřel se více a vytvořil světelnou vlnu, která obtočila celou Atlantidu.

Když jsme prošli všemi chrámy s krystaly, tak jsem najednou byla vedena mimo program kurzu :-) dále, do diamantové pyramidy. Zde se uvnitř tyčily další krystaly čiré barvy, ve kterých plápolaly plameny zlaté, fialové a bílé. Opět došlo k odhmotnění a přeměně v energii. Prošli jsme všemi a zastavili se uprostřed v krystalickém lůžku. Zde jsme vnímali propojení všech krystalů, plamenů a to vše zažehlo trojplamen v našem duchovním srdci. Když jsme odcházeli z diamantové pyramidy, tak opět, jakoby krystaly explodovaly a uvolnily tak obrovské množství energie. Vytvořily velké panely zářícího světla… Došlo k aktivaci. Když jsem se zde později sama vrátila, tak jsem již vnímala velké propojení, diamantovou pyramidu, nad Zemí a taky opačnou pod Zemí, a něco jako energii třetího oka uprostřed mezi krystaly. Zde proudí ve spirále diamantové paprsky z dalekého vesmíru, až hluboko do Země.

Vzpomněla jsem si na svou aktivaci trojplamene, která nastala na velikonoční pondělí 2015. V té době jsem vůbec netušila, že existuje trojplamen. Kreslila jsem si nějaké symboly a ukázala je kamarádce. Ta mi k jednomu řekla, že se jedná o křišťálové lůžko, do kterého mám ulehnout, že je tam pro mě něco přichystáno. Šla jsem tedy na toto místo. Ulehla jsem a vnímala, jak se nad mou postavou objevuje to samé křišťálové lůžko, na kterém ležím, a zaklapává to vše do sebe. Vizuálně to vypadalo jako křišťálové ufo či zářící oko. Vespod se něco aktivovalo, co připomínalo nějaký zářící paprsek, který mnou projížděl a vytahoval ze mě parazity atd. Poté do mě začala proudit láskyplná energie. Do mých chodidel byly energeticky vloženy krystaly. Vpravo rubín, vlevo smaragd. Do celé mé osoby vplulo něco jako zářivé žezlo, nahoře i dole rozšířené, které kolem mě vytvořilo silnou záři. Vnímala jsem své vyšší Já a mé duchovní jméno Antalii… Přede mnou se objevil můj dvouplamen Amres. Naše energie se spojily. Přicházelo mi jméno Antares. Později jsem zjistila, že je to název hvězdy. Vnímala jsem své duchovní – atlantské srdce, které se nachází mezi srdeční a krční čakrou. Uprostřed se rozhořel bílý plamen, který z jedné strany obtáčel plamen fialový a z druhé zlatý. Všechny tři plameny proudily do zářivé koule, kde se potkaly. Cítila jsem sjednocení, lásku, svobodu…

Ptala jsem se Amrese zda spolu máme být i zde fyzicky. Řekl, že můžeme a nemusíme… Vše záleží jen na mně. Ve vyšších světech jsme spojeni. Může ke mně přijít jeho část zde na planetě, ale nemusí. Vše je v pořádku. Začala jsem hledat informace, protože do té doby jsem neměla ani tušení o tom, že existují nějaké plameny v srdci. Našla jsem sice někde na netu trojplamen, ale měl úplně jiné barvy než ten můj. :-) V podstatě vše obsahuje všechny barvy, jak čakry, tak aura, tak i trojplamen. Záleží z jakého úhlu, z jaké dimenze, s jakými vibracemi se na něj díváte. Takové barvy pak vidíte… Později mi došlo, že je to vlastně i spojení se svatou trojicí. Tři plameny - otec, matka, dítě.

