Bohyně Isis je silnou a láskyplnou bohyní, je ztělesněním posvátného božství.

Říká: „Buďte v souladu s vaší božskou složkou.

Přicházím z hlubin, abych vám ukázala krásu i ošklivost. Jsem božským nástrojem pro transformaci emocí. Budu na Zemi do té doby, než bude vyřčena poslední křivda a zranění, které v sobě nesete. Budu tu s vámi a budu vás touto transformací provázet.

Podívejte se na to, jak to na Zemi vypadá bez schopnosti čelit svým negativním emocím a zranění.

Přináším k vám vědění, jak ocenit vaše negativní zkušenosti. A tak ocenit vaši ženskou energii a vstoupit do posvátného ženství.

Můžete si vytvořit proti negativním energiím ochranný štít. Ale nebude vám to nic platné. Jen si sami ublížíte.

Žijete ve společenství, kde musí být vyřčeny skryté emoce a záležitosti, kterých se bojíte. Až to uděláte, bude kolem vás skutečná harmonie a rovnováha.

Nepotřebujete od nikoho povolení se otevřít svým emocím a vyjádřit je. Spousta z vás odmítá část duše, která v druhých otevírá to, co nechtějí na sobě vidět. Máte zkušenost, že lidé neunesou sílu, která se spustí s emocí, kterou projevíte.

Pokud se někdo otevře negativním emocím, není třeba mu posílat lásku, ale jít do svého srdce a čelit emocím, které vyjadřuje. Vyplakat slzy a otevřít se léčení. 

Pak se ve společenství uvolní napětí a objasní se skryté záležitosti, které tu byly cítit. Které nešly uchopit a o kterých se lidé báli mluvit.

Potom začnete rozlišovat. Vidět pod povrch a jasně vnímat. Kdo se vás nebojí. Kdo snese vaši hloubku. Kdo vás pro to začne vyhledávat. Kdo vycítí, že právě to potřebuje. Kdo vás bude vnímat, protože ví.

Lidé nepotřebují léčení, ale vyjasnění. Lidé nepotřebují spirituální čištění, ale kontakt srdcí.

Není třeba odpouštět, ale navázat vztah s tímto člověkem.

Pak se můžete navzájem zahrnout celou svou láskou. Soustředit se na svůj střed, být v klidu a napojení."

Aktivujme svá božská ženská křídla.

S láskou
Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz


Napsala Ivana Valová - Atlantská škola - Praha  ♥ www.atlantskaskola.cz

Atlantská škola logoJmenuji se Mgr. Ivana Valová, narodila jsem se ve Zlíně a žiji v Praze. Vystudovala jsem Pedagogickou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (biologii těla, psychologii a sociologii). Vedu kurzy Atlantské školy a učím angličtinu soukromě a ve firmách.

Na individuálních sezeních nabízím služby v oblasti léčení nemocí, pochopení základní životní lekce, začlenění spirituálních zážitků do svého života, poradenství v oblasti psychospirituální krize, poznání svého poslání, rozvoje jasnozřivých schopností a intuice, rodinné terapie, regresní terapie a spojení s moudrostí starodávných civilizací. Jsem k dispozici lidem, kteří potřebují nasměrovat.

Individuální sezení s krystaloterapií - rozložení krystalů na tělo a kolem těla člověka, podle jeho individuálních potřeb a záměru.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč