Jmenuji se Ava Chrtková a jsem zpěvačka a moderátoka a také provozovatelka projektu Příznaky transformace TV. Nemohla bych tuto práci dělat, kdybych také intenzivně nepracovala sama na sobě. V minulém roce jsem se opět velice posunula na své cestě, ale jako možná i u mnohých z vás, bylo to někdy na hraně.

Jak vyhnat brouka z hlavy? Ava ChrtkováBěhem této silné psychické masáže jsem také natočila pro svojí internetovou televizi Příznaky transformace několik zásadních videí na téma "vymýtání" toho, co v nás působí, že se nám život nevyvíjí podle našich představ. Cyklus videí na youtube s názvem Terapie srdcem, které o tomto fenoménu značně vypovídají a zároveň jsou záznamem autentické terapie dvou žen, vám po jejich shlédnutí, ledacos napoví. Kombinací několika metod se zde vyplakáním, vyvztekáním a vykřičením do světa tyto odvážné ženy zbavují svých podvědomých programů, největších strachů a omezení. Dělají to nikoliv vlnou NewAge propagovaným opakováním pozitivních afirmací, ale naopak, vyzvednutím na světlo a pojmenováním těchto svých nejhlubších bolestí.

Dle mé osobní zkušenosti, v dnešní době, kdy už musíme jít do velké hloubky sebe sama, s nějakým povrchním překrytím nebo nalháváním si jiné reality, nemůžeme uspět. Emoce, které vnímáme jako nepříjemné nebo obtěžující například strach, bolest ale i závist, nenávist nebo například pocit méněcennosti, vždy vyvěrají z našich podvědomých programů. Jak se nám do toho našeho nevědomého šuplíčku ale tyto záležitosti dostaly?


Jsou v celkově zásadní 3 kanály, které jsem detekovala intenzivní prací na sobě. Jedná se o genetickou paměť z vaší rodiny, druhý kanál je reinkarnační a další jsme obdrželi již přímo v tomto životě. Většinou nejsilnější bývá kanál současné inkarnace. Zde vás ovlivňovala již v prenatálu vaše matka, její stresy, myšlenky, fyzický stav a tak podobně v době, když jste byli v bříšku a také následně porod. Poté už jste jako miminko vnímali a vstřebávali všechny a všechno, co se kolem nás dělo. Málokdo má rodiče, kteří by se nikdy nevyjadřovali o svém dítěti nějakým ať už pozitivním či negativním hodnocením. Několik programů, kterými mne "čipovali" moji rodiče pro zpestření: ty nemáš žádný tah na branku, ty nikdy nic nedokážeš. :-) Nedávno jsem si vzpomněla, jakou krutou ránu mi zasadila moje sestra, když jí bylo přibližně 17 let a byla již lehce zhýralou umělkyní stýkající se se zlatou mládeží na pražské konzervatoři. Mne bylo 12 let a bylo mi sděleno, že láska neexistuje, je to jen faleš a zrada. Několik týdnů jsem z toho byla velice špatná. Jistě, jednalo se pouze o její subjektivní názor, ale jako malé dítě vnímáte své rodiče a starší sourozence jako vzory. Taktéž nás mimo rodičů a sourozenců mohou intenzivně formovat prarodiče a každý z nás má jistě v paměti mnoho pouček, které vyslechl v základní a poté i v jakékoliv další škole. Jeden zajímavý program, který jsem si zapsala do své mysli byl, když jsem chodila první rok na střední školu, těsně před pádem komunismu. Odmítala jsem vstoupit do SSM. Pro ty, co již nevědí, o co se jedná, byl to Svaz socialistické mládeže. Třídní soudružka profesorka mi sdělila, že pokud do SSM nevstoupím, nepojedu s nimi na výlet a nebudu se moci zúčastňovat dalších akcí školy.

Programování, podmiňování. Vzáš-li se své víry, dostaneš odměnu. O zhoubnosti socialismu se asi nemá smysl zde rozepisovat. Ale dovolím si malou poznámku… je kapitalismus, který programuje pouze na hodnotě peněz, lepší? :-))

Nám za sebou také intenzivní natáčení 11 víkendových seminářů jedné pražské čarodějky, kde jsem vyslechla mnoho životních příběhů a velké množství destruktivních programů na mnoho témat. Každý tento seminář, měl jiné téma. Magie peněz, magie lásky, odeklínání, čakry, andělé a další. Někdy jsme se i velmi nasmáli, když jsme tyto programy odhalili, ale často se plakalo. Pláč je velmi očistný a vědomé vynesení na povrch je blahodárné, zejména, když se sdílí v přátelské stejně naladěné skupině.

O programech, které se týkají našich financí, může hovořit například velmi výmluvně inventura naší peněženky. Malá, otrhaná, zpuchřelá, plná paragonů a zbytečností je symbolem toho, že nepřikládáme penězům dost pozornosti. Chápu, mnoho z nás má programy odmítání peněz jako něčeho nečistého, zlovolného nebo dokonce proti Bohu. Zatím však žijeme zde, v republice, jejíž zřízení a kapitalistická podstata je postavena na finančních tocích. Jistě nám bude lépe, když peníze nebudeme odmítat ale budeme s nimi dobře spolupracovat.