Položila jsem si otázku, co vše se vlastně stalo, aby k tomu rozhoření došlo. Vnímala jsem, že je důležité navrátit všechny části duše. To se u mě stalo tak, že jsem v sobě přijala světlo i stíny a vyrovnala to. Objevil se poté Thovt a Anup, postavili přede mě velký zlatý Ankh a s hvězdami v rukou šli otvírat zámky, ve kterých byly části duše uvězněny. Ty se pak seřadily za Ankhem a postupně procházely jeho okem. Tam jiskřily, prosvětlovaly se a zářící se vracely ke mně. Cítila jsem celistvost. Když tímto procházíme s lidmi na kurzu Krystaly Země, tak cítí, jak více září a jejich duše je větší a větší. Co jsem vnímala dále, jako důležité, je pročištění rodů, předků. Samozřejmě přijetí stínů... Když jsem toto přijetí a vyrovnání absolvovala, tak se přede mnou objevil symbol jin-jang. Najednou jsem vnímala bod přesně uprostřed a tento symbol se otevřel. Přišlo mně to, jako brána, portál. Když jsem prošla za, vnímala jsem Jednotu. Kdysi se mě jeden muž zeptal a jaké to tam je? Zjistila jsem, že nelze odpovědět. Tam je totiž všechno a nic zároveň. :-) Nelze tudíž říct, že je tam světlo či tma, je tam totiž obojí. Nelze ani popsat žádný pocit. Jako další, co jsem vnímala, že je třeba, je pročištění „traumat“ z pádu Atlantidy, čili pročištění Atlantského - Mistrovského srdce, nebo - li duchovní čakry. Dále postupně otevřít minimálně 13 čaker, spojit se, se srdcem Vesmíru, srdcem Země a propojit vše v duchovním srdci.

Každý z nás je jedinečný a má svou úžasnou cestu. Toto je jen popis mé cesty… Ta vaše může být úplně jiná a je to tak v pořádku. Cesta je cíl. :-)

Autorka článku: Ivona Antalii, atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Nejzajímavější články na našem portálu

 • Vendula Kociánová: 10 rad jak učinit muže ve vztahu štastným

  Vendula Kociánová: 10 rad jak učinit muže ve vztahu štastným Mějte často sex, milujte se Pro muže je sex velmi důležitý. Pokud mu není žena schopna nebo ochotna nabídnout hlubší milování, o to častěji jej bude vyžadovat. Dnešní muži jsou nedomazlení a už od dětství jim velmi chybí dotyk. Ještě dnes se traduje, že mazlit Číst dál
 • Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA

  Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA Už delší dobu mi hlavou lítal nápad na článek o DNA. Dneska impuls přišel i ze srdce a tak usedám a píši…. Zde je článek o tom, co v učebnicích biologie nenajdete, nějak se totiž na to „zapomnělo.“ Anebo, se prostě dělá, že to neexistuje, Číst dál
 • Ava Chrtková: I řvoucími ústy psychopata k vám může mluvit Bůh

  Ava Chrtková: I řvoucími ústy psychopata k vám může mluvit Bůh V procesu transformace od nevědomého k vědomému životu se stane mnoho věcí, které mohou člověka zcela vyvézt z míry. Nejinak to bylo i u mne mnohokrát v mém životě. Mnohokrát jsem nepochopila proč se to či ono stalo. Postupným procesem práce na sobě a zejména Číst dál
 • Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy

  Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy Rudraksha je plodem stromu Elaeocarpus granitus, který se vyskytuje nejhojněji na úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii. Rudraksha bývá označována, jako oči pána Shivy. Tento výraz vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva usedl na zem, začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Číst dál
 • Ivana „Geri“ Kutnarová: Dvojplameny a naprosté opuštění iluzí

  Ivana „Geri“ Kutnarová: Dvojplameny a naprosté opuštění iluzí Po setkání dvojplamenů a rozpoznání na úrovni duše, kdy zpravidla zažívají velmi intenzivní sblížení, dochází postupně k návratu do původních životních a partnerských vzorců, převzatých z dřívějších vztahů či okolí, rodiny nebo společnosti. To však přináší rozpory, jež i přes oboustrannou snahu nakonec vedou k Číst dál
 • Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat

  Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že zájem o toto téma roste tím víc, čím víc se projevuje v realitě. Muži a ženy z celého světa se ocitají v situacích, kdy potkají své dvojče a nic Číst dál
 • Michal Říha: Proč je chůze na boso tak prospěšná?

