DEN 2 - MMS detoxikuje i psychiku

Po snídani v cca 10:00 si dávám 6 kapek do 8 dcl. Raději více ředím. Vyhnu se jakémukoliv nepříjmnému pachu a více vody čistí organizmus. Dnes mám ještě celý den volno. Užíváme si klidu a pokoje. Občas trochu pracujeme. Pomalu se začíná detoxikovat i psychika. Spouští se bloky a čistí se. Je to náročné ale jde to vcelku snadno. 

Jedeme pro další várku vody ke studánce. Je třeba pít hodně a kvalitní vodu. Voda z kohoutku tady voní po chloru sama od sebe. To není zrovna ideální volba. Ondra se ptá: "Koupíme si zmzlinu?" a já říkám: "Ne. Já nic nechci." Opravdu nemám chuť na sladké ani na žádné jídlo. Moc fajn. :-)

Lesní studánka
Lesní studánka

13:00 Váha mi klesla od začátku braní MMS o 2,7 kg. Zajímavé. Přitom průjmy byly jen asi 3x. Od té doby nic. V pohodě. Opravdu to má vliv na váhu člověka. Logicky, když jím o polovinu míň a cítím více energie. 

14:30 Začíná mne bolet hlava. Klasický příznak toho, že málo piju. Ihned to napravím. Do hodiny bolest přejde.

16:00 Začíná se projevovat detoxikace vnitřních orgánů na pleti obličeje. Mám asi zatíženou více pravou stranu, protože na obličeji a na bradě a pod bradou nadělení, pěkná akné vyrážka. To je vždycky první část detoxu. Mám to i když používám křemelinu. Okamžitě se to ukáže na pleti. Běs. A zítra vystoupení na Bílé Hoře. To se teda moc nehodí. :-))))

17:00 Spásný nápad. Ondru bolí zub, takže jsem mu udělala lektvar roztlučený hřebíček s deci slivovice. Přes noc se to macerovalo. Dám to na kosmetický tampon a přiložím na akné. Uvidíme zda to zabere.

Ava Chrtková deník detoxikace s MMS18:00 Další várka vody se 6 kapkami. Potím se a hodně. Musím si vzít čisté tričko. Mám z toho radost protože MMS zabírá, je to na těle cítit. Nebolí mne záda, mám víc energie. Zítra ale vynechám. Bojím se vedlejších účinků a budu na cestách do Prahy a potom na Bílou horu. Dám si 1 den klid. 

22:00 Další várka mms 6 kapek. Už si to míchám sama, protože Ondra jel na noční. Jsem alchymistka! 6 kapek z jedné flaštičky, 6 kapek z druhé, zamíchat v čisté skleničce a nechat aktivovat 3 minuty. Zalít vodou. Snadné. Ačkoliv jsme si řekli, že na noc si dávat nebudeme, dnes budu spát sama, takže to nevynechám. Zítra budu vynechávat celý den, tak ať to na večer ještě využiji.

22:30 Podivná věc. Koukám na televizii (opět vysokovibrační film :-)))) od Marvela... ANT-MEN...) a nejdnou cítím že mne něco silně poštípalo nebo? Na noze dve velké boule u kolena a jedna na druhé noze na lýtku. Divné. Tak nějak vnímám, že to souvisí s MMS. s parazity. Jde to z vnitřku. Nevidím žádné kousance, jen boule. Dávám na to stejně jako na akné (dobře to zabralo) slivocici s vylouhovaným hřebíčkem. Během pár minut boule splasknou a svědění opadá. Zvláštní.

0:50 Nemůžu spát. Opravdu si to na noc není dobré dávat. Prostě přemíra energie. Nechce se mi spát. Bloumám po pokoji, dám nahrávat video. Přemýšlím, hlava mi šrotuje. Chodím pořád na malou. Asi to chce poslední MMS kolem 20 hodiny. Jinak se moc nevyspím.

2:00 Konečně usínám. 

První díl článku: Ava Chrtková: Detoxikace s MMS den 1 - pravdivý příběh

Druhý díl článku: Ava Chrtková: Detoxikace s MMS den 2 - pravdivý příběh

Článek napsala: Ava Chrtková - zpěvačka, moderátorka a provozovatelka internetové televize Příznaky transformace TV  http://www.priznakytransformace.cz 

Tento článek JE dovoleno kopírovat na jiné weby v plném znění se jménem autorky a s aktivním odkazem na web Příznaky transformace. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč