NADCHÁZEJÍCÍ ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ NAŠÍ TELEVIZE

 Záznamy živých vysílání /  2. duben 2017

TÉMATICKÝ VEČER S HOSTY je pravidelný pořad moderátorky Avy Chrtkové, kde v živém vysílání hovoří nekolik odborníků - lektorů - terapeutů na dané téma.
Tentokráte o tom, jak zabezpečit finanční hojnost, jak si DOVOLIT být v hojnosti. Co to vlastně je hojnost? Jaká je povaha - energie peněz? Jak můžeme reálně pracovat na finanční hojnosti? Proč je někdo chudý a někdo bohatý? Jako vždy můžete pokládat během přenosu otázky a žádat o praktické rady.

V pořadu vystupují 3 odborníci, koučové a lektoři kurzů na toto téma:

Lenka Štrymplová Laskavá Rebelka http://lenkastrymplova.cz/

"Nezávislá lektorka osobního rozvoje, kouč a dodavatelka pozitivní energie. Přináší lidem prostřednictvím školení a konzultací nové pohledy na to, jak v této době dosahovat úspěchu."

Jitka Chrtková - Massage in Schools Programme pomáhá harmonizovat vztahy mezi dětmi ve věku 4-12 let a osvědčil se jako prevence proti šikaně. Děti se masírují mezi sebou navzájem ve svém běžném oblečení, a tak se učí respektu a empatii (dospělý se dětí nedotýká, nejde-li o rodiče nebo prarodiče tohoto dítěte).Jitka Chrtková je mezinárodně certifikovanou MISP instruktorkou a trenérkou, která učí tento program v České republice i v zahraničí. (nemá webovky zatím)

Jirka Lexa  https://www.kvantovacesta.cz

Na základě několikaletých zkušeností s metodou "kvantové vlny", pomáhá nalézt příčinu neúspěchu tak, aby mohl být přetransformován v úspěch.
Při svých seminářích učí pracovat s kvantovou vlnou a také čtení z kvantového pole aby klient mohl změni jakékoliv nastavení týkající se zdraví, vztahů a prosperity.

Dašlí zajímavý pořad na toto téma: Povídání s Avou Chrtkovou Peníze – Hojnost – Blahobyt

Související videa

loading...

Další zajímavé články:

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.

banner2.gif