×

Upozornění

Can't load Google maps without an API key. More information can be found in our documentation at joomla.digital-peak.com.

Víkendový seminář pro ženy: Jak navázat laskyplný partnerský vztah - poslední 1 volné MÍSTO!!!

Popis

seminář Láskyplný partnerský vztahSrdečně Vás zveme na seminář pro ženy na téma navázání partnerského vztahu oboustranně láskyplného a spokojeného. Pokud jste již delší dobu samy a chtěly byste tento stav změnit, je právě tento seminář ten pravý pro vás. Uvědomíme si příčinu a přitáhneme toho pravého. Připojte se k nám, do láskyplného kruhu žen.

Seminář má maximální obsazení 9 osob.

Program semináře: SOBOTA od 9:30 ROZPUŠTĚNÍ SAMOTY

1. Napojení se navzájem - sdílení, seznámení, nastínění vize semináře, ukotvení společného záměru.
2. Uvědomování si příčin proč nemáme partnerský vztah, praktické psychlogické povídání a příklady. Cvičení rovnováhy DÁVÁNÍ A BRANÍ. Jak přijmout svou dočasnou samotu - praktická cvičení. Proč chci mít partnera - co získám a co ztratím? Léčení starých bolestí, jejich přijetí a propuštění.
3. Práce s automatickou kresbou - přiblížení metody a malování s napojením na duši na téma: Proč jsem doposud nenalezla partnera. Mapování a rušení negativního nasměrování v životě. 
4. Práce na odpojení se od bývalých partnerů. Psychologické cvičení. 
5. Praktické rady pro bílou magii lásky. Co potřebujeme pro jednoduchá kouzla a jaké artefakty nám pomohou přitahovat to, po čem v životě toužíme.
6. Práce s vykládáním karet. Jak nám mohou pomoci najít příčinu / důvod neúspěchu v partnerství v minulosti a poradit jak postupovat v budoucnosti k úspěchu.

Program semináře: NEDĚLE od 9:30 PŘITAHOVÁNÍ

Uvítání, sdílení pocitů s jakými přicházíme do nového dne. 
1. Ukázka jak si můžeme sami doma pracovat se svými emocemi pomocí těla.
2. Prvky numerologie - čísla lásky - karmické cykly a roční vibrace. V jakém karmickém cyklu a v jaké roční vibraci se nacházím?
3. Pro posílení našeho sebevědomí cvičení a vizualizace své sebehodnoty v konfrontaci s partnerem. Slouží jako připomenutí a nacítění se na pocit, který poté tvoří a přitahuje to, co si přejeme.
4. Praktické cvičení v umění přijímání lásky - DOVOLUJI TI MÍT LÁSKYPLNÝ PARTNERSKÝ VZTAH - OTVÍRÁM SE PŘIJÍMÁNÍ LÁSKY.
5. Vytvoření si "cesty k pokladu". Malování a výtvarná práce pro ujasnění si, kudy vede moje cesta k ideálnímu stavu.
6. Meditační práce  s hudbou - vizualizace.

Po celou dobu semináře bude v prostorách přítomen oltář, na který si můžete dát svůj amulet.

Seminar laskyplny vztahÚčastnice semináře dostanou také možnost si vybrat jako dárek zdarma z 60 různých druhů ručně vyráběných náušnic. Tyto náušnice mohou účastnice poté použít jako talismany.

CENA SEMINÁŘE JE 2000,- Kč.

Máte-li zájem se na seminář přihlásit, napište své jméno, příjmení a telefon na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zálohu na kurzovné 1000,- Kč na účet 473725503/0300 s variabilním symbolem 2222.

Několik dobrých rad k semináři si lže přečíst také v tomto povedeném článku: Ava Chrtková: 10 rad jak navázat láskyplný partnerský vztah a efektivně projít obdobím samoty

 

Mnoho o semináři a také báječné rady naleznete také v tomto videu:

 

Informace o rezervaci

50% záloha
1,000.00 Kč
Kapacita
8
Obsazeno
5

Informace o poloze

Londýnská 182/67, Vinohrady, 120 00 Praha-Praha 2, Česká republika

Země
Česká republika
Stát
Hlavní město Praha
Město
120 00 Praha
Ulice
Londýnská 67

national cpr association
national cpr association