Na výše zmíněném semináři byla paní, která našla v sobě program: peníze jsou zlo a nic dobrého nepřinesou. Takže se její život, bohužel, ubíral tímto směrem. Rozpadlá rodina, boj mezi dětmi a rodiči o peníze z dědictví. Matku vyhodili vlastní děti na ulici. I taková může být síla programu v nás. Seminář magie lásky také generoval velké a silné programy mysli. Ale tam už se plakalo o mnoho více. Postupně vyšly u účastníků semináře na světlo hluboké psychické bloky ve smyslu: nic lepšího si nezasloužím, bojím se další zrady, musím si lásku kupovat, všechny ženy/muži jsou špatní a další „černé perly“ podvědomí. Většina žen i mužů, nakonec seznala, že celý život mají partnery, kteří kopírují nepříjemné vlastnosti jejich otců nebo matek, které jsou jim velmi nepříjemné. Vyvěrají ovšem z ranných zkušeností a programů rodiny.

Můžete si nyní říci „to je všechno pěkné, ale jak z toho ven“. Pokud programy nejste schopni sami od sebe soustředěním se na problém uvidět, můžete vyhledat odborníka, terapeuta. Někdy však stačí třeba jen popovídat si s kamarádkou a posdílet. Doporučila bych ale prvotně si zjistit, kde leží vaše černá luna v nativním horoskopu. Nyní na kanálu internetové televize Příznaky transformace na youtube můžete najít moje animovaná videa o černé luně, která jsou vytvořena na základě audionahrávky přednášky, kterou poskytla renomovaná astroložka z Plzně, Petra Nel Smolová.

Je to opravdový průlom a velice zásadní informace, kde zjistíte, vaší největší achillovu patu nebo-li životní nejbolestivější téma. Kde tato luna stojí můžete najít dle vašeho data narození na rozličných internetových astrologických on-line aplikacích. Mnoho se vám vyjasní.

Zrození do konkrétní konstelace černé luny, bylo dáno před vaším narozením a je to karmická zátěž. Každá jednotlivá černá luna ať už v rybách, v beranu, blížencích nebo třeba ve lvu s sebou nese také cestu ven „jak z toho“. Jedná se o protilehlé znamení ve zvěrokruhu. Například černá luna v Kozorohu má cestu ven přes znamení Raka. Třeba moje černá luna v Kozorohu je předzvěstí věčné zrady. S tímto aspektem můžete buď stále zrazovat nebo být zrazován a dále generovat přílišnou zodpovědnost nebo naopak naprostou nezodpovědnost. Vtipné je také, že muž, který mne v životě nejvíce zradil, až na hranici mé fyzické smrti, měl černou lunu v Raku.

Transformace mé černé luny tedy proběhla tak trochu po zlém, ale o to rychleji. :-) Další zajímavý aspekt je, že moje černá luna v Kozorohu, byla celý život „živená“ mým otcem, kozorohem.

Černá luna je životní výzva, je to ten největší a nejbolestivější program, který máme v sobě. Pracujeme s ním velice opatrně, ale může nás toto poznání maximálně obohatit.

Naše internetová televize Příznaky transformace se věnuje těmto zásadním tématum neustále. Téměř v každém rozhovoru si o tom povídám se svými hosty. Domnívám se, že se jedná o velký průlom a velmi zásadní psychologickou práci pro transformaci naší duše. Nebyla bych si tak jistá, kdybych toto neprožila na vlastní kůži a neodžila i ty pozitivní změny, které mi odblokování, pochopení a uzření těchto „kostlivců“ přineslo.

Těším se na vás a vaší pozornost u našich pořadů, milí diváci. Společně můžeme vykonat velké dílo a především si udělat život příjemnějším.

Jakákoliv informace podaná v pravou chvíli může vyvolat lavinový efekt a vyčistit temné kouty našeho podvědomí a zalít je laskavým slunečním svitem pochopení a lásky.

Přinášet světu tyto informace a skrze kameru a moderování rozhovorů pro naši duchovní televizi je distribuovat mezi širokou veřejnost, je nyní mým posláním.

Autorka: Ava Chrtková - Příznaky transformace TV

Tento článek může být volně šířen jen v plném znění s funkčními odkazy a jménem autora!

 • Simple Item 31
 • Simple Item 34
 • Simple Item 32
 • Simple Item 33
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Eva Marvánová: Můžu zhubnout?

  Eva Marvánová: Můžu zhubnout? Otázka: Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat zda máte zkušenosti s lidmi, kteří chtěli zhubnout a ,,něco“ jim v tom bránilo. Nebo i zhubli a zase přibrali. Dá se tato záležitost také vyléčit vaší metodou? Pokud ano, prosím jaká je v tomto zkušenost. Kolik Číst dál
 • Mgr. Lenka Sobková: Kam vede magická stezka?

  Mgr. Lenka Sobková: Kam vede magická stezka? Komu by nepřipadala přitažlivá schopnost “vykouzlit si” to, co si právě přeji. Každý takový rituál, kdy si něco toužíme zhmotnit, míří k určitému cíli, kde nám naše přání někdo splní. A ten cíl může ležet ve velmi rozdílných úrovních a plnit jej mohou velmi různorodé Číst dál
 • Pavlína Holancová: KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V RYBÁCH!

  Pavlína Holancová: KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V RYBÁCH! Dnes odpoledne se nachází Luna v Rybách v konjunkci se Sluncem (14.11 hod. SEČ). Instinktivně sadíme semínka, které vyjadřují pozitivní energii znamení Ryb. Semínka víry, přijetí nedokonalostí v sobě a ostatních jako jiný druh „dokonalosti“, zahájení projektu vyžadujícího představivost a vizualizační dovednosti. Sny a vize, Číst dál
 • Pavla Heřmanovská: 3 přírodní zákony, které by každý měl znát

   Pavla Heřmanovská: 3 přírodní zákony, které by každý měl znát Jsme součástí vesmíru, ve kterém fungují zákony, které ovlivňují přírodu a také každého z nás lidí. To není nic nového. Mnoho lidí o nich ví a věří jim, ale myslí si, že jejich života, úspěchů a neúspěchů se to netýká. Od těchto lidí můžeme často Číst dál
 • Inelia Benz: Anunnaki, důvod a příčiny vzniku lidstva

  Inelia Benz: Anunnaki, důvod a příčiny vzniku lidstva Ahoj, tady Inelia Benz z Ascension101.com. Dnes bych s Vámi chtěla sdílet nahrávku, kterou jsem našla ve svém telefonu. Když se dostanu do meditativního stavu, tak se někdy dívám na něco, na námět nebo otázku, kterou někdo položil. A když začnou přicházet nějaké odpovědi, nebo Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

19bře
Český šaman Kryštof Koucký a jeho náhled na jarní rovnodennost a vhledy k aktuální situaci v transformaci.Přenos sledujte zde: https://youtu.be/2MzeLpbGPXc" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-218902902006660_201803191900-fb-1-218902902006660_201803191900-description">
22bře
S alternativním publicistou nad aktuálními tématy.Přenos sledujte zde: https://youtu.be/ygI8tGyuhsM" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1986192934952007_201803221900-fb-1-1986192934952007_201803221900-description">
24bře
Pravidelné měsíční povídání s numeroložkou Sonja Výklad Karet na téma:JAK NEJLÉPE VYUŽÍT DANÉ MĚSÍČNÍ VIBRACE VE SVŮJ PROSPĚCH, PRO ROZHODNUTÍ, VYŘEŠENÍ, LÁSKU, ZDRAVÍ, INVESTICE, MEZILIDSKÉ VZTAHY, PRACOVNÍ POVINNOSTI A ZMĚNY, KE KTERÝM SE NEMŮŽEME ODHODLAT, CO SI VYŘEŠIT, ABYCHOM SE V ŽIVOTĚ POSUNULI A ŽILI SPOKOJENĚJŠÍ A NAPLNĚNĚJŠÍ ŽIVOT.JAK NEJLÉPE ČI NEJVHODNĚJI VYUŽÍT ENERGIE ČÍSEL DANÉHO MĚSÍCE ČI KONKRÉTNÍ VAŠÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE, PŘÍPADNĚ NA CO SI DÁT POZOR, A CO Z HLEDISKA ZDRAVÍ A DISPOZIC NEPODCENIT, KDY JÍT DO AKCE, JEDNAT A NAOPAK, KDY NEMÁ SMYSL ENERGII VYDÁVAT NEBO S NÍ PLÝTVAT. KDY FINANCOVAT, NAKUPOVAT, JÍT DO HYPOTÉKY NEBO PODNIKÁNÍ A KDY NAOPAK JE NEVHODNÁ DOBA ČI PŘÍLIŠ VYSOKÉ RIZIKO FINANČNÍCH ZTRÁT.JAK VÁS MŮŽE KONKRÉTNÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE OVLIVŇOVAT A CO MŮŽETE SAMI PODPOŘIT TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM K VAŠEMU SPOKOJENĚJŠÍMU ŽIVOTU BEZ STRESU. JAKÉ LZE V DANÉM MĚSÍCI OČEKÁVAT MEZILIDSKÉ A PARTNERSKÉ VZTAHY. KDO Z VÁS MŮŽE V DANÉM MĚSÍCI ŘEŠIT CITOVOU, PARTNERSKOU, MATERIÁLNÍ ČI RODOVOU KARMU A JAK A MNOHO DALŠÍCH UŽITEČNÝCH RAD.SLEDUJTE PŘENOS ZDE: https://youtu.be/WyXMItBJXmg" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1830055153960999_201803241900-fb-1-1830055153960999_201803241900-description">
27bře
S populárním českým astrologem nad energiemi OHNIVÉHO ZNAMENÍ BERANA.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/2Uv8OammEOQ" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1331142820362994_201803271800-fb-1-1331142820362994_201803271800-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association