  Michal Říha: Proč je chůze na boso tak prospěšná? Masážemi chodidel, reflexologií, se zabývám již 14 let a krom toho chodím bos, co to jen lze. Je to přirozené a je dobré být přirozený. Řekněme si: Proč je dobré choit bos? Noha, přesněji chodilo, je to, co každý z nás od zrození do konce Číst dál
 • Radka Svobodová: Osm tipů, jak zvýšit své sebevědomí

  Radka Svobodová: Osm tipů, jak zvýšit své sebevědomí Otázka zdravého sebevědomí souvisí především s pocitem vlastní hodnoty. Naše společnost nám vštěpuje, že velikost naší hodnoty se úměrně zvyšuje nebo snižuje v závislosti na tom, jak se dokážeme přizpůsobit očekávání svého okolí. Jestliže nás v minulosti naučili, že nesmíme vyčnívat z řady, máme být Číst dál
 • TV je psychosociální zbraň

  TV je psychosociální zbraň Je to kruté zjištění ale uvědomuji si, že když se občas koukám na TV tak se přistihnu, že na obrazovku jenom tupě zírám. Na nic nemyslím a zírám. U televize zásadně nepřemýšlím, podvědomě ji vyhledávám jako rychlou zábavu. Jako útěk před stresující realitou plnou problémů. Číst dál
 • Bez čeho se nemůžete naučit anglicky

  zdenek vanicek anglictina Existuje jedna zcela zásadní věc, která nesmí chybět, pokud se chcete naučit nový jazyk. Angličtinu učím již mnoho let. Ve třídě jsem měl studenty, kterým to na začátku moc nešlo, a patřili mezi ty slabší ve třídě. Číst dál
 • Jitka Bičíková: BABIČČINY RECEPTY na ČIŠTĚNÍ LYMFY - 2. díl

  Jitka Bičíková: BABIČČINY RECEPTY na ČIŠTĚNÍ LYMFY - 2. díl Odvodňovací, detoxikační a LYMFU čistící potraviny :) Jablečný ocetJe jediným octem, který nevyvolává v těle kyselou reakci. Napomáhá trávení, vstřebávání potravy a vylučování, proto je dnes rovněž doporučován jako prostředek k hubnutí. Bývá oblíbenou přísadou do zeleninových salátů. ChřestVýborně odvodňuje, čistí ledviny a tím zbavuje tělo Číst dál
 • Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to

  Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to Všichni milujeme svůj domov a pocit, že jsme někde doma. Avšak i naše obydlí má svoji paměť a vědomí. Proto se někde cítíme nevysvětlitelně dobře a někde, i když nedokážeme říci proč, se cítíme nepříjemně. A nebojte, dnešní článek nebude zas tak strašidelný, jak říká Číst dál
 • Věra Ovečková: Dřevěné nádobí má výrazné léčebné účinky

  Věra Ovečková: Dřevěné nádobí má výrazné léčebné účinky Tady máme obraz slova "dřevo".Máte rádi dřevo? Obklopujete se jím? Hrají si Vaše děti s dřevěnými hračkami? Dobře děláte. Dřevo má výrazné léčebné účinky a jeho Síla dokáže zahojit mnohé rány. Pro mě je tím nejpřirozenějším materiálem, který lze použít k výrobě téměř čehokoli, co Číst dál
 • Nikol Březinová: Vibrační vlastnosti drahých kamenů - růženín, aventurín, perly

  Nikol Březinová: Vibrační vlastnosti drahých kamenů - růženín, aventurín, perly Krásný den Vám všem. K našemu dnešnímu novému rudrakshovému náhrdelníku a náramku přináším povídání. Na náhrdelníku můžete vidět kombinaci několika kamenů. Naleznete zde perličky, růženín, ale i nádherný a třpytivý modrý avanturin. Takže abychom to vzali postupně něco málo k perličkám. Perly jsou drahokamy moře. Číst dál
 • Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek

  Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek Děláme to všichni, s oblibou kritizujeme vše okolo nás, práci, partnera, přátele, situace. Proč máme takovou potřebu zaměřovat se jen na negativní momenty v našich životech? Možná je to naším nastavením, takový český pesimismus, mít pocit, že nám stále něco chybí ke štěstí. Obecná nespokojenost, Číst dál
 • Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř

  Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř To, čím se živíš, utváří tvoje přesvědčení o tom, kým jsi. K velkým tlakům dochází třeba v sociálních službách, zdravotnictví, ale i školství. Chtěla bych dnes trochu dodat energii lidem, co pracují v těchto a dalších službách. Zvlášť tady je třeba , aby tu pracovali lidé, Číst dál
 • Lucie Meškanová: Co mohu udělat, když ve svém životě zažívám těžkosti?

  Lucie Meškanová: Co mohu udělat, když ve svém životě zažívám těžkosti? Mé vnímání dnešních dní V mém vnímání bylo naplněno, vše máme k dispozici, vše již “víme”. Není co hledat. Je potřeba postavit se na světlo, do své pravdy a Být. Co to znamená pro naší každodennost? Je to apel na to, abychom se stali “svatí”? Číst dál
 • Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním

  Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním „Zastavte svět! Chci vystoupit!“ Přejídání pod vlivem stresu „Utrpení přestane být v jistém smyslu utrpením, jakmile pochopíme jeho význam.“ – Viktor Frankl Autorka knihy Doreen Virtue U obětí týrání nebo zneužití v dětství, kteří nezpracují svůj potlačovaný hněv a sebeobviňování, se dospělost často podobá jejich poznamenanému Číst dál
 • Je ten muž pro mě skutečně tím pravým?

  Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně běžná hra vášní je na programu tehdy, když se muž, který nikdy opravdu nedospěl, zamiluje do ženy, která si myslí, že z něj možná dokáže "udělat dospělého člověka". Žena, která se Číst dál
 • Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička?

  Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička? Na základě článku o „silných ženách“ přicházím s dalším tématem, které by mohlo lépe osvětlit celou bublinu kolem silných žen. Mnoho z vás totiž tento, skoro už fenomén, chytilo za špatný konec. Naštěstí ne všechny. Vzaly jste si tento článek jako omluvu, proč máte špatné Číst dál
 • Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům

  Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům Slovanské Svastiky byly používány našimi Předky na ochranu lidí, zvířat, polí, obydlí i hospodářských stavení před temnými silami. Dodávaly sílu, harmonizovaly prostředí, umocňovaly léčitelské i jiné duševní a duchovní schopnosti. Naši Předkové věděli, jak jsou mocné, a znali jejich velkou sílu. Proto je používaly jako Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky

  ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Hnusnější, zato dražší. Potvrzeno černé na bílém: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Ví to každý, kdo byl někdy v Německu nebo Rakousku a navštívil nějaký tamější obchod. Jídlo, které se prodává tam, má úplně jinou kvalitu než to, čemu říkáme jídlo a prodává Číst dál
 • RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL minerální zázrak na tělo, pleť i vlasy

  RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL Marocký jíl (také zvaný ghassoul z arabského slova „ghassala“– čistit) je exotický jíl, který se před miliony let usazoval v tehdejším moři na území dnešního pohoří Atlas. Vyniká výbornými čistícími účinky – marocké ženy ho užívají místo mýdla nebo šampónu. Marocký jíl je těžen na severovýchodě Číst dál
 • Magazín BIOOO: CO JE VAZELÍNA A PROČ JI MAJÍ RÁDI VÝROBCI KONVENČNÍ KOSMETIKY?

  CO JE VAZELÍNA A PROČ JI MAJÍ RÁDI VÝROBCI KONVENČNÍ KOSMETIKY? Existuje taková vtipná průpovídka, že máme rádi „přírodní“ kosmetiku s vazelínou, protože ropa je přece z přírody. Je to narážka na „přírodní“” kosmetické přípravky, které jsou plné této ropné složky, a je hodně důvodů, proč bychom ji rádi mít neměli. Z přírody je leccos a Číst dál
 • Ava Chrtková Brožová: Milujte sami sebe

  Ava Chrtková: Milujte sami sebe Naplníme-li svou mysl láskyplnými myšlenkami, budeme plni radostné a tvořivé energie. Roztočíme spirálu lásky, která je nejsilnějším čističem. Vyčistí pole vašeho těla i mysli. Vaši bližní budou říkat: "Co se s tebou stalo? Vypadáš jinak, nejsi zamilovaný?" Je to jako kouzlo z pohádky. Lidé na Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
national cpr association