Michal Říha: Svítání

Svítání - často slýcháme pojem psychosomatika, či dokonce mentální obrazy, ale co si pod tímto představíme?

Asi všichni už víme, že tělo, mysl a naše emoce jsou úzce spojené. Tvoří jednotu - nás. Zvládnout své emoce, či traumata je základem našeho duševního i fyzického ZDRAVÍ. Mentální obraz je to, co hledáme za oponou (není viditelné na prví pohled), například bylinku koniklec v homeopatii používám na zastydlou rýmu v dutinách hlavy.

Problémem trpí lidé, kteří nemají nadhled a ulpívají ve starých toxických myšlenkách (křivdy) - použijeme obraz kytičky, co žije na kopci, má nadhled, má sice velikou "hlavu" , ale vítr jí nezlomí, je flexibilní, má pružný stonek, tento obraz zafunguje to na jemnou energii těla. Vždy, když pracuji s klienty (konzultace, či masáže), zdůrazním : mysl a tělo jedno jsou.

Nevyřešené emoce jsou toxiny, které se v nás ukládají a narušují naše ZDRAVÍ, chod našeho života, těla, vztahů, celkově nás ochromí, je to písek, co skřípe v soukolí našeho fyzického těla, brání v pohybu k radosti. Každý jsme stále se svými emocemi, můžeme je poslouchat směrovat a ovlivňovat, můžeme , co cítíme, že nám sype písek do soukolí našeho běhu Života.

Tak úsměv, hluboký dech a ať se jen Žije , Zdraví M.


Autor článku: Mgr. Michal Říha http://www.ipeca.cz

Článek smí být šířen a kopírován jen se souhlasem autora. Portál Příznaky transformace má osobní souhlas autora k jeho uveřejnění.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč