KÁVA S MLÉKEM? Tichá kyselina do těla

Je to časová bomba - kyselina, která dříve či později vaše tělo pravidelným popíjením zničí. Kdo má problém s lymfou, otoky či obezitou, by měl kávu ihned vyloučit ze stravy.

Kombinace silných kyselinotvorných látek v kávě + kombinace mléka dohromady vytvoří smrtelný jed v těle.
Tato návyková látka se řadí do zástupu drog, které "pomalu, tiše, ale jistě" ničí naše těla. Pokud to je jednou za čas, například 1x za měsíc, tak nám káva tolik neuškodí. I tzv. "čurifinda", kde je málo kávy, hodně vody a žádný cukr, tím tělo stejně neobelstíte. Je to stále káva a je jedno v jakém měřítku, jde o to, že jí máte "denně". Pomalými, za to jistými drobnými dávkami tělu drogu dodáváte, ač chcete nebo ne. A je jedno zdali je bez mléka či s mlékem.

Je to stále silně ZAKYSELUJÍCÍ NÁPOJ, CO NÁM OKYSELUJE SILNĚ TĚLO, TKÁNĚ, KREV i LYMFU. Denně se střetávám s pacienty, kteří ji pijí, a kteří mají až zázračné uzdravující účinky po jejím vyloučení.

CO ZPŮSOBUJE KÁVA S MLÉKEM:

- všechny druhy alergie (káva s mlékem zahleňuje celý organismus)

- mám případy pacientů, kteří z toho mají zahleněná střeva - z toho chronickou zácpu, nadýmání břicha, tzv. "těhotenské břicho"

- u žen GYNEKOLOGICKÉ VÝTOKY, atopický ekzém, kožní vyrážky, akné, (ucpává póry a kůži), zahleněné plíce - astma, alergie.

Všem pacientům po vyloučení KÁVY se tyto obtíže o 95 % zlepšili!!

- U ŽEN NESCHOPNOST ZHUBNOUT - CVIČÍTE POCTIVĚ, DRŽÍTE poctivě DIETY a nemůže zhubnout? Věřte, že kámen úrazu je v popíjení tohoto ZAHLEŇUJÍCÍHO NÁPOJE.

- ZAHLEŇUJE LYMFU, tudíž pacienti trpící na OTOKY NOHOU ČI ZAVODNĚNÍ musí kávu vyloučit úplně, je to moje podmínka v rámci komplexní léčby. (v průběhu léčby a očisty hlásí vykašlávání hlenů..)

- zaplísňuje tělo a tím vytváří půdu pro vznik EKZÉMŮ, kožních vyrážek a alergií - zahleňuje ženské orgány a vytváří u žen GYNEKOLOGICKÉ VÝTOKY a záněty močového měchýře.

- zaplísněním těla a lymfy dochází k řadě nejrůznějších ALERGIÍ.

- způsobuje KŘEČE DO LÝTEK - neboť káva odvádí z těla vápník a hořčík, který vyživuje svaly a cévy.

- způsobuje paradoxně únavu, má tzv. JOJO EFEKT, na chvíli Vás probudí, "nakopne", ale pak po nějaké době o to více spadnete zpět do hlubší únavy.

- zahleňuje a zakyseluje organismus, což má za následek způsobení CELULITIDY a OBEZITY.

- podporuje nadměrné pocení - způsobuje žloutnutí zubů .

Na druhou stranu je káva současně poměrně silné diuretikum (způsobuje zvýšené vylučování moči) a odvodňuje organismus. Proto se doporučuje, že ke každé kávě byste měli vypít sklenici vody minimálně o stejném objemu, jako je šálek s kávou. Tzv. pozitivní účinky kávy, o kterých se tak intenzivně spekuluje, jsou pouze chvilkové. Díky obsahu kofeinu má káva účinek na stimulaci a zvyšování pozornosti, potírání ospalosti a zvýšení krevního tlaku.

To je důvod, proč mnozí lidé přesvědčili sebe sama užívat ji ráno, aby se rychleji probudili. Tyto účinky však představují narušení tělesných funkcí díky prudkému vzruchu z dávky adrenalinu. Organismus je takto donucen zvýšeně spotřebovávat své energetické zdroje, což je obvykle postupně následováno rozespalostí, apatií, únavou a v mnoha případech potřebou vypití dalšího šálku. Hodně lidí kteří trpí zácpou pijí ráno kávu na lačný žaludek, aby své problémy eliminovali. To je také velký omyl.

Cofeol, další látka obsažená v kávě, škodí zažívacímu systému a je zodpovědná za pálení žáhy a žaludeční křeče. Káva dále narušuje rovnováhu vody v organismu, což má za následek dehydrataci.

ČÍM JI NAHRADIT?
Místo kávy je možné užívat čaj, například zelený nebo ZELENÉ MATÉ, které má znatelně stimulující účinky, ale současně je plný vitamínů a minerálů. Závisláci mohou kávu nahradit přírodní bylinnou meltou, či vitakávou, rostlinným Carem, pampeliškovou kávou, zeleným maté čajem.

Kofein ovlivňuje činnost mozku a míchy. V kávě a čaji je obsažen alkaloid kofein. Smrtelná dávka kávy je 10 gramů. To je asi 100 šálků kávy vypitých rychle po sobě. 1/2 kofeinu je odbourávána během 3-5 hodin, za 24 hodin zmizí z těla úplně. Jsme národ, který je závislý na ranním povzbuzováku či dopolední kávičce. Káva se mylně doporučuje při nízkém tlaku na zvýšení, ano, na chvíli se Vám tlak zvýší, ale pak zapůsobí tzv. JOJO efekt, a tlak vám klesne o dvojnásobek více dolů, ještě něž byl úplně původně.

Čínští lékaři říkají: "Káva je jako benzín – rychle shoří, ale nevytvoří teplo a tělu jen vezme ze zásob energie." Viděli jste někdy číňana jak pije kávu? Čínská medicína, která je tady po staletí už dávno věděla co je pro naše tělo zdravé a co ne.

ČEMU TEDY VĚŘIT??

UDĚLEJTE SI OBRÁZEK SAMI. Srovnejme si náš ČESKÝ NÁROD, založený na denodenním pití kávy s východními národy, kteří kávu NEPIJÍ, neboť ji POVAŽUJÍ ZA JED. My Češi máme stravu založenou na - pečivu, lepku, mléčných výrobních a kávě - výsledek? - Jsme hodně nemocí, obézní, alergičtí, zahlenění, zaplísnění, překyselení a už malé děti mají záludné nemoci a těžké alergie nejen na lepek a laktózu.

Takže - jednoduché měřítko, kdyby káva byla tak blahodárná a zdravá, jak se říká a propaguje, tak PROČ JSME NÁROD, KTERÝ TRPÍ NEJVÍCE OBEZITOU A OTOKY v Evropě a "náhodou" pijeme tuto tekutinu i několikrát denně?! Opět jenom další "náááhoda" nebo další zatajená a zmanipulovaná příčina civilizačních nemocí?!

S láskou

Jitka Bičíková


Jitka BičíkováZdroj: http://www.zahadnalymfa.wbs.cz

lymfoterapeut, Autorka dvou úspěšných knih "O ZÁHADNÉ LYMFĚ A OTOCÍCH" a "OTOKY, LYMFA a nejčastější ženské nemoci".

